Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HONEY BEE CP3
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 7:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
Ahoj,chtěl bych poradit jestli by nešly vyměnit serva s tohoto vrtulníku za nějaké jiné,hlavně teda lepší,v modelu jsou digital servo 7,5g a pokud ano kde bych takové serva našel,díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 15:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Stačí HXT900.
kdybys chtěl lepší, tak třeba Hitec HS-45HB. Lepší dobré analogy, než ty digišunky co do toho dává výrobce. Už se ti kously co?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 16:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
jj kously a hned dvě naráz,ale asi po 6ti dost hrubých pádech,mám to už zlepované a zdrátované,ale kromě těch serv se zdá být vpořádku,začátky byly těžké,ale tet už stím zvládám viset i čumákem proti sobě,nejhorší bylo najít tu odvahu to otočit proti sobě,nicméně ty pády byly moje chyba,ale i technika zradila,já vím,že je to šroťák,ale dokud to lítá tak do toho ještě něco vrazím,jinak bych časem něco lepšího,tak T-REX 450,ale až tak příští rok,momentálně musím našetřit,jinak díky Mikelo.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 17:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Až takový šrot to zas není. Ve své kategorii je to možná nejlepší sroj v poměru cena/kvalita. Až na ta digiserva a na české "výhradní zastoupení". Je to ovšem vrtulník velmi háklivý na seřízení. Sice lítá jaksi i rozladěný ale blbě. Když se do toho dá stříďák tak se s tím dá hóódně vyblbnout a za levno.
Tak ať ti to kvedlá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 20:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
ale jo,to je pravda,že se stím dá lítat,hlavní motor je celkem dobrý,ale ten zadní vyrovnávací je nějaký divný,trim mám už úplně napravo a stejně ho musím ještě trochu dorovnávat páčkou,a jaký střídavý motor by tam šlo dát?a šel by i zadní střídavý?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Zadní střídavý je trochu problém, nestíhá měnit otáčky tak rychle jako ss motory. Aspoň většina a metoda pokus chyba vyjde dost draho.
Hlavní motor typu 2208 s dobrou účinností a otáčkami aspoň 3000/volt. Regl se napojí na signál z řídící jednotky, napájení se rozdvojí.
Životnost zadního motoru bude okolo 10 hodin, je to normální životnost malých ss motorků po kterých se chce výkon. Takže se s tebou už asi loučí za jiskření ojetých uhlíků.
Ale lze překopat ocas na pohon malým stříďáčkem a řízení náběhu listů servem. Otázkou je, zda to u takových vrtulníčků má smysl, ale funguje to výborně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.07.2010 7:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2010
Příspěvky: 812
Bydliště: VSETÍN
Obrázky: 0
Právěže jsem si všimnul,že mi začíná jiskřit hlavní motor,ten zadní asi ještě chvíli vydrží,takže to mám asi po motorku,já mám teda pech,opravdu nevím,zda má cenu do toho ještě něco investovat,když drží prakticky na vteřiňáku a drátkách.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz