Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 21.09.2016 15:30 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4515
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Gibon píše:
Sakra... prestaly mi chodit upozorneni na mail o novem prispevku. Kazdopadne uz jsem se rozhoupal a objednal mini titana E360. Po zkouknutych a prectenych recenzi se mi vazne zalibil. Ted se zeptam asi blbe, ale myslite si, ze jako zacatecnik zvladnu nastavit ARF kit? Gyro by melo byt nejak nastavene (otazka jestli to bude vyhovujici), takze mozna trochu blahove doufam, ze mi bude stacit nastavit vysilacku. Co je tam potreba vsechno nastavit? Poradi nekdo? :-)


těžko říct.
každopádně u toho bude návod :D .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 21.09.2016 20:16 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
Gibon píše:
Sakra... prestaly mi chodit upozorneni na mail o novem prispevku. Kazdopadne uz jsem se rozhoupal a objednal mini titana E360. Po zkouknutych a prectenych recenzi se mi vazne zalibil. Ted se zeptam asi blbe, ale myslite si, ze jako zacatecnik zvladnu nastavit ARF kit? Gyro by melo byt nejak nastavene (otazka jestli to bude vyhovujici), takze mozna trochu blahove doufam, ze mi bude stacit nastavit vysilacku. Co je tam potreba vsechno nastavit? Poradi nekdo? :-)


No pokud jenom objednal...tak ho nevyzvedavej.. Ne ze by byl zlej.to ne. Ale horsi nakup jsi uz udelat nemohl. Na 325 je jiz skoro prd a na 360 uplne prd
A ty recenze jsi skoukl dost blbe:) jinac by jsi ho neobjednal:)).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22.09.2016 20:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.2.2013
Příspěvky: 43
Bydliště: Prostějov
sanchez píše:
No pokud jenom objednal...tak ho nevyzvedavej.. Ne ze by byl zlej.to ne. Ale horsi nakup jsi uz udelat nemohl. Na 325 je jiz skoro prd a na 360 uplne prd ...

Souhlasím s kolegou, mašinka je to dobrá, ale těžko budeš shánět díly. Takže nebrat. Kup třeba Miniprotose.

_________________
MiniTitan325 Vortex-Spartan, Protos430 Spirit, Phoenix-RC, DX6i


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz