Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BLADE CP. PLS HELP zapojenie gyra
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2007 12:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Kopčany SR
Ahojte páni. Prosím Vás potrebujem poradiť so zapojením gyra ktoré som kúpil EFLRG90HL. Vo vrtulníku je jednotka 6in1. Kúpil som si tuningový set, ktorý obsahoval striedavý motor, regulátor, chladiče motorov, gyro, uhlíkové listy, LiPoBat a.t.ď. Všetky veci som pomenil, ale pri zapojení elektroniky som musel upraviť jednotku 6v1 tak že otvory riadenia kanál č.3 a 4 boli zaslepené. Bolo to zaslepené preto lebo sú to kanáli na reguláciu hlavného a ocasného motora. regulátory sú štandartne inštalované v hlavnej jednotke. Pôvodný jednosmerný motor som odpojil od výstupného konektora 1. Do 3 kanála som zapojil striedavý regulátor pre hlavný motor a 4 som nechal v pôvodnom stave. Napájanie je potrebné nechať pôvodné ale je potrebné k nemu pripojiť paralerne aj ten striedavý regulátor. treaz ale neviem ako pripojiť to gyro. V manuále BLADE CP PRO je to popisované, ale tam je jednotka 3in1. Vie mi niekto poradiť ako to zapojiť k jednotke 6in1, ale som to gyro kupoval zbytočne pretože je súčasťou tejto jednotky ? Ďakujem.
Spp. PeterSoftak.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2007 12:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Ta jednotky bude nějaký "pseudogyro" obsahovat určitě.Jaký gyro sis to vlastně teď koupil? :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: GYRO
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2007 14:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Kopčany SR
Ahoj. Je to toto gyro : http://www.astramodel.cz/podrobnosti_pr ... &kat_typ=2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 10.08.2007 14:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11191
Bydliště: Břeclav, ČR
Ty jsi dal přes tři litry za gyro do Blade? GY-401 stojí jen o pětikilo víc a dá se použít i v solidní helině. To mi přijde jako dost nepovedený tuning. Plno peněz za jednoúčelovou věc do mašiny s vrtulkou naháněnou elektomotorem. To nikdy nebude to pravé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: GYRO
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2007 6:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Kopčany SR
No jo no. Už som sa tak narodil. Ked do niečoho idem tak max. tuning. Mám toho doma viacej a baví ma to (zatiaľ). Len potrebujem vedieť ako to zapojiť. Stačila by mi bloková schéma. V elektronike sa trocha vyznám ale stále neviem ako (kam) mám zapojiť konektor ktorý je na pevno v gyre. Na stránkach astramodelu je model heliny BLADE CP PRO a u nej je v PDF manuál ako na to. Len ako som písal hore je to zapojené s jednotkou 3in1 a ja mám 6in1. Tak pls. vie niekto ako na to ? Ďakujem PeterSofták.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz