Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

Re: kecy

úte 03.03.2009 9:12

dj_krata píše:jo a od kdy???? t-rexe jsem mel a at si objednas kdekoli v CR dostanes jen jednu za tuto cenu, na obrazku ma kazdy vyfoceny 3 ale kdyz si objednas dostanes jednu a naobjednal jsem se dilu v CR hodne nez jsem zacal objednavt z ciny tam to vychazi levneji a mas v baleni vic kusu.
ja nakupuju dily na trexe 600 u krtka a napr.hlavni hridele jsou tam dve :roll:

Re: kecy

úte 03.03.2009 13:43

dj_krata píše:jo a od kdy???? t-rexe jsem mel a at si objednas kdekoli v CR dostanes jen jednu za tuto cenu, na obrazku ma kazdy vyfoceny 3 ale kdyz si objednas dostanes jednu a naobjednal jsem se dilu v CR hodne nez jsem zacal objednavt z ciny tam to vychazi levneji a mas v baleni vic kusu.
Jak od kdy ? Na rexe 450 vzdy nevim kde jsi nakupoval. :evil: 3ks hridele za 188 namatkou treba tady http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... uage=cs-CZ grypy tady 4x http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... uage=cs-CZ atd. tak tady neblabol nesmysly vzdy jsem dostal pocet ktery je uveden u zbozi.

pát 17.04.2009 15:16

A co tady napsat něco na dané téma? Mě se ten stroj hodně líbí a tak až mi dorazí přijímač z UK a rozsekám MiniTitana, docela bych o tom uvažoval.

sob 18.04.2009 15:57

Nekupuj to,Minititan,je uplny zazrak proti SJM!Nema to pricnou hridel a bez ni to neni ono.

úte 01.09.2009 19:00

Právě jsem ho začal skládat, a moc se mě líbí. Jde to jedna báseň a vzhledově se mě moc líbí. Jestli i tak poletí, bude to super. Jen zatím nevím, dne dám přijímač a regler.

stř 02.09.2009 0:23

Pak poreferuj. Zprostředkovaně vím, že jsou díly sice z kvalitní AL slitiny, ale tím dost křehké. Kolik stojí ND už jsem si našel sám a to mě definitivně odradilo. Co jsem to držel v prackách, musím uznat že dílenské zpracování je výtečné, ale ekonomika provozu není nic pro mně.

stř 02.09.2009 8:40

Mikelo píše:Pak poreferuj. Zprostředkovaně vím, že jsou díly sice z kvalitní AL slitiny, ale tím dost křehké.
To si malinko protiřečí ne? Kvalitní AL slitiny jsou hodně pevné. :wink:

stř 02.09.2009 9:12

Tak si zkus ohnout plech hliníkový a duralový. Pak mudruj.

stř 02.09.2009 9:26

No pochybuji že ty díly budou z duralu. Spíš to bude nějaká slitina tvrdá(ne však pevná) a tudíž křehká.:wink:

čtv 03.09.2009 16:02

Tak ho budu mít skoro složenej, dodám elektroniku a hotovo. Skládání absolutně bez problémů, jde to jako po másle, vše sedí, jediná připomínka, návod je od starší verze, takže je nutný se občas zamyslet, ale to nikomu neuškodí. Zatím SUPER.
Jo a ceny náhradních dílů, koho to zajímá, pokud s tím nemlátí. Já s tím zatím nespadl:-)))), no a pak se uvidí.....

ned 20.09.2009 6:07

Stavba je dokončena, i bez použití návodu, teda téměř, vše na sebe sedí naprosto přesně. Vypadá impozantně, vkládání baterek je vyřešeno fikaně, prostě se mě líbí.
Uvidím, jak dopadne zálet, musím mít na to čas, pak napíšu jaký to bylo.

ned 20.09.2009 9:39

Tak ten zálet by mě velice zajímal, určitě se pak ozvi. Já jsem jeden tento stroj zalítával ( byla to novinka u známého v obchodě , doufám že ten tvůj kus bude lépe létací ) a musím říci, že jsem se docela orosil hned po odlepení ze země.Tenkrát to byla nestabilní a špatně řiditelná mrcha. Možná to byla jenom smůla na nějakou starší verzi. Ale i tak radím zvýšenou opatrnost. :!:

Re: SJM-325 LE kit

stř 27.06.2018 21:01

Pozdravujem
Viete o niekom kto ešte ma alebo mal vrtulnik SJM 325 cca z roku 2008-2009? Je to taka retro rarita.
Som teraz nahodou ziskal nepoužity vrtulnik SJM 325 - ma velmi zaujimavy agresivný dizajn
jm325_2.jpg

Na skusenosti sa radšej ani pytat nebudem .) kto by si to pamätal ked je to už 10 rokov dozadu .)
Skusim či este u niekoho najdem neake nahradne diely, alebo celu heli na diely.
Kovove diely su velmi pekne vypracované, vyzeraju ako šperky .)
DSC_2077a.jpg

trošku horšie foto .) musim najst ine vhodne pozadie .)
DSC_2078.JPG

Neviem sa rozhodnut či ho nechat neosadeneho ako statiku na poličku alebo ho niečim lacným osadit a sem tam ho prevetrať
Napriklad by som ho mohol osadit servami Turnigy TGY-306G-HV tie by pekne ladili ku kabine .)
Na Tail Bude stačit aj TGY 306G HV? Na Mini Prôtose mam MKS DS95i ale to je zbytočne drahe a nevyužijem jeho vlastnosti,
tam by stačilo niečo ovela lacnejšie .) akro s tym lietat nebudem
Moj baget na spojazdnenie je tak cca 2500kč/100e (Spirit, esc a prijimač neratam)

Laminatovu kabinu som nefotil, je popraskana, laminat je velmi krehky, pri pokuse nasadit na trup sa rozsipal pri gumičkach.
Som zvedavy v akom stave bude remeň, na prvy pohlad je po 10r v poriadku.
kabinu dam opravit kamaratovi ktory denne niečo laminuje a strieka .)
Ešte ma napadlo vytlačit kopiu kabiny na 3D tlačiarni, ale neviem či by sa niekomu chcelo ju kresliť.
Video z 2009 na zaujatie a ako sa predaval.

Poprosim komentare pište len k danej teme
Odeslat odpověď