px

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SWARM
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 10:42 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 303
Blog: Zobrazit blog (3)
TOTO BUDE JEDINÉ vlákno o swarm. Ostatní vlákna budu likvidovat. Není třeba obchodní činností zahlcovat RCManii.

Děkuji za pochopení.

Naposledy upravil TomasC dne úte 11.01.2011 11:07, celkově upraveno 1

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 10:43 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

něco tipů:

Pánové, objasněte v kostce neznalému - co je to ten Swarm?

Pokud Te zajima co je vse ve SWARM, tak se mrkni na http://www.joinhobbykingswarm.com/ kde jsou uz zalozene akce, nebo si zaloz svou pres produkt na HK a pak se to objevi i na zminene strance.

A musí to být 6 lidí a nebo stačí, když si já sám koupím 6 kusů? Asi 6 lidí, co?

Na HK v podstate 6 potvrdeni na nejaky existujuci email. nie je nutne aby to kazdy kupil ,ide o to ze sa 6 ludi prida (ich emaily, ktore su funkcne) a ono ti to da cislo (od zaciatku swarmu ho vidis) , ktore pouzijes pri nakupe a automat ti opravi cenu na tu swarmovsku.

Každej produkt HC anemusí mít možnost swarm. Produkt musi mit tlacitko Swarm na sve strance.

Přišel mi mail z HK, ale za boha to nemůžu dostat do košíku za SWARM cenu, časový limit ještě nevypršel.

Musis se znova do swarm pripojit. Pak se ti automaticky vlozi zbozi do kosiku.

Když se podaří připojit se ke swarmu, ale v košíku se zobrazuje pořád stejná cena, jako bez něj ikdyž je za názvem produktu slovo swarm (stává se nejčastěji při přidávání více swarm věcí najednou), pak je třeba dané zboží z košíku odebrat, odhlásit se z HC (Your account -> kliknout na Account settings & tools -> logout) a vymazat cookies prohlížeče (a případně ho zavřít a znovu spustit). Pak se stačí znovu přihlásit na HC a zkusit odkaz swarmu znovu a mělo by to fungovat.

Naposledy upravil TomasC dne úte 11.01.2011 12:24, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 14:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Mala oprava:
Na strance http://www.joinhobbykingswarm.com/ se novy swarm neobjevi automaticky. Musi ho kazdy pridat prez tlacitko "+ SWARM".

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 18:12 
Mazák
Mazák

Rozumím tomu dobře že veškerý SWARMy se budou dávat jen do tohodle threadu? Ne do sekce jako takový dle toho co kdo potřebuje"přiložit"?? Doufám že ne a jen jsem to špatně pochopil..... :roll: :roll: :roll: arda1BOT

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 18:15 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
arda1 píše:
Rozumím tomu dobře že veškerý SWARMy se budou dávat jen do tohodle threadu? Ne do sekce jako takový dle toho co kdo potřebuje"přiložit"?? Doufám že ne a jen jsem to špatně pochopil..... :roll: :roll: :roll: arda1BOT

Pochopil si to správne. Fórum už je tu beztak zaprasené.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 18:20 
Mazák
Mazák

Nevyužívám swarm jako takový ale nevadí mi - ovšem tohle mi přijde malinko"zvláštní" --no comment raději ........ arda1BOT

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 18:23 
Mazák
Mazák

Vzhledem k nemožnosti editace - tak takhle - nebylo by teda lepší nechat zde normál thready a nezobrazovat nové v levé liště(nová vlákna)ldyž to některým tak vadí ? Bez toho celá sekce "ponekud" ztrácí smysl a především přehlednost....narvat to do jednoho vlákna....arda1BOT

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 19:16 
Mazák
Mazák

Ako dlho vydrží položka swarm v košíku :?:
Dík.

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11.01.2011 19:46 
Mazák
Mazák

malo by to byt do 24 hodin, v potvrdzovacom maili To pise nejake hodiny na pridanie do kosika. No a potom uz je to asi len o mazani cookies. A tie sa niekedy "same" priam vyparia. 8O

Předmět příspěvku: Re: SWARM
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 9:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

TomasC píše:
TOTO BUDE JEDINÉ vlákno o swarm. Ostatní vlákna budu likvidovat. Není třeba obchodní činností zahlcovat RCManii.

Děkuji za pochopení.

Sorry, původně jsem se debat yvůbec nehodlal zůčastnit, ale fakt tomu nerozumím.
Já osobně sekci "SWARM" považuju za přátelskou výpomoc kolegů modelářů, navíc je to příspěvek aktuální pouze 24h, pak se může smazat ...

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 10:05 
Mazák
Mazák

1. Súhlasím s pripomienkami kolegov vid vyššie.

2. Hodil som do swarmu parakrídlo a ASW-čko. Tak kto nestihol minule má možnosť to s výraznou zľavou kúpiť teraz. :wink: :wink: :wink:

http://www.joinhobbykingswarm.com/

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 10:51 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
TERAZKY píše:
1. Súhlasím s pripomienkami kolegov vid vyššie.

2. Hodil som do swarmu parakrídlo a ASW-čko. Tak kto nestihol minule má možnosť to s výraznou zľavou kúpiť teraz. :wink: :wink: :wink:

http://www.joinhobbykingswarm.com/

mas dalsiho aj ked kupovat ho nebudem, osobne sa mi to tiez pacilo tak ako to bolo, bolo to prehlednejsie a ked som videl nieco co by sa mi hodilo tak sam si to tiez kupil za tu cenu

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 11:07 
Mazák
Mazák

Tak, tak bude tu chaos.
A dík za klik, je zaujímavé, že stačí sa len pridať a netreba nič kupovať 8O 8O
Dá sa to riešiť i cez virtuálne pripojené PC - to ešte musím vyčmuchať...

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 11:47 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Sekci SWARM jsem vytvořil v době, kdy se swarmy povalovali na různých místech. Stalo se to populární a objevilo se spousta příspěvků.
Tolik, že to nejen mě začalo vadit. Pokud si prohlížím fórum pomocí Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy, tak tam bylo nepříjemně mnoho SWARMu.

Je potřeba najít kompromis.

Pokud někoho zajímá SWARM, tak pokud se objeví nový příspěvek v tomto vlákně, může se podívat, o co jde. = Jeden klik navíc. a rozhodne se.

Všem ostatním se bude zobrazovat stále stejné vlákno a nemusí je nijak trápit, jen se přeskočí okem.

Je třeba si uvědomit, že SWARM je marketingový nástroj webového obchodu. Nic jiného. Cílem toho je generovat větší prodeje. NIC jiného.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.01.2011 13:07 
Mazák
Mazák

TomasC píše:
Je třeba si uvědomit, že SWARM je marketingový nástroj webového obchodu. Nic jiného. Cílem toho je generovat větší prodeje. NIC jiného.

Z pohledu Hobbykingu máš Tomáši samozřejmě pravdu, akorát že HobbyKingu je RcManie nejspíše lhostejná. Měl jsem za to, že na RcManii jde o spolupráci mezi spřátelenými modeláři a rozhodnutí o sloučení SWARM do jednoho vlákna tu spolupráci stíží. Vždyť stačí ponechat sekci SWARM, nechat v ní jeden hlavní uzamknutý příspěvek vysvětlující o co jde a ostatní příspěvky po dvou, třech dnech automaticky mazat. Ale dělej, jak myslíš, můj server to není. Mě to jen trochu pokazí mínění o soudnosti jeho správců, což není rozhodující, klady zatím převažují. A naštěstí již existuje celosvětový www.joinhobbykingswarm.com, takže tady to už zase tak potřebné není. Přeji vše dobré. JaHo

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další