Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 20.12.2019 20:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
winter píše:
"Smířit se s tím,...." To je mířeno na mě? ... :wink: ***winter***

A na koho jiného bys myslel?
:roll:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 20.12.2019 23:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
Koli píše:
celeron píše:
Mě by spíš zajímalo, co je pravdou na tvrzení, že když pilot velkýho éra dostane poprvé do ruky RC model, tak ho na 90% rozseká a když půjčej v letadle typu Cesna knypl modelářovi, tak to bez problému ukormidluje na rovnej let, zatáčku a podobný základní věci. Už jsem to slyšel od mnoha lidí, i pilotů dopraváků a lampasáků co modelařej.

Tak toto můžu potvrdit. Žádný pilot, který nemodelařil a dal jsem mu do ruky rc, dlouho model ve vzduchu neudržel. Ale každý modelář, kterému jsem půjčil knipl, v poho éro v letu udržel.

Hmm no ještě že jsou ti modeláři takový borci, hned su klidnější a jak poletím na dovču zeptám se toho na vedlejší sesli esli náhodou umí lítat se skylarkem bo dyžtak udělá záložního pilota dyž ti dva vpředu náhodou umřou ... jo a jak ti lítá ta cessna s knyplem?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 20.12.2019 23:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.10.2017
Příspěvky: 109
Obrázky: 4
No dobrý. Psal jsem, že éro v letu udržel. A ještě něco, po obloze nelétají jen cessny.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 21.12.2019 17:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Patas_ píše:
jo a jak ti lítá ta cessna s knyplem?


Pro těžce chápavé, psal jsem letadlo typu Cessna. Většina lidí si Cessnu vybaví jako pomalej stabilní hornoplošník, né proudovou stíhačku. A jestli má berany, volant nebo knypl je celkem vuřt.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz