Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lama 400D
PříspěvekNapsal: sob 17.07.2010 17:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
Zdarvím všechny,potřebuji poradit ohledně tohoto vrtulníku,parkrát jsem sním šlehnul o zem a začal mít v určitém režimu velké vybrace tak jsem vyměnil kompletně celý rotor i gyro ale stejně se občas oběvují vybrace a už mne nenapadá čím by romohlo být.Děkuji za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 17.07.2010 19:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.2010
Příspěvky: 315
Ahoj.Vyzkoušej vůli na servech,nebo ty vybrace blíže specifikuj kdy se přesně oběví takhle jina těžko radit,mohla by to taky dělat špatná vyrovnávací tyčka.Pohraj si tím a potom napiš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.07.2010 18:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
Tak jsem to zkoušel ,žádnou vůli na servech ani táhlech to nemá vyvažovací tyčka je také nová a když jsem ji zkoušel různě přestavit(naklopení listů horního rotoru) žádná změna.Prostě v určitých otačkách , při určitém manevru se celí rozechvěje,ocas se rozklepe a jednou se mi dokonce stalo že o sebe škrtli vrtulové listy(horní a spodní rotor)proto jsem koupil nové rotorové hřidele,jelikož jsem si myslel že asi budou křivé a rovnou i prodlouženou vnitřní hřídel ale i tak žádná změna.Nevím si stím už rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.07.2010 9:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.2010
Příspěvky: 315
Ahoj.Tohle vypadá že ti horní rotorové listy neopisují stejnou stopu.To poznáš tak že při pohledu z boku ti konce rtorových listú neopisují dráhu ve stejné výšce(ohnutý držák rotorových listů).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03.08.2010 7:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
tak jsem to zjistil proč,jelikož jsem měnil upevnění spodního rotoru a bylo mi divné že ten plastoví díl co my poslali je jiný než byl original a měl malinko větší vůle v upevnění kříže který drží listy ale byl poslaný přesně na tento vrtulník tak sem si myslel že to asi tak má být a když jsem se ptal servisu od walkra tak mi nedokázali specifikovat co už je moc velká vůle,ale bylo to tím jelikož co jsem vůli odstranil přestal se chvět akorát jsem se ještě dozvěděl že tento model nesnese moc velké změny směru jelikož už se mi stalo že se mi oba rotory potkali a to jsem se opět ptal servisu jestli když nastavím maximalní výchylky serv na přijímači jestli k tomu může při prutkých manévrech dojít nedokázali přesně odpovědět,pak jsem se o tom bavil s jedním modelářem který také měl dvourotorový vrtulník a řekl mi že se to stává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03.08.2010 8:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.2010
Příspěvky: 315
Ahoj.Osobní zkušenost co se týká info.od prodejců z Walkery mám špatnou.(jsou to pouze obchodníci)a ten jejich odkaz,,napište nám,,je špatně napsán,mělo by tam být napsáno,,nepište nám,,

P.s.
A netřískej stím tolik(Vždytˇlétat je tak snadné)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 18:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
trošku hodně mi ale u tohoto modelu vadí,což nikdo o dvourotorovích vrtulnících nepíše je že když mu dám prudkou změnu směru při rychlém letu a ještě do něj foukne okamžitě se oba rotory potkají a to se mi už stalo několikrát takže mi přijde že je trošku špatně technicky řešen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 21:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
alca píše:
trošku hodně mi ale u tohoto modelu vadí,což nikdo o dvourotorovích vrtulnících nepíše je že když mu dám prudkou změnu směru při rychlém letu a ještě do něj foukne okamžitě se oba rotory potkají a to se mi už stalo několikrát takže mi přijde že je trošku špatně technicky řešen

Držáky listů nejsou rozehnutý?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 15:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
trošku ale hned u šroubu mají správný rozměr to malo by to mohlo dělat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 15:31 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
Ale mám nastavený přijímač na maximalní víchylky serv aby dokozal trošku bojovat s mírným větrem jinak mi vždycky letí někam do pryč a nedokážu ho vrátit ale nenapadlo mě že by mírné přihnutí uchycení listu mohlo zpúsobyt takové vychýlení a tím jejich kolize


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 16:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
alca píše:
trošku ale hned u šroubu mají správný rozměr to malo by to mohlo dělat?

Tak to je špatně.
Musí být úplně rovně, žádný rozehnutí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 16:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
tak jsem je vyměnil z druhého a potkali se mi stejně prostě vystoupal jsem do mirné výšky začlo foukat tak jsem se stím pral a jedina šance je sklesat níž a pak přidat aby se proti tomu větru probil a po nějakém opakvaní najednou rana a bylo a je zase namraky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 16:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Asi ty velký výchylky taky nejsou dobře, zvlášť v kombinaci s velkým mávnutím listů při prudkým manévru.
Skutečně jsou ty držáky listů, cos tam dal před poslední nehodou úplně rovný?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 16:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2010
Příspěvky: 24
jo uděláto vždycky když do něj foukne shoupne se a najednou slyšim škrt a listy maj zasek a de k zemi ty ten vrtulník máš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2010 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
alca píše:
..ty ten vrtulník máš?
Jo, známej mi tu hračku prodal za 1500,- před odjezdem do ciziny.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz