Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.08.2009 13:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 2.4.2009
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha - Hostivar
mikyno12 píše:
to "zalietavanie" je normalne...to robi kazdy vrtulnik...
ostatne neviem..:)


No ono se u techto modelu vymenou kazde baterie trochu zmeni teziste toho modelu takze asi tak ..


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: problémy s BLADE MCX
PříspěvekNapsal: čtv 09.01.2014 18:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4941
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Zdravím.
Mohl by mi někdo poradit ať nehledám slepé cesty? Potřeboval bych vědět, jestli je to u popsaných věcí běžné chování nebo mám problém v něčem jiném.

1) Když jsem MCX koupil, tak stále jen couval i při trimu na maximum. Bylo potřeba podložit (spustit) vpředu podvozek aby šla zasunout naplno baterka a nedřela o kolo serva a k tomu ještě vpředu na špičce kabinky dovážit matičkou M3. Teď už visel skoro stabilně i s trimy uprostřed. Jen se při tom trošku motal. Bylo řešení dovážením správné nebo se to mělo řešit zkrácením táhla?
2) Visím a nakloním dopředu a MCX se rychle rozjede (spíše se dá říct, že zhoupne), ale bezprostředně nato se zbrzdí a dál se sune jen velmi velmi pomalu i při plné výchylce kniplu. Při letu vzad to je taky, ale není to tak výrazné.
3) Visím a dám bočení a hned se sune dolů a musím to korigovat výrazným zvýšení otáček rotoru a někdy ani to nestačí. Při naklonění dopředu nebo dozadu je naproti tomu potřeba zásahu do otáček minimální.

Vrtulníček jsem koupil před vánocemi z druhé ruky a dnes jsem si pochvaloval jak mi to jde a chvíli nato jsem vletěl do cingrlátek, které si manželka na Vánoce pověsila na lustr a při následném pádu jsem urazil kulový čep k pádlu na horní vrtuli a možná i něco dalšího. :-( Takže až to rozdýchám bude následovat první rozborka a když už bude na řadě, tak bych případně vyměnil i další podezřelý díl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problémy s BLADE MCX
PříspěvekNapsal: čtv 09.01.2014 21:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
jio píše:
...
2) Visím a nakloním dopředu a MCX se rychle rozjede (spíše se dá říct, že zhoupne), ale bezprostředně nato se zbrzdí a dál se sune jen velmi velmi pomalu i při plné výchylce kniplu. Při letu vzad to je taky, ale není to tak výrazné.
...

To je spíš vlastnost přestabilizovanýho koaxiálu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problémy s BLADE MCX
PříspěvekNapsal: čtv 09.01.2014 21:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4941
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Dík, takže se to tak chová vždy? Pak nerozumím tomu, proč to začne tak rychle klesat při klonění.

Jinak jako hračka přes zimu je to dobré. Jen člověk nesmí být kopyto a lítat pod lustrem s cingrlátky. :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz