Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Honey Bee King 2 - servo ocasu a gyro
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 15:13 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha - okolí
Zdravím..Mám tento vrtulník a chtěl bych ho osadit nějakým lepším servem na řízení ocasu a dát lepší gyro..Teď tam mám Head lock tovární a servo taky tovární. Na Rczoně maj KDS-800, tak se chci zeptat jestli s ním má někdo zkušenost a zda je to dobrá volba třeba se servem HS-55? Poradí mi prosím s tím někdo jestli koupit tuto kombinaci nebo doporučí nějaký jiné gyro(v přijatelný ceně) a servo?
Ptám se jen proto, abych dosáhl lepší stabily ocasu u heli...Sice jsem to teď nějak seřídil, že se Heli netočí zběsile dokola, ale asi by nebylo na škodu tam mít lepší osazení...Tak snad někdo poradí kdo má Honey bee kinga 2 s lepším osazením gyra a serva a nestrhnou se tu jen rady že HBK2 je jen tak do koše atd...Vím že to není žádnej uplně supr vrtas...Ale když už ho mám, tak bych se na něm chtěl naučit a časem třeba přesedlat....


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 15:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
HS55 se dává na cykliku - na ocas HS50-malý a rychlý. :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 15:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha - okolí
HS55 se dává na cykliku - na ocas HS50-malý a rychlý. Mrkající
_________________
admirál Thomas "Tug" Benson: Odlítal jsem sto devadesát čtyři akcí a při každé mě sestřelili. Když na to myslím, já vlastně nikdy nepřistál.


Dík za radu na servo..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 17:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
fxr1994 píše:
Zdravím..Mám tento vrtulník a chtěl bych ho osadit nějakým lepším servem na řízení ocasu a dát lepší gyro..Teď tam mám Head lock tovární a servo taky tovární. Na Rczoně maj KDS-800, tak se chci zeptat jestli s ním má někdo zkušenost a zda je to dobrá volba třeba se servem HS-55? Poradí mi prosím s tím někdo jestli koupit tuto kombinaci nebo doporučí nějaký jiné gyro(v přijatelný ceně) a servo?
Ptám se jen proto, abych dosáhl lepší stabily ocasu u heli...Sice jsem to teď nějak seřídil, že se Heli netočí zběsile dokola, ale asi by nebylo na škodu tam mít lepší osazení...Tak snad někdo poradí kdo má Honey bee kinga 2 s lepším osazením gyra a serva a nestrhnou se tu jen rady že HBK2 je jen tak do koše atd...Vím že to není žádnej uplně supr vrtas...Ale když už ho mám, tak bych se na něm chtěl naučit a časem třeba přesedlat....
jen nechej byt,King umi taky litat 8) KDS 800 je dobry gyro ikdyz je levne,podobne 401 Futabe,dobre chodi s 5084 Hitechem 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 18:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha - okolí
jen nechej byt,King umi taky litat Cool KDS 800 je dobry gyro ikdyz je levne,podobne 401 Futabe,dobre chodi s 5084 Hitechem Cool



Tak dík za radu s tím gyrem...určitě do něho pujdu...Tak to jsem jen rád že Honey Bee King umí létat. Ještě jsem pořádně s ním ani nevzlétl...furt se učím viset...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.09.2009 19:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
KDS 800 dobré levné gyro, mohu potvrdit. Sice má trochu teplotní drift, ale nic co by pilotně vadilo. Na Head Lock jede naprosto korektně. Výhoda je, že si nevybírá serva, jede se vším co mu podstrčíš, pokud to servo řízení ocasu samo zvládá, pochopitelně. Innolab 201 je cena/výkon, například.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.01.2015 12:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 17.1.2015
Příspěvky: 53
ahojte
dostal som darom poskodeny vrtulnik nema niekto nahodou naviac pastorok na hlavny motorcek a poprosim vas ta frekvencia sa da nejako prerobit na inu povolenu ? mam toto vybavenie :je tam setova RC suprava E sky na vysielaci je napisane:0406A 72 MHz ma 6 kanalov FCC ID :R6R-ESKYSZ05, prijimac je asi :EK 2-0704 prosim vas nevie niekto ci ta frekvencia sa moze pouzivat na Slovensku ? koho mozem rusit ja resp. kto moze rusit mna ? som v oblasti rc uplny zaciatocnik tak poprosim o pochopenie ak sa pytam na nejaku samozrejmost a ak niekto napise aky to moze mat priblizne aj dosah budem povdacny


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz