Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Záškuby vrtulníku
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2015 12:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.11.2014
Příspěvky: 62
Tak ono ještě možná záleží jestli máš FMko 35MHz nebo 40MHz. Já jsem používal 35MHz. Dále pak, který létáš kanál....můj osobní názor je ten, že některé střídavé regulátory pracují na podobné frekvenci, jakou jsem měl já....protože třeba u vrtulníku po připojení baterie k regulátoru se okamžitě rozehrála všechna serva pokud jsem se vzdálil s vysílačem 10 metrů od modelu. Po přechodu na PCM byl problém vyřešen.
Ještě k tomu výše zmiňovanému problému s minititanem a t-rexem. Zkoušel jsi i jinou baterii nebo používáš stále jednu a tu samou? Není přece možné aby dva úplně jiné vrtulníky měli naprosto stejný problém. Pokud ano, tak tomu se říká opravdu smůla :-D


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Záškuby vrtulníku
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2015 13:51 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
davos007 píše:
Tak ono ještě možná záleží jestli máš FMko 35MHz nebo 40MHz...

Jo tak na tom něco bude... Já mluvil vyloženě o 2,4 GHz. Na FM tam něco může být.
OK, nebudeme zanášet vlákno OT :)

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záškuby vrtulníku
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2015 14:05 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2014
Příspěvky: 15
Bydliště: Děčín
Baterie jsou taky ze hry. Sice jsem tříčlánky z Titanu spojil a používám je i do T-rexe, ale zároveň jsem pořídil novou baterii a škube to a škube to...... Pech to je to máš pravdu. Táhne se to se mnou od počátku létání. Po sestavení 500-ky a zjištění, že to škube úplně stejně jsem propadl zoufalství a chtěl s tím švihnout, ale nakonec lítám. Sem tam si to škubne, ale nikdy to při záškubu není neříditelné tak jsem rezignoval a létám se škubáním. Mám ještě na hraní Walkeru CB 100. Je to čtyřkanál a ten mi to nedělá :-).

_________________
Mini Titan E325, T-REX 500 DFC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záškuby vrtulníku
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2015 15:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.11.2014
Příspěvky: 62
Hlavně to nevzdávat....Já s vrtulníky bojoval dva roky. Neustále jsem řešil nějaký problém. Ono se to těžko řeší takto po internetu, chtělo by to vidět v reálu.
Snad na to jednou dojdeš :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Záškuby vrtulníku
PříspěvekNapsal: ned 11.10.2015 20:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.3.2015
Příspěvky: 449
Bydliště: Košice, SR
Ahoj, spomínalo sa trhanie cykliky aj mimo letu. Nastavoval som heli na stole a servá občas poskočili. Mne to robila kombinácia serv, na cyklike som mal rovnaké servá a na chvost som dal inú značku. A nemali sa radi.
Za pokus stojí aj dať kondenzátor na napájanie serv.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz