Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 27.04.2013 1:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2013
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves
Obrázky: 28
Dobrý den, prosím Vás SOS, nebyl by někdo tak hodný a neporadil mi? Můj veliký problém v motorech u heli ESKY BIG LAMA Nutně jí potřebuji provozovat na technologii Spektrum a proto jsem vyměnil přijímač ESKY za SPEKTRUM. Má sice mezi sebou zpřeházené vývody, ale to vůbec nevadí. Obě serva fungují a hýbou se, ale motory se prostě nepohnou. Vyzkoušel jsem ještě další dva přijímače Spektrum a stále to samé. Jedině když druhý motor přepojím např. do výstupu ELE, tak se oba roztočí jako blázni a pákou pro ELE dochází ke změně otáček. Zároveň jsem zkusil oba výstupy z přijímače, jestli jsem je neodbouch, ale serva se v nich hýbou normálně. Když vrátím zpět původní přijímač ESKY, tak je vše v pořádku. Zkoušel jsem to několikrát. Co dělám špatně, prosím poraďte mi, Co si mám ještě dokoupit, aby motory chodily s přijímači SPEKTRUM?
Motory jsou připojeny přes řídící desku (serva jsou přímo do přijímače) a baterie je také do řídící desky. Zkusil jsem i několikrát vymazat model ve vysílači a začít znovu a znovu přijímače přihlásit. Vše jde jako po másle, jen motory se nehnou.
Moc děkuji.

_________________
Moc Vám děkuji!!!!
Michal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 27.04.2013 7:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2012
Příspěvky: 297
Bydliště: Louny
Ono to asi takhle jednoduše nepůjde. Originál přijímač bude v sobě mít i řídici elektroniku pro motory , gyroskop, atd....V podmínkách "Domácího žvýkání" to asi nepůjde realizovat....

_________________
RadiomasterTX16S, V 911, V 939, V912, Eachine E160


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 27.04.2013 8:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
vlkodlak píše:
Ono to asi takhle jednoduše nepůjde. Originál přijímač bude v sobě mít i řídici elektroniku pro motory , gyroskop, atd....V podmínkách "Domácího žvýkání" to asi nepůjde realizovat....


No právě BigLama to má celkem inteligentně uělaná tak, ře je oddělený přijímač a řídící jednotka. Takže by to teoreticky mělo jít.

Pokud jsou motory řiditelné jinými kanály, hledal bych chybu v tom, co na který kanál leze. Asi klíčové je, kde se u originálu mixuje kanál otáček a bočení (otáčení kolem svislé osy), ale dost pochybuju, že by to orig. vysílačka mixovala.
Tak bych to nevzdával, chce to ale experimentovat - jak se to chová při změnách na jednotlivých kanálech u obou vstupů řídící jednotky?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 27.04.2013 10:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 900
Bydliště: Praha 8 Kobylisy
Zkus zreverzovat kanál plynu ...

_________________
"Šmirgl to jistí!"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.12.2014 13:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.12.2014
Příspěvky: 1
Nikde jsem nenašel kapacitu baterky tohoto vrtulníčku. Dodaný nabíječ je 4,2V/500mA. Nevíte někdo?




____________________________
Are you worried about 70-466 brain dumps dumps exam testking.net - JN0-633 brain dumps preparation? We offer up-to-dated hood practice questions and www.holycross.edu dumps with Sterling College exam pass guarantee of mcts training.


Naposledy upravil kathi dne pát 02.01.2015 12:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 17.12.2014 14:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
kathi píše:
Nikde jsem nenašel kapacitu baterky tohoto vrtulníčku. Dodaný nabíječ je 4,2V/500mA. Nevíte někdo?

Spatně jsi hledal. Po zadání dotazu ESKY BIG LAMA do Google je to napsáno hned v prvním odkaze/eshopu, který Google našel.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz