Switch to full style
Taky vás už nebaví jen tak poletovat? Zkuste létat akrobacii nebo si o tom aspoň tady povídat.
Odeslat odpověď

Extreme Flight 94" MXS DA 70

pát 28.10.2016 4:46



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

pát 28.10.2016 9:24

Vynadal jsem Rimrovi (a dostal děsný pojeb co jsem si to dovolil ale), vynadám i tobě. Prosím, nezakládej vlákno jen videem. Napiš k tomu aspoň pár řádek o co je, aby si lidi co nechtějí koukat na video (klikat youtube, hledat jestli je něco aspon v popisu videa, ...) věděli o čem že tady to vlákno bude. Čím se mohou zapojit, přispět.

Dík.

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

pát 28.10.2016 11:57

Ja by som mu to maznul ako spam.

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

pát 28.10.2016 12:21

Rimrovi? No jasně, jsem chtěl. To byla na férovku reklama na nějaký "magnetový" vypínač pro F3K, říkal kdo to vyrábí a jak je to lepší než konkurence, kterou tam urážel. Jenže jsem dostal vynadáno já :lol: Hold někteří jsou si rovnější.

Tohle vlákno má ale potenciál trochu tu podiskutovat o zajímavým letadle, kterých v čr moc není. Vlastně vím jen o jednom, a to je elektrický (jupí :lol: ). A vlastně s v čr ani neprodává, takže bych ten spam až tak neřešil, hlavně ne u relativně novýho člena.

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 3:11

Kluci, ja jeste nevim jak to tady chodi, tak se omlouvam, ale jestli to chcete smazat tak to urcite nevadi.
Kam se teda maji videa davat?

Dik Marek

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 3:16

HonzaS píše:Rimrovi? No jasně, jsem chtěl. To byla na férovku reklama na nějaký "magnetový" vypínač pro F3K, říkal kdo to vyrábí a jak je to lepší než konkurence, kterou tam urážel. Jenže jsem dostal vynadáno já :lol: Hold někteří jsou si rovnější.

Tohle vlákno má ale potenciál trochu tu podiskutovat o zajímavým letadle, kterých v čr moc není. Vlastně vím jen o jednom, a to je elektrický (jupí :lol: ). A vlastně s v čr ani neprodává, takže bych ten spam až tak neřešil, hlavně ne u relativně novýho člena.


V CR se 94" MXS neprodava?

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 7:03

czechalien píše:V CR se 94" MXS neprodava?

No, Extremeflight se v ČR oficiálně neprodává vůbec a to co se tu prodává, tak je překoupeno z Rakouska. Tam 94" MXS není v nabídce. Tu je možné sehnat v Belgii.

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 7:39

Myslím, že jí bude mít i Hacker motor shop. Nebo už má. Nedávno jsem to řešil s Uwem :wink:

Extreme Flight se tu pořádně neprodává, protože o to EF nikdy nestálo. Když to sem chtěl před lety člověk dovážet, řekli mu, ať to bere z rakouska od Lindingera. S tak mizernou marží, že by bylo extrémně nerozumné si vůbec něco vzít na sklad nebo se tím vůbec zabývat.

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 7:40

Videa sem můžeš dát přesně jak jsi to udělal, jen k tomu dej nějaký komentář. Ne všichni sledují rcgroups aby věděli co jsou ty letadla zač ;-)

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 22:04

Tak se jeste jednou onlouvam, ja vetsinou brouzdim na Flyinggiants.com nebo extreme flight facebook group.

Zeptam se v pondeli Chris Hinson, majitel Extreme Flight, jak to dostat do CR a jak nejlevneji, pokud by o to byl zajem.

Mimochodem, je tu nekdo kdo lita kolem noravy, ze bychom se potakali kokem vanoc?

Marek

Re: Extreme Flight 94" MXS DA 70

sob 29.10.2016 22:33

Do čech je to fakt nejlevnější přes nějaký evropský shop, protože při shippingu přímo z usa bys musel platit vysoký poštovný a pak stejně zaplatíš poplatky (zhruba +20% ceny letadla plus pošty!!!). Blbost...
Odeslat odpověď