Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 20:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
z.zemanek píše:
A na co mu stačí ty peníze, ale popravdě
- na tři dobré večeře?

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Nesmí vzít sebou starou, snad jen k Babicovi, tam se snad najedí oba a nedostanou tři špagety a talíř pokydanej něčím divným, ale od akademickýho umělce

_________________
CopterX CX450 Black Angel,
DX8,GAMA,Radian,Nano CP X,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
z.zemanek píše:
A na co mu stačí ty peníze, ale popravdě
Třeba na tohle:

http://img109.imageshack.us/f/p1010001w0.jpg/

:twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
z.zemanek píše:
zdze, proč nenapíšeš jak adept skončí a jseš k němu tolerantnější než ke mě, začal s "Apache" a nic víc? Snad ten sim z něj udělá pilota?


Ze tří důvodů:

- napřed se snažil si něco zjistit sám
- sim mu hodně pomůže v tom aby se z něj stal pilot
- a hlavně, ptá se slušně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Zdenku
Asi jsem minule na své niti začal blbě, ale o tom jsem již napsal
Jestli jsem se snažil něco si zjistit?
-----------------------------------------
Free Spirit Micro,Solo Pro,Free Spirit-létají
CopterX CX450 Black Angel,CopterX CX-CT6B 2.4GHz,vše sestaveno a zalétáno od výrobce!!!-nelétá
--------------------------------------------
to jsem doplnil dodatečně podle pravdy
Stále se učím a pročítám leccos, dokonce se trápím i s počítačovým překladem z angličtiny, značně komoleným a někdy těžce pochopitelným(hlavně zkratky,kterými se to hemží je těžké dát do nějakého kontextu), snad nikoho neurážím,to by mi vadilo, at se mi ozvou postižení
anglicky neumím a ti co znám se s odbornou znalostí jazyka dost perou
Tebe jsem snad neurazil, již jednou jsi mi vyšel vstříc a já si toho vážím, jen snad bys mohl napsat postiženému po pravdě, at se svým koníčkem sekne a vrátí se k IT, nebo našetří více!

_________________
CopterX CX450 Black Angel,
DX8,GAMA,Radian,Nano CP X,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
Peteer píše:
napadlo tě třeba že do budoucna budeš potřebovat 7 kanál?Futaba FF7, FF8, Aurora atd.?Já jen že potom by si zase musel měnit vše - vysílačku, příjímač a zbykat si na to. Být tebou určil bych si priority - co budu chtít létat a co budu chtít do budoucna kupovat.


No, mrzí mě, jestli to tak z mých zápisků vypadá, ale ja opravdu vím, co chci. Jak už jsem psal, na 99% vím, že dál už nepůjdu. Já dělám IT, RC jsem nikdy aktivně nedělal, ale lákaly mne vždy. Ale čas na intenzivní létání opravdu nemám a nebudu mít, takže opravdu 450 mi stačit bude. Samozřejmě na budoucnost myslím a pokud už bych se dostal do stavu, že bych chtěl opravdu dál, tak to bude za hodně let a pak mi určitě nebude vadit nakoupit kompletně nový vybavení, protože už určitě bude dál a klidne to stávající zkusit prodat, ikdyž spíš to bude na smeťák (budou novější a levnější). Navíc se spíš obávám, že možná ten vysílač odejde dřív, než bych chtěl kupovat nový.


Peteer píše:
Já jsem si nejdříve říkal - jooo pohoda 450ka to je akorát to mě bude stačit, a podívej, mám T-REX 600 létající sekačku, to to za rok a půl létání. O tomhle bych uvažoval, bohužel budu se opakovat a ostatní mě dají jistě za pravdu - čím větší pro začátek tím lepší a ušetřit se na tomhle opravdu nedá. Chápu že se jedná o finanční stránku, proto bych třeba doporučoval investovat do super vysílačky o které budeš vědět že ti bude nějaká ta léta stačit a koupil k tomu kabel a PHOENIX a za zimu sám uvidíš co tě baví a co ne.


Máš pravdu, obvykle to takhle s jinýma věcma děláme. Ale tady v tom případě vím, že ten limit je nepřekročitelný, takže vybírám do aktuálního limitu a vím, že víc potřebovat nebudu.
Peteer píše:
Snad jsem fórum nezahltil informacema, na tebe nemám :D :D :D :D :D :D :D :D


No jo no jo, vtipný :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
z.zemanek píše:
anglicky neumím a ti co znám se s odbornou znalostí jazyka dost perou

jen snad bys mohl napsat postiženému po pravdě, at se svým koníčkem sekne a vrátí se k IT, nebo našetří více!


Pokud potřebuješ pomoci s překladem, není to problém. Samozřejmě jestli to není nějaká bible.

Pokud se nepletu, tak dostal radu nebrat DX6, ale T8FG. Jinak řečeno, našetřit více...


Naposledy upravil zdzd dne pon 06.12.2010 21:52, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Dík

_________________
CopterX CX450 Black Angel,
DX8,GAMA,Radian,Nano CP X,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:50 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
psena píše:
Tu Futabu nekupuj, DX6 je na tom o hodne lip.


A je to tu zase. Jeden radi DX6i a odrazuje od Futaby, druhej zase Futabu doporučuje a odrazuje od DX6i :D Tohle je trošku škoda, že se ani profíci nedokážou dohodnout. Ale znám to z IT, jeden tvrdí, jak jsou Western disky blbý a pro mě jsou ty nejlepší a naopak nemám rad Seagate disky. No jo, ale dokázali byste se shodnout, jestli je opravdu Futaba špatná nebo jestli je DX6i špatnej. Nejlepší je, když napíšete důvody, např. "Futaba má funkci XYZ, kterou DX6i nemá a občas se ta funkce hodí, ale není zase tak nutná". Bohužel se většinou argumentace skládá z "měl jsem výrobeky ABC a ty byly špatný", což se rovná např. zdůvodnění když mi někdo řekne "nesnáším disky Western, protože model EFG byl poruchovej" - jenže to je známé, že model EFG se opravdu nepovedl, byla tam konstrukční vada, ale jiný modely jsou OK. Tak zkuste důvody, ať se mám podle čeho rozhodovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
rowos píše:
A je to tu zase. Jeden radi DX6i a odrazuje od Futaby, druhej zase Futabu doporučuje a odrazuje od DX6i :D Tohle je trošku škoda, že se ani profíci nedokážou dohodnout.
Tak zkuste důvody, ať se mám podle čeho rozhodovat.


Problém je v tom, že špatně čteš. Není futaba jako futaba. Šestka futaba není lepší naž DX6, zato T8FG je lepší x-násobně.

Rozhodovat? Třeba podle tohoto:
http://vitocz.net/rc/rc_vysilace.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 21:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 86
Jeden rád hranolky s kečupem, druhý s tatarkou
tak si vyber
to je moje zkušenost nejen z gastronomie
sám jsem to nepochopil, každý má své argumenty, něco je zprofanovaný již z principu protože je to od čínana, ale co není?????????????

_________________
CopterX CX450 Black Angel,
DX8,GAMA,Radian,Nano CP X,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 22:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6894
Bydliště: Moravský kras
rowos píše:
No, mrzí mě, jestli to tak z mých zápisků vypadá, ale ja opravdu vím, co chci. Jak už jsem psal, na 99% vím, že dál už nepůjdu. Já dělám IT, RC jsem nikdy aktivně nedělal, ale lákaly mne vždy. Ale čas na intenzivní létání opravdu nemám a nebudu mít.....


Nikdy neříkej nikdy. Když mě kluci lákali na letiště, ťukal jsem si do čela, vysvětloval jsem jim, že jsou naprosto blbí a kde bych já na to bral čas. Pak mě to ve slabé chvilce přemohlo a už v tom jedu, i když jsem ze začátku taky tvrdil, že nemám ambice na nic dalšího. Nakonec člověku dojde, že dělat nějakou naprosto zbytečnou činnost je metoda, jak vylít z hlavy stres, problémy a trable a uchovat si tak aspoň trochu klídku, pohody a rovnováhy v tom dnešním splašeným světě (jestli děláš v IT tím víc důvodů..). Práce a dokonce ani rodina nebo zdraví není úplně všechno, co člověk na světě má ;)

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 22:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2010
Příspěvky: 34
z.zemanek píše:
Jsou na tebe o třídu hodnější, než na mě. Tudíš jsem se drobek zocelil a snad i něco pochopil. Já dostal bití, o jakém by se ti nesnilo, asi proto, že pokukuješ po T-REXu a já jen po X-Copteru.


Tak samozřejmě jsem pročítal diskuze, kde se začátečníci ptali, s čím mají začít a právě jsem četl, že na levný se maji vykašlat a začít něčim rozumným. Navíc ja bych nechtěl postupovat dál, takže chci rovnou vzít něco, co mi vydrží dlouho, pravděpodobně navždy:-)


z.zemanek píše:
To "Apache" co máš asi nebude lepší nežli Free Spirit. Já začal s Free Spirit Micro 2-rotor,Solo Pro rozměrem to samé akorát jednorotor,Free Spirit větší klon předešlého. S tím posledním jsem schopen přeletět 8-mi patrový penelák(na šířku), vyletět oknem z ložnice ve třetím patře a po 10-ti minutách se většinou vrátit do stejného okna.


No, tak to máš asi super vysílač. Řekl bych, že apache bys vyslal z okna a možná v 5.patře by se k tobě rozhodl vrátit:-)

z.zemanek píše:
Na foru ses určitě dočetl, že 15,000 je tak akorát na slušnou soupravu(vysílač,přijímač,serva,gyro,baterky)
Kit vrtulníku potřebuje ještě baterku, motor, regulátor, nabíječ.....
Tak snad ještě chvilku šetři.


Jojo, to jsem už viděl a už jsem si udělal testovací nákup, celkově to jde na 1170CHF, ale to už je pro manželku moc:-) Tu to nebere a dokáže si za stejnou cenu představit něco jiného:-) Takže proto je mi jasné, že nic dalšího dražšího nebude - a vy máte štěstí, že máte manželky a přítelkyně, který vám to vyhazovaní tolerujou:-)

A nejde o šetření. Kdybychom nechtěli zakládat rodinu, tak si můžu v pohodě z fleku koupit o hodně lepší vybavení, ale prostě když máš rodinu, tak nebudeš vyhazovat prachy za věci, který nikdy pořádně nevyužiješ - já nikdy nebudu RC letec s ovladačem např. Futaba T-14 (tady cena 2950CHF) a letadlem T-REX 700 Pro Combo včetně motoru a Schalldämpfer (ať je to cokoliv:-) ) za cenu 1500CHF a dalšíma věcma pohybující se v celkové hladině kolem 100tis. kč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 22:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Kdyby mě heliny za posledních šest let stály jenom 100tis, tak bych si blahopřál. To jsem dal víc jenom za letošek. Ale nelituju jediné koruny, je to krásná zábava a mám to moc rád. A rád si dělám radost. Zase nechodím do hospody :D

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Naposledy upravil pkotatko dne pon 06.12.2010 23:02, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2010 22:50 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
To cokoliv je tlumič ke spalovacímu motru.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz