Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: problémy s BLADE MCX
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 15:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2008
Příspěvky: 9
Dobrý,
chci se zeptat na pár detailů...

Ozubené kolo vnitřní hřídele má asi 2mm osmici, je to normální? (není způsobené pádem nebo poškozením, už to tak mám od výroby) Má to také někdo, či jsem jediný?
Může to nějak ovlivnovat letové vlastnosti?

Visení modelu není nejlepší, pořád někam mírně zalítává... dělá takové mírné elipsy zhruba o velikosti 15cm... když se to snažím vytrimovat, tak to jen zmírním, po vložení druhé či třetí baterie se model chová opět jinak...
Můžete mi poradit co s tím?
Tuším, že jsem někde zaslechl, že je možné reklamovat "nevysení" :D
Vezmou mi to?
Díky

Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nikde ve starších jsem toto konkrétně nenašel..
Michal


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 16:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2008
Příspěvky: 464
to "zalietavanie" je normalne...to robi kazdy vrtulnik...
ostatne neviem..:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problémy s BLADE MCX
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2008
Příspěvky: 1764
Bydliště: Ustí nad Labem
d_i_x píše:
Dobrý,
chci se zeptat na pár detailů...

Ozubené kolo vnitřní hřídele má asi 2mm osmici, je to normální? (není způsobené pádem nebo poškozením, už to tak mám od výroby) Má to také někdo, či jsem jediný?
Může to nějak ovlivnovat letové vlastnosti?

Visení modelu není nejlepší, pořád někam mírně zalítává... dělá takové mírné elipsy zhruba o velikosti 15cm... když se to snažím vytrimovat, tak to jen zmírním, po vložení druhé či třetí baterie se model chová opět jinak...
Můžete mi poradit co s tím?
Tuším, že jsem někde zaslechl, že je možné reklamovat "nevysení" :D
Vezmou mi to?
Díky

Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nikde ve starších jsem toto konkrétně nenašel..
Michal


Taky jem měl osmici na ozubeným kole už z výroby, ale v letu to nijak nevadilo. Jinak vytrimovat aby stál fakt nejde. Už jsem ho musel dát taky na reklamaci skrz točení při přidání plynu. Vzali to bez výhrad.....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 17:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Taky jsem měl 8 a navíc mě vynechával motor. Zjistil jsem, že je špatnej kontakt na tom prťavim konektoru na tý zelený "základní" desce. Poslal jsem ho na reklamku a čekám.

Je smutný, že plno lidí se proněj nadchlo jakej je to supr prcek, kterej visí sám a je hodnej a časem se ukazujou jeho nedostatky.
Když to tak sleduju měli by ho slevnit na polovic. Šmejdi :evil:

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Naposledy upravil rampa_mckvak dne pon 01.12.2008 19:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 17:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Mám osmici na Hornetovi z výroby a nijak to nevadí :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 19:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
rampa_mckvak píše:
Taky jsem měl 8 a navíc mě vynechával motor. Zjistil jsem, že je špatnej kontakt na tom prťavim konektoru na tý zelený "základní" desce. Poslal jsem ho na reklamku a čekám.

Je smutný, že plno lidí se proněj nadchlo jakej je to supr prcek, kterej visí sám a je hodnej a časem se ukazujou jeho nedostatky.
Když to tak sleduju měli by ho slevnit na polovic. Šmejdi :evil:


Každé novince chvíli trvá, než se na ní vychytají 'mušky' a Blade mCX je absolutní novinka. Lítá skvěle, ale to neznamená že se nemůžou najít vadné kusy. Ale i tak stále platí že ve srovnání s ostatními podobnými vrtulníky stejné třídy (ať už mCX nebo třeba CX2) jsou ty od E-Flite z hlediska spolehlivosti a bezporuchovosti o třídu výš a rozhodně bych ho kvůli pár lidem kteří měli smůlu neodsuzoval...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 19:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Kovboji z určitého pohledu máš pravdu. Teď je otázkou kolik těch pár lidí opravdu je. Já blejda neodsuzuju. Možná je to nějaká "nepovedená" série, kterou vyráběli na nočních šichtách, a tak se jim zavírali oči, že udělali někde soudruzi chybu.:D
Pokud píšeš, že je o třídu vejš, tak by výstupní kontrola neměla pouštět ven šmajdající ozub. kolo i když to zřejmě pro funkci nějak moc nevadí. Mě to prostě vadí. Bejt za 500 je mě to jedno. Ona ta cena je taky hold o třídu vejš. Nebejt toho uvolněného konektoru, tak bůh ví kdy bych si toho všim...

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 19:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
rampa_mckvak píše:
Kovboji z určitého pohledu máš pravdu. Teď je otázkou kolik těch pár lidí opravdu je. Já blejda neodsuzuju. Možná je to nějaká "nepovedená" série, kterou vyráběli na nočních šichtách, a tak se jim zavírali oči, že udělali někde soudruzi chybu.:D
Pokud píšeš, že je o třídu vejš, tak by výstupní kontrola neměla pouštět ven šmajdající ozub. kolo i když to zřejmě pro funkci nějak moc nevadí. Mě to prostě vadí. Bejt za 500 je mě to jedno. Ona ta cena je taky hold o třídu vejš. Nebejt toho uvolněného konektoru, tak bůh ví kdy bych si toho všim...


Já neříkám že by mi to nevadilo kdybych si koupil vrtulník se šmajdajícím kolem nebo vadným konektorem. Ještě víc mě štve když si někdo koupí u mě model a je vadný - ne proto že mě vyřízení reklamace stojí plno času i peněz, ale protože vím jak je to k naštvání když si člověk něco koupí, zaplatí to a hned to musí i reklamovat a pak čekat než se to vyřídí.

Ale modelařina (zvlášť ve velikosti mCX) je prostě jemná záležitost a nic 100% bezporuchového, co navíc před prodáním v nějakém kontejneru oběhne skoro celý svět a přitom to je za relativně hodně nízkou cenu, prostě neexistuje. Od řešení takových problémů jsou ale reklamace nebo možnost vrácení zboží do 14 dnů, prostě některé chyby se projeví až při podrobné prohlídce nebo používání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.12.2008 20:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Stejně by mě zajímalo, kolik je na takovém prcku strojní a ruční výroby a montáže. Určitě ta deska s elektronikou bude strojově, ale nedovedu si představit halu dlouhou 30m kde sedí několik lidí a montujou v úkole blejda za polívku (pokud se montuje v Číně)...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 11:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2008
Příspěvky: 1764
Bydliště: Ustí nad Labem
Tak mi dnes dorazil blade mcx z reklamace z Astry. Byl tam problem s točením doprava po přidání plynu, jasně jsem jim říkal že to bude motůrkem nebo řídící jednotkou. Po měsíci čekání mi poslali blade s vyměněnýmy listy spodního rotoru ( které byly absolutně v pořádku ) Tak jsem ho vybalil a vyzkoušel a co myslíte? NO TOČÍ se pořád...Vypadá to že ho v Astře ani nikdo pořádně nevyzkoušel. Snad jen ty listy vyměnily aby splnily lhůtu reklamace. Jsem fakt dost nasranej, protože to stálo takový prachy a místo pohodovýho lítání čekám kvůli blbcům v Astře..... Co vy na to? Mám nárok na vrácení peněz?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: máte bohužel smůlu
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 13:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2008
Příspěvky: 130
Bydliště: Praha 10
mě sedí jako přibitý až to je nuda. Ale trochu se povolují šroubky na osazení spodního ozubeného kola. Pak to začne ujíždět. Tak jsem si koupil nové a čekám, až ty závity odejdou úplně. Ale je pravda, že jako přibitý sedí až potom, co jsem ho připojil ke Spektrum Dx6i. Také, když zpočátku šel špatně vytrimovat, tak jsem ho vyhnul do polohy, kam jsem potřeboval, a vytáhl baterku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 13:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2008
Příspěvky: 1764
Bydliště: Ustí nad Labem
I když je fakt, že se mi po tom mrnousovi stejskalo, dá se s ním tak krásně sžít že to je parádní relax. Myslel jsem že bude poletovat kolem stromečku ale musí čekat na opravu. Dá se s ním létat tak tři minuty a pak se po přidáníplynu na 70% točí vpravo a nepomůže ani směrovka nadoraz vlevo. Ach jo...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 14:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2008
Příspěvky: 130
Bydliště: Praha 10
gamer007 píše:
I když je fakt, že se mi po tom mrnousovi stejskalo, dá se s ním tak krásně sžít že to je parádní relax. Myslel jsem že bude poletovat kolem stromečku ale musí čekat na opravu. Dá se s ním létat tak tři minuty a pak se po přidáníplynu na 70% točí vpravo a nepomůže ani směrovka nadoraz vlevo. Ach jo...

to začne dělat, když odchází baterka, ještě dříve, než začně blikat. Chce to mít stále čerstvé nabíjecí baterie, ale to je taková hraběci rada, žejo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 16:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2008
Příspěvky: 1764
Bydliště: Ustí nad Labem
mám GP 1800mah a nabíjím je každý dva dny, baterkama to nebude....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.12.2008 19:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
A není tam náhodou někde podmínka použití baterií 1,5V? Nixx akumulátory mají jmenovitě 1,2V a nemusí stačit na plné nabití ani čerstvě nabité.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz