Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.01.2011 12:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.11.2010
Příspěvky: 403
Bydliště: Velké Meziříčí
Během dvou let jsem si pořídil ještě 3 další,3kanály malý,střední,velký,ale tohle je první,dárek,vzpomínka,srdeční záležitost,tak chci aby zase lítal. Nostalgie.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.01.2011 17:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Sokolov
jirakus píše:
Kdo poradí? Mám 2 roky Picoo-z,létal skvěle.ale nedávno,jako by baterie už odešla,udržel se ve vzduchu 10sekund a dost. Prostě to nemá výkon. Hlavní rotor se mi zdá volný,nic namotaného. Tak jsem koupil novou baterii Silverit. Vyměnil a hle ono to s ní taky nechce létat. Bez kabiny se to ve vzduchu chvíli udrží,ale komplet ne. Ozubené kolo nikde nedrhne. Nemůže být vada v motoru-opotřebované stěrací plíšky? Nevím zda koupit nový motor,nebo co stím. Nemáte někdo zkušenost? A nebo doma starý nepotřebný vrak na ND?
Pravděpodobně si i motor vzal dovolenou.Měnil jsem baterky mlaďasovi v ,,Pikáčkách " (má celkem tři ) a u jednoho byl stejný problém,po výměně motorku bylo zase vše ok.

To v tom odkazu co přidal Váhy vypadá moc hezky,pokud je to bude stejný držák jako ,,Pikaču " tak bych ho pořídil.Na blbnutí doma úplně super věc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz