Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 14:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corona píše:
Drondys píše:
...vzhledem k tomu, že mají nakláněné rotory tak jsou i vhodnější na létání venku ...

To sice mají, ovšem ne tyhle. Výrobce dodává sadu na přestavbu.

Podívej se na popis co je součástí dodávky v základu třeba viz tento odkaz. Jsou tam namontované, zapojené a funkční i serva. Modely nemají žádnou zadní vrtulku a bez naklánění by v podstatě jen visely na místě bez možnosti řízení směru letu dopředu, dotazu nebo do stran.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 16:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Drondys píše:
Jsou tam namontované, zapojené a funkční i serva. Modely nemají žádnou zadní vrtulku a bez naklánění by v podstatě jen visely na místě bez možnosti řízení směru letu dopředu, dotazu nebo do stran.
Jo tys ale myslel pouze spodní rotor, nikoli oba.

A já viděl u nějakýho prodejce ze Švýcarska zrovna tyhle kousky, se stejnými obrázky, kde byl mechanismus ke koupi extra - ovšem ten byl pro řízení obou rotorů.

Tady:

http://www.swiss-rc-helistuff.ch/files/ ... ontage.pdf

Takže jsem byl na tom, že mu chceš doporučit rovnou tohle....


Naposledy upravil corona dne úte 20.03.2012 16:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 16:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corona píše:
Jo tys ale myslel pouze spodní rotor, nikoli oba.

Přesně tak. Pořád je mnohem lepší nakláněný aspoň spodní rotor než žádný a jen ta ubohá zadní vrtulka co má Volitation 9053.

corona píše:
A já viděl u nějakýho prodejce ze Švýcarska zrovna tyhle kousky, se stejnými obrázky, kde byl mechanismus ke koupi extra - ovšem ten byl pro řízení obou rotorů.

Jinak ten mechanismus pro řízení obou rotorů tam je jako extra upgrade k dokoupení jak jsi zmínil viz tento odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 16:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Drondys píše:
Jinak ten mechanismus pro řízení obou rotorů tam je jako extra upgrade k dokoupení jak jsi zmínil viz tento odkaz.
Jo, myslíme totéž, viz odkaz na *.pdf výše...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2012 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Když tak koukám na ty díly co tam mají v nabídce viz tento odkaz tam mě napadá nemravná myšlenka, jestli by za rozumnější peníz než tam stojí hotový model nešel s těmi díly udělat upgrade pro ty co už mají třeba Volitation 9053 či jiný podobný koax na mašinku s brushless motory a nakláněnými rotory samozřejmě s využitím jiné vlastní vysílačky a přijímače připojeného na tu elektroniku 5V1, kterou tam mají docela levně viz tento odkaz. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: pon 26.03.2012 18:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.10.2011
Příspěvky: 17
Ahoj, že se míchám ....
Mám taktéž DH 9053. V první řadě musím říct, že pro úplný začátek je vrtulník vcelku dobrý. Po několika pádech z výšky cca 20 a pak přes 30 metrů je šasi pořád původní. Nepopírám, že helina potřebuje řadu upgrades. Poslední upgrade co jsem chtěl dělat, byla přestavba na 4ch. Použitý by byl vrtulník Esky Big Lama, kde jsou potřebné díly napasovatelné na DH 9053. Bohužel pro mě, tento vrtulník s 2,4 GHz vysílačkou nelze sehnat pod 2.000,-
Zde jsem se trochu rozepsal o potřebných úpravách. Avšak nutno podotknout, že i po několika úpravách si stále s vrtulníkem vítr nemálo pohraje. Což dle odezvy některých co provedli upgrade na 4ch, lze vyřešit právě touto přestavbou. Ale pořád nečekej žádný zázrak
Kód:
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=103&t=29107&start=45

Pokud se ti nechce investovat nemalé finnanční prostředky do náhradních dílů v ČR, vřele doporučuji obchod z Hong Kongu, oprava ti vyjde cca o polovinu levněji (ne-li výhodněji)
Kód:
http://www.enjoyhobbies.biz/double-horse-9053-c-39_248_186.html

Ale jak říkám, pro začátečníka, který s helinou bude padat, je tento vrtulník celkem dobrý, opravitelný a pokud ti nevadí až měsíční dodací lhůty ND z Hong Kongu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 12:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 18.3.2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Bratislava
po precitani viacerych prispevkov na fore som sa rozhodol pre "najlacnejsie" riesenie...
volitation je vrateny,dneska mi poslali spat peniaze...
pojdem do rc obchodu,kupim si simulator a naucim sa aspon ako ovladat packy...vyskusam vrtulniky aj lietadla...
co ma bude viacej bavit,resp. co mi lepsie pojde,tomu sa potom budem venovat nadalej...
dakujem vsetkym za rady a pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: volitation 9053 pls HELP
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2012 12:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Skvělá volba :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz