Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 07.03.2009 18:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Záběh ? co to je :) no upřimě řečeno na to jsem při prvnich letech vůbec nemyslel :) no přiště budu chytřejší :).
Jo a jinak ten motorek byl dobry měl jen tak nějak šikovně ulomeny kablik že to vubec nešlo poznat takže už opět frči.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.03.2009 17:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2008
Příspěvky: 181
Bydliště: Nučice - Praha západ
Já koupil dva motory SE 180 a oba jsem musel reklamovat. Nejptve jeden - asi po 5 stertech a deď druhý - asi po 20. První vyměnili bez řečí a obratem, a druhý jsem reklamoval v pátek - poslal jsem jem ho zpět. Tak uvidím.
V RCzoně mi říkali, že od nich taky několik SEček koupili, a dvě reklamovali. Tak nevím - "cena x kvalita" se mi přestává líbit :(

mluvím o www.tochcimit.cz

Vašek


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.03.2009 23:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
Já používám motoy Xtreme http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... 01--esl002
vrtule http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... -(b%EDl%E9)
a prodlouženou hřídel http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... ra-lp-0002 a letové vlastnosti jsou u hodně lepší.Baterii mám orginál Esky 7,4V 800mAh nebo xtreme 7,4V 850 mAh.Cykliku mám originální protože ta kovová nevím proč víc zatěžuje motor.Jinak motorky jsou super jde u nich vyměnit uhlíky a můžou se na ně přidělat chladiče,i tak mezi lety je třeba nechat je vychladnout pokud máš víc baterek. Hodně zdaru ,jinak se o poznatky s tímto typem vrtulníku podělím. Čus Jirka

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hliník
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 17:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Koupil jsem si hlinikove vylepšeni ale po sestaveni vrťase byl bohužel neovladatelný :( dělal to že lítal zhruba v 1,5metrove kružnici :( nešlo o to že nebyl vytrimovany prostě nějak blbnul :) a nevím proč.
no popravdě asi tuším proč protože to ten hlinikovy set ma hrozně velke ty kuličky na kete se nasazujou takove ty spojky třeba ta jak spojuje uchyceni vrchnich rotorových listu s tim vyvyžovadlem nahoře. šlo to dosela ztuha ty mista kde jsou takdhle spojena a to i u uchyceni ramene serv ke spodni hlavě. nemám original e-sky ale huan qi a ten ma ty palstove koule možna menši než originál od e-sky.

Elektromaniaku:máš origoš e-sky ? zkoušel si to hlinikove vylepšení ?
teď jsem vrťas složil spatky do plastu a zase lita normálně.

Jo a ještě jedna otázečka jaky máš konektor na na vrtulníku da ktery připojuješ baterku , ja tam mam samici ale teď jsem si objednal nahradni baterku a ta ma taky samici takže samice + samice nejde zrovna dohromady :) tak by mě zajímalo jestli to je zase jen nějaka zvlaštost te lamy od Huan Qi výrobce nebo jak :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 18:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
Na vrtulníku mám samici konektor JST na všech baterkách co jsem zatím koupil i originální je samec JST.Když koupíš vylepšení od jiného výrobce chce to taky koupit i příslušná táhla s koncovkymi k servům a vžddy je potřeba seřízení i gyra.

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 18:51 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Ok dík za info no tak to asi budu muset udělat nějakou redukci ať tu baterku budu moct zapojit do vrťase :)
Jinak nastaveni serva no nevím :) nemam tu ty nastavovaci šroubky nijak popsane :) takže do toho se zatim pouštět nebudu :) teď asi skusim někde sehnat ty tahla ktere by pasovaly nato hlinikove vylepšeni. No kdyby se ti chtělo ocenil bych kdybys změřil průměr te kuličky na kterou se nacvakava tahlo serva : jestli maš šupleru tak s tou by to šlo změřit celkem přesně ja ji mam velkou 3,3mm a na tom hlinikove vylepšeni mam průměr 3,45 mm ano je to jen 0,15mm rozdil a už to je znat :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 19:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... e=ek1-0325
Toto je odkaz na táhla k servům
http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... e=ek1-0318
propojovací táhla jsou k mání jen v tomto setu ,ale zeptej se na samostatný prodej.Konektory JST jsou ke koupi u tochcimit.cz také.

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 20:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
https://www.rczona.cz/index.php?page=sh ... 26&lang=cz
toto je linky na stažení servisní příručky kde je popsáno seřizování vrtulníků.

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.03.2009 20:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Dík za odkazy no maj tam prakticky vše i tu redukci kterou potřebuji ale je to tam všechno hrozně drahi :( no pokud to jde tak se snažim vše nakupovat na ebay samozdřejmě jen pokud to je levnější :) což v drtive většině je, no skusim se ještě někde poptat jestli jsou ty tahla komaptibilni s tim hlinikovym vylepšenim ať mám jistotu.
No upřímě řečeno už mi z toh dneska jde hlava kolem :)
No pouvažuju co kde jak nejlip nejlevnejš a pak koupim a snad taky poletím .)

No jen tak pro pobaveni :) dneska jsem se byl proletět na zahradu :) no a málem jsem skončil u souseda :) jsem si prvně jen tak politaval asi 2m nad zemi a pak jsem vyletěl do výšky asi tak 7m a v tom mě začal unášet mírny vánek a než jsem se vspamatoval tak jsem byl už za našim plotem čumakem směrem do naši zahrady knipl jsem měl plně vpřed ale vrťas se ani nehnul bo ten vánek borok nemohl překonat :) tak jsem tam asi tak minutku s tim bojoval a pak najednou ten vánek malinko ustal a podařilo se mi popoletěo o par metru vpřed a nasledně přistát u nás na zahradě no prostě sranda :) stači fakt skoro neznatelny vánek a už je problém :)

Jo a tady je video z mého letu v pokoji :) uplna 3d akrobacie http://www.youtube.com/watch?v=fBZwUVfL ... annel_page :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.03.2009 21:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Elektromaniak píše:
https://www.rczona.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=681&category_id=98&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&lang=cz
toto je linky na stažení servisní příručky kde je popsáno seřizování vrtulníků.

Jo na to už jsem před časem narazil sám pěkně napsano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.03.2009 20:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2008
Příspěvky: 181
Bydliště: Nučice - Praha západ
Ahoj chlapci a chlapi,

tak jsem reklamoval i druhý motor - viz. pár příspěvků výš.

V pátelk přišla obálka a uvnitř nový motor :). Takže www.tochcimit.cz je sice dražší oproti nákupu venku, ale rychlostí a přístupem k zákazníkovi si to plně vynahradí. Koupil jsem 2x 180 SE motory na Blade CX2 a oba jsem vyreklamoval - nejdřív jeden a za 3 týdny druhý. Bez řečí poslali nové :lol:
Naprostá spokojenost :P


Vašek


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.03.2009 10:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
No jo ale to poštovné taky neni zadarmo ale přizávám že za kvalitu motoru tochcimit nemuže když tak pak časem zase napiš jak jsi s těma motory spokojeny třeba po odletani 10ti 20ti 30ti hodin.
Jo a jak jsi to myslel že je tochcimit drachcši než venku ? jako v drtive většině součastek to tak je ale zrovinka tydle motory jsem nikde levnějši nenašel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.03.2009 20:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Hele tak asi koupím rovnou celou novou lamu V3 :)
a budu mit zaručene že bude 100% kompatibilni s tim hliníkem. No někde jsem čet že člověk stejně vždy svuj prvni model rozfláka tak to jsem už splnil :). Uvažoval jsem i o nějakem tom jednorotoraku ve sytlu ESKY Honey Bee CP2 ale s tim bych musel jit fakt už na louku a to se mi nechce ta lama je idealni na takove to poletani po zahradě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.03.2009 20:57 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
Máš možnost koupit Lamu v zahraničí nebo na
http://www.blokovano.cz/vrtulniky/4ch/lamav3.html
http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore ... .4-ghz-rtf
ta druhá je dražší ale má vysílačku na 2,4 GHz

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.03.2009 15:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2009
Příspěvky: 59
Jo planoval jsem že ji koupim na tom tochcimit tu 2,4GHz ale pak jsem nahodou objevil dost levny obchod v zahraniči kde ji maji za 80 dolaru tu 2,4Ghz verzi + 520Kč poštovne takže ji budu brát z toho zahraniči.
http://www.miracle-mart.com/store/index ... ts_id=2307 jen je blbi že to bude mit nabiječku na asi ne českou zastrčku :) no to vyřeši buď redukce nebo baterky budu dobijet přes nabiječku z te lamy huan qi co mam teď.

No až budu kupovat příště nějaky ten RC model tak už určitě nebudu koukat na par ušetřenych stokorun při koupi, a pujdu hned do osvědčeneho originálu se zarukou kompatibility nahradních dílu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz