Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.06.2010 12:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
JJ, jak říkaš, asi bych koupil jen servo a gyro, to zas tak moc neni a rozhodně ne prvotřídní, ale to mi tu bohužel nikdo nedoporučil a lehké úpravy, ale abych vyměnil půlku belta - to ne. Tak 3000 dám max. Baterie mám tři 2x 2200 1x 1800 orig. Pak Ho zavřu do skříně. Tak s přistáváním nemám vubec problém kříž jsem tam měl chviličku a to chodim na louku, kde je tráva a přistávam i čumákem k sobě. A problém nemám, ale oproti bráchovi je to jak koza :lol: Ale taky to je tim, že má 700 což je dost veký a těžký. Vůle u Belta? Ha ha, tomu se nedá snad ani říct vůle na některých místech, hlavně na zdní vrtulce.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.06.2010 12:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Ještě reaguji na Beeba: Nehodlám ho tunit, jen ho v něčem vylepšit, hlavně zadní rotor, nic jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.06.2010 23:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
3000 kč je 25% z ceny Trex 450Pro Combo

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2010 0:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 969
Bydliště: B.Bystrica
knedlifek píše:
Ještě reaguji na Beeba: Nehodlám ho tunit, jen ho v něčem vylepšit, hlavně zadní rotor, nic jiného.


http://shop.ebay.com/i.html?rt=nc&LH_Pr ... 86.c0.m283


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2010 7:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Jenže, když si koupim dobrý gyro, tak ho pak mužu dát do T-rex 450.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2010 8:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
výhodnost comba je v tom že to je combo (obsahuje i elektroniku), jasně budeš starý, omlácený gyro cpát do nového stroje, ty nechceš radu, ty chceš slyšet, který šitový gyro za 5$ tam máš dát. Komu není rady tomu není pomoci a je mi trochu líto času co jsem s odpovědma tobě strávil.

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2010 11:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
knedlifek píše:
Jenže, když si koupim dobrý gyro, tak ho pak mužu dát do T-rex 450.


Když teď koupíš dobré gyro se servem a pak 450 PRO malé kombo tak tě to výjde MINIMÁLNĚ na 610$, když koupíš 450 PRO super combo tak to bude stejná sestava a výjde na 510$. (Ceny beru z ReadyHeli)

Jestli chceš doporučit gyro se servem s extrémním poměrem cena/výkon tak z Hobbycity HK-401B a Turnigy DS480. Na základní létání naprostá paráda, ale jestli chceš začít lítat 3D tak na to rovnou zapomeň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2010 11:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Tak zrovna gyro, že by vadilo, že je hnusný a ošoupany? Spíš servo je dobrý mít nový. Ale jestli super combo je plně vybavene a vyjde levněji než combo, tak to je k zamyšlení. Ale záleží jaký elektro tam dávaj. Asi to zrovna žádná sláva nebude. Ale 3tis tedy dávat nebudu. Včéra jsem zkoušet dost rychle ocasem dopředu a ocas se někdy hrozně lámal kolem své osy a bylo to extrémně citlivé, což se dá předpokládat) . Pokud mám koupit jen servo za 500 tak ho koupím, ale tunit ho nebudu a ani nechci. Žádám radu od někoho, kdo belta měl a jak to vyřešil. Jestli měnil servo nebo gyro. A za jaké, pak bych se rozhodl nzda tolik investovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2010 11:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
3D jako je na youtube mi je jasné, že s Beltem těžko, ale let vzhůru nohama, ocasem kupředu, přemety a atd. by mě lzvládnout. Snad ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2010 12:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 969
Bydliště: B.Bystrica
no ja ti uz len posielam link na copter x o ktorom som ti poslal v SZ ...

takze lieta po ostrejsom naladeni :
http://www.youtube.com/watch?v=lcWFhfxQ ... re=related

Thanks guys for comments! The heli setup is:
-stock CopterX 450 se v2 KIT
-toward pro 3800Kv brushless motor
-turnigy 40A ESC
-3 ino-lab HG-D202MG
- Futaba GY-401 + ino-lab for rudder
This is all jeje. Thanks!

jedn sa o :
http://www.hobbydaddy.com/shop/product_ ... s_id=13486

a zakladny set electric-
http://www.hobbydaddy.com/shop/advanced ... s=CX450EPP

cenovo 79+69 dolacov/3300czk/ carbon a alu nemas co viac tunit...oproti beltu ??!

prodej belta ...
:wink: :wink:

no a na vyber :

http://www.hobbydaddy.com/shop/index.ph ... bj8distp02


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2010 13:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
Heli je dobrá, ale ten set CopterX elektroniky je shit! Tou by si od Belta nepolepšil ani trochu. Motor, serva a regl nejsou až tak kritické a dá se na nich trochu ušetřit, ale gyro (a servo k němu) je prostě základ. Bohužel cena gyra samotného je proti ceně v kombu fakt vysoká.

:arrow: knedlifek: Udělej to asi tak jak jsi chtěl, pořiď jen servo a lítej dokud to půjde. Let vzhůru nohama není na gyro náročný a když nechceš ocasem napřed závodit tak to taky půjde. A než s heli pořádně natrénuješ a dostaneš se jasně na její limit, tak našetříš a pořídíš Super Combo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.06.2010 8:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
jéé, konečně někdo kdo mě asi pochopil. Ale jaký servo bych tam mohl dát. Stále mi nikdo neřekl, zda to brzdi gyro, servo nebo obojí. Někde čtu, že za ty peníze gyro neni špatný - v ramci možností, asi. Tak jestli můžu koupit jakékoliv digitální servo ? A bude to stačit, čim míň dám teď tim líp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.06.2010 12:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Nechci prodat belta, proto že se chci na něm něco naučit. A pak třeba neco Align


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 14:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2010
Příspěvky: 58
Tak jsem zkusil saltíka a preklopeni na místě o 360stupňů a nic lehčího jsem nezažil. Řekl bych, že těžší je letět zatáčku (tam nevidíte dobře náklon). Taky jsem zkusil hlavou dolů několik pokusů bylo na poprvé dobré, ale pak se mi to ve včerejším větru zakymácelo a už jsem nevěděl kde co je - tak jsem špatně reágoval. A shrnutí je, že to neni tak ostrý, řízení. Ale gyro při + a - kolektivu reágovalo pěkně (nemělo záchvěje), Ale když jsem létal ocasem dopředu, tak to bylo hodně citlivé. Mohli byste mi poradit? Jak Dobře létat hlavou dolů, proto že bylo bum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 21:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
Na to je velice jednoduchá rada: musíš trénovat! Stejně jako každý jiný letový prvek. Zezačátku samozřejmně radši na simu, a až v něm budeš kosit trávu tak začít trénovat i v reálu. A já osobně potřebuju na solidní vis hlavou dolů ještě klid, když se necítím uplně na 100% tak to vůbec neobracím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz