Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cvičný akrobat Scout
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2013 16:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 10.1.2012
Příspěvky: 207
Bydliště: okr. Ústí n. Orl.
x.line píše:
nevíte náhodou někdo parametry motoru a ESC ve Scoutoj?
Výkonostně mi příjde nic moc. Používám origo vrtule, nebo APCéčko v orig. rozměru.
Díky



Podle tech. údajů na stránkách Pelikán je pouze motor 900kv a regl 36A. Jinak motor bych typoval na řadu 35xx. Taky jsem po tom pátral, ale bez úspěchu. Motor rozhodně nemá přebytek výkonu - spíš naopak. Já používám vrtuli 11x7 třílist, je to tišší, výkon možná trochu větší, zato baterky jsou po 5 min. letu o to nafouklejší a teplejší... Jinak spokojenost

_________________
MINIMOA 2m, ASK-21 2,6m, L13 Blaník 3,2m , SCOUT 1,2m, CX-450, SK 450, Futaba


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičný akrobat Scout
PříspěvekNapsal: úte 22.10.2013 7:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
No budu muset něco vymyslet :(
Stávající performance byl nový úchyt podvozku, přilepení křídla k trupu(už mělo vůle) a rozdělení Y kabelu na křidélka)
Ještě nějaký tem motor no. Co jsem laboroval přes kalkulátor, tak se s 2.2Ah baterkou vždycky pohybuju okolo 3-5 minut letu :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičný akrobat Scout
PříspěvekNapsal: ned 27.07.2014 10:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2007
Příspěvky: 26
Hezký den, pořídil jsem si také akrobat Scout od Pelikána. Jsem s ním spokojen, nepotřebuji 3D akrobat, neboť visení je vlastnost vrtulníku a nikoliv letadla. Takže dobrý, jen mám pocit, že těžiště modelu je moc vpředu. Mám jej v zadní poloze dle návodu a když je model na zádech, tak musím dost tlačit výškovkou. Díky za odpověď. PH


Přílohy:
Scout-1.jpg
Scout-1.jpg
[ 125.9 KiB | Zobrazeno 1290 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičný akrobat Scout
PříspěvekNapsal: ned 27.07.2014 15:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
Máš několik možností. Těžiště dozadu, moc potlačený motor. Většinou to bývá špatné seřízení. Psalo se to tu několikrát. Podívej se jestli je letadlo tzv. v "nule". S křídly asi nic neuděláš a výškovka ani potlačená ani natažená. Vyleť nahoru (dost vysoko ať máš čas se dívat co to provádí).
Letadlo by mělo jít kolmo dolů. Pak tedy doladíš těžiště, aby éro letělo rovně jak na břiše tak na zádech. Motor seřídíš když letíš od sebe a zvezneš jej nahoru a díváš se kam letadlo uhybá. Pokud vlevo=motor vyosíš do prava.
Pokud tohle neseřídíš, tak budeš pořád něco řešit :D.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 139 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz