Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WK 2801 ws. starší
PříspěvekNapsal: čtv 22.04.2010 19:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
U starších vysílaček pro walkery se nastavení provedlo pomocí DIP a u WK 2801 je nastavení přes display.
Nevíte kde hledat nastavení , např. pro creatu jsem to dostal s návodem .
Nebo nemate nekdo toto nastaveni pro walkeru 60B.


Díky za pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.04.2010 22:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Návod v češtině je tady http://www.rcking.eu/walkera-creata-400/3203-manual-wk-2801.html a páč trochu něco málo vím o tom, jak vznikal, tak si troufám tvrdit, že je lepší, než anglický "originál", páč ten vznikal blbým překladem z čínštiny nebo kýho výra :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: WK 2801 ws. starší
PříspěvekNapsal: pát 23.04.2010 10:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
Nerad bych se někoho dotknul ale ten návod je moc prima až na to že je pro starý vysílač s DIP přepínačema a já mám nový který se natavuje pouze na display ( to samé u Walkery 60B) a jen si nejsem uplne jistý s všemy nataveními
( pro Creatu jsem dostal nejen přednastavený TX pro tento vrtulník a navíc výpis tohoto nastavení a to je to co hledám i pro Walkeru 60B a možné i pro jiné ,přeci pro každý nový nekupujeme nové radio


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WK 2801 ws. starší
PříspěvekNapsal: pát 23.04.2010 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Onores píše:
Nerad bych se někoho dotknul ale ten návod je moc prima až na to že je pro starý vysílač s DIP přepínačema a já mám nový který se natavuje pouze na display ( to samé u Walkery 60B) a jen si nejsem uplne jistý s všemy nataveními
( pro Creatu jsem dostal nejen přednastavený TX pro tento vrtulník a navíc výpis tohoto nastavení a to je to co hledám i pro Walkeru 60B a možné i pro jiné ,přeci pro každý nový nekupujeme nové radio

Neee 2801 je ten digitál tam nejsou ždný DIPy ale menu. A ten návod je k tomu digitálu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.04.2010 15:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
Omlouvám se ne uplne jsem dočetl odkaz ,jak jsem creata tak jsem to bral jako odkaz na návod pro CREATU a ten je se starším radiem s DIP .Váš odkaz je OK pro WK 2801 .

Ale můj problém není asi ve vysílači , spíš ve mně .
rozpojil jsem přijímač od serv , když je dnes zapojím dle návodu v tom manualu tak mám pocit že se cyklika pohybuje jinak než by měla .

Možná jsem přehodil serva nebo mám něco špatně nastavenýho na TX, proto jsem scháněl jakoby tovární nastavení WK 2801 pro Walkeru 60B .


Toto nastavení jak jsem koukal po diskuzích nehledám jen já 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.04.2010 19:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Onores píše:
Možná jsem přehodil serva nebo mám něco špatně nastavenýho na TX, proto jsem scháněl jakoby tovární nastavení WK 2801 pro Walkeru 60B .Toto nastavení jak jsem koukal po diskuzích nehledám jen já

Jo tak to jo, nicméně - vím, že není nad dobrou radu - doporučuju spíš než to opsat se naučit to nastavovat. Není to zas taková hrůza :-)
1. Zapíchej serva cykliky do správných dírek, tj. AILE, ELEV a AUX. Je v podstatě jedno které kam.
2. Nastav reverzy tak, aby při zvedání kolektivu chodila všechna stejně, tj. deska cykliky se zvedala nebo klesala tak, jak je potřeba podle konstrukce hlavy
3. Nastav poměry na cyklice (procenta) tak, aby cyklika chodila správně.

Pokud nevíš přesně, jak se vlastně má cyklika hýbat, ověř nastavení tak, že vrtulník pevně podržíš v ruce nad hlavou, roztočíš rotor na nějaké přiměřené otáčky a ověřiš jednotlivé funkce - v ruce ucítíš, kam má mašinka tendenci se hýbat a zda reaguje správně.

Takže - na WK-2801 se konkrétně potřebné věci nastavuj v menu MDSET takhle:

o Volba Menu GYROHLD >> GYRO nastav požadovanou citlivost gyra.
o Volba Menu GYROHLD >> THROHOLD nastav úroveň plynu při autorotaci na 0%
o Vypni plyn pomocí vypínače HOLD, uveď páku plynu do střední polohy
o Pomocí volby SUBRTIM nastav přesné středové polohy serv cykliky (kolmé na dlouhé osy táhel).
o Pomocí funkce REVERS (kanály AILE, ELEV, AUX2) nastav souhlasný pohyb serv cykliky při pohybu pákou plynu (kolektivu) a na kanálu RUDD dále správný smysl pohybu serva ocasní vrtulky.
o Pomocí funkce SWAATS >> SWASH nastav vhodný poměr mixů cykliky tak, aby jednotlivé funkce vychylovaly cykliku ve správném směru a cykliky se pohybovala celém rozsahu zcela volně.
o Pomocí funkce CURVE >> THCURVE a CURVE >> PITCURVE nastav výrobcem doporučené křivky plynu a kolektivu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 20:37 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
Tak jsem asi za velikého blba.

Už jsem nasel problem ,vysílač mám 2801 a přijímač je 2701 a spárovat jdou jen v modu 2601 no a pak to celkem logicky nemůžu dát do sebe (zase rychleji konám než myslím) .Nevíte kde se dá u nás koupit WK 2801-PRO????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WK 2801 ws. starší
PříspěvekNapsal: pát 11.03.2016 8:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.3.2016
Příspěvky: 1
pro Creatu jsem dostal nejen přednastavený TX pro tento vrtulník a navíc výpis tohoto nastavení a to je to co hledám i pro Walkeru 60B a možné i pro jiné ,přeci pro každý nový nekupujeme nové radio





== http://www.win-on-slots.com/ ==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz