Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 14:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2008
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha
Myslel jsem si to, že to bude vlastnost vrtulníku. Prostě se to musí již od začátku řídit a ne jako dvourotorová hračka u které na cykliku nemusím vůbec sáhnout a přesto s ním můžu lítat nahoru a dolu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 14:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2006
Příspěvky: 81
Podle toho co pises, nemas zadne RC vybaveni ani zkusenosti. Na poletovani s vrtulnickem v cene jakou chces utratit ti postaci treba Safari H41. Pak je dlouha mezera a pak velke finance za lepsi vrtulniky, v tvem pripade musis krome samotneho vrtulniku koupit RC soupravu, nabijecku, pohonne akumulatory.. pocitej 20+ tisic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2008
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha
Také si myslím, že buďto lacinou hračku nebo pak až těch cca 20k. Cokoli mezi asi moc dobře fungovat nebude. A T-Rex či MT skutečne vyjdou skoro na těch 20k, když začátečník musí koupit i radio, nabíječku a baterky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 16:02 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Kovboj píše:
Hmm, a CO ti dá Trex? Žádný model ti nic nedá, jen o tu ZÁBAVU zvanou lítání :lol:


TO JE PRAVE TEN OMYL, ktereho se dopoustis. Mas jednorotor? Pilotoval jsi ho? Protoze pokud ano, tohle bys nemohl nikdy rici. U 2rotoru nastavis vesmes kulovy. Trosku to zjednodusuju, ale je to tak. U jednorotoru musis nastavit VSECHNO, abys vubec mohl vzletnout.

Kovboj píše:
Nemusím v životě řídit Ferrari abych nevěděl, že mi Ford na můj způsob jízdy bohatě stačí.


Nejde o to ZE to jezdi, ale JAK to jezdi. Auto ti jezdi furt stejnym principem, leda rychle nebo pomalu. Tady by se hodilo spis prirovnani trikolka vs. kolo. Trikolku taky jen tak neshodis na bok, mas tam totiz podpurna kolecka, kdezto na kole si das na hubu velmi rychle.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 16:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Kovboj napsal:
Hmm, a CO ti dá Trex? Žádný model ti nic nedá, jen o tu ZÁBAVU zvanou lítání :lol:

Tohle presne muze napsat clovek, ktery v zivote neridil jednorotorak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 17:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
no tak chlapci,klídek,zatímco vy se tu hádáte,já přijel z letiště , kde jsem si polítal s jednorotorem za pět litrů a jsem spokojen :D ano,je to zábava,co jineho.(HB king 2)a říkejte si,třeba,že to není helina,za pět litrů,no to není možný,ale jo,je :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 17:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
scarabeus píše:
Kovboj píše:
Nemusím v životě řídit Ferrari abych nevěděl, že mi Ford na můj způsob jízdy bohatě stačí.


Nejde o to ZE to jezdi, ale JAK to jezdi. Auto ti jezdi furt stejnym principem, leda rychle nebo pomalu. Tady by se hodilo spis prirovnani trikolka vs. kolo. Trikolku taky jen tak neshodis na bok, mas tam totiz podpurna kolecka, kdezto na kole si das na hubu velmi rychle.


Tohle přesně může napsan jen člověk, který nikdy neřídil to Ferrari. Majitel Ferrari by ti jasně řekl, že jedině to je ta pravá jízda a jízda v čemkoliv jiném je na úrovni Trabanta. Není to jen o rychlosti, je to o tom pocitu. Nějak si prostě těch několik milionu utopených v jednom autě zdůvodnit musí. Ale to je samozřejmě naprosto jiná situace než u RC vrtulníků, to se prostě nedá srovnávat :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 17:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Kovboj píše:
Tohle přesně může napsan jen člověk, který nikdy neřídil to Ferrari. Majitel Ferrari by ti jasně řekl, že jedině to je ta pravá jízda a jízda v čemkoliv jiném je na úrovni Trabanta. Není to jen o rychlosti, je to o tom pocitu. Nějak si prostě těch několik milionu utopených v jednom autě zdůvodnit musí. Ale to je samozřejmě naprosto jiná situace než u RC vrtulníků, to se prostě nedá srovnávat :D :D :D


Tys me vubec, ale vubec nepochopil, vid? Slo o ten ekvivalent, ktery byl uplne spatne. Neda se to porovnavat, protoze jde stale jen o auto. Princip pohonu je stejny. Rozdil je ve vykonu.

U vrtulniku 2rotor vs 1rotor nejde jen o vykon, ale prave i o princip pohonu. Pochopil?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.05.2008 18:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Těžko někomu, kdo nikdy nejel na kole, vysvětlit, že jeho dosavadní zkušenosti s ježděním na traktoru jsou v takovém případě úplně k ničemu...

Kašli na to, v lidském životě jsou i takové situace.
http://zd.wwwcity.cz/PMS.flv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 03.05.2008 9:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2008
Příspěvky: 80
Bydliště: Bardejov
Rici píše:
První 3 baterky byla katastrofa. Vrtulník se mi prakticky jen posouval po asfaltu neustále doprava. Teť už mám asi 7 vylítaných baterek a už to občas na chvíli uvisím, ale přesto mám stále velký problém s tím šinutím vrtulníku doleva (klidně někdo poraďte co s tím). Takže z počátku jsem byl z MT docela zklamán, protože s ním není legrace jako s Lamou V3, která se řídí skoro sama. Když jsem ale s MT poprvé visel na místě aspoň trošku delší dobu, tak jsem měl z toho super pocit. Takže záleží na tobě co vlastně od vrtulníku čekáš. Pokud chceš rovnou létat a bavit se (ale jen uvnitř nebo za úplného bezvětří), tak si kup dvourotor, Lamu, EC2, CX2. Pakliže si koupíš dospělejší vrtulník, počítej s tím, že alespoň ze začátku s ním taková zábava nebude a zpočátku ani moc létat nebudeš - spíš jen tak poskakovat. Takže si hlavně promysli co od vrtulníku čekáš a podle toho vybírej.


Svata pravda.

Ja som presiel na Belt-CP rovno z Piccoz. Netihol som poriadne vylietat ani jednu bateriu a uz ma to stalo trikrat dost velke peniaze.

Teraz si len "visim" na simulatore, vela citam, snazim sa ten svoj vrtulnik podla roznych navodov nejak dat do poriadku, ale ist s nim von - to je vzdy velky strach.

Naposledy ked som bol s nim von, som za 20 sekund visenia v priestore cca 4x4m dostal do seba tolko adrenalinu, ze mi to bohate staci na dva tyzdne lietania na simulatore.

A moja rada?

a, na hranie doma nejaky dvojrotor... podla vyzsie spomenutych rad....(urcite to je zabava aj ked som ho nemal, ale raz pride hranica, ktrora sa uz nebude dat preskocit. Obmedzenie priestorom, letove schopnosti....)

b, jednorotor za cca 7-10k, pravidelny prisun financii na nahradne diely....(havarie ktorym sa urcite nikto nevyhne, nepomozu ani skusenosti z dvojrotora)

c, DOPORUCUJEM dobry simulator cca 3-4K, a neskor jednorotor (preto neskor, lebo ked ho budes mat doma skor, tak to nevydrzis a niekde ho rozbijes), podla usudku nejaky klon Trex 450, priamo 450, alebo MT.

Prosim nebite ma. Je to len moj nazor. Sam som to urobil podla moznosti b, a doteraz to pocitujem na penazenke. Povodna zamyslana investicia je uz niekolkokrat vyzsia....

_________________
Keď píšem, že som lietal, alebo že lietam, myslím tým poskakovanie na tréningovom kríži cca 5-10cm nad zemou.
----------------------------------------------------------
E-Flite Blade CX2, Art-Tech MD500, E-Sky BELT-CP EK1H-E014A(predané), SPEKTRUM DX7


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz