Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.11.2010 21:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
HB ma v zadu stejný motor jako BSR. Určitě to bude s tím motorem z odkazu běhat.Já jsem tam měl nouzově dočasně hlavní motor 180 z lamy a běhalo to. To kmitání jsem odstranil tak,že jsem odpojil ovládáni citlivosti gyra z přijímače a nastavil jsem citlivost ručně na gyru a funguje to.Ono už tady na foru se psalo ,že DX6i vysílá špatné inpulzy pro gyro. Tak jsem to odpojil a je klid.Josefe taky jsem se dlouho trápil,ale už to tak nejak jde.Moc jsem tomu nevěřil ale jsem trpělivý a postupně se zdokonaluju.Dnes jsem zase "vyosmičkoval" dvě baterie.Jsou to nervy,ale už ne jako před měsícem.Už s tím ani tolik nemlátím o planetu.Tak letu zdar.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2010 12:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2010
Příspěvky: 47
Mam stejny problem jaky tu popsali jini. Dodavany imbus si neporadi se sroubky pricne hridele ani s povolenim ocasni vrtulky. Vyresim to nakupem kvalitnejsich. Jde mi o to, jak na zadni vrtulku. Jeden sroubek je kolmo na vrtulku a dva kolmo na hridelku motoru. Tipuju spravne, ze povolim ty dva proti sobe co jsou kolmo na hridel? Musim neco delat se sroubkem kolmym na vrtulku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2010 14:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Nemusíš. jen kdybys chtěl sundat jen vrtulku.Jestli to budeš dávat na jiný motůrek,tak povolíš ty dva proti sobě a sundáš to i s tím nástavcem Já mám imbus 1,5 šroubovák narex z bauhausu za 50.- a zatím jsem s ním povolil všechno a porád drží.


Naposledy upravil Milošek dne sob 04.12.2010 14:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2010 14:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Jinak to kmitání ocasu už jsem odstranil.Už to dělalo tolik,že s tím skoro nešlo lítat. za letu se najednou vrtas roztočil.Jednou jsem s tím uspěšně přistál bez kolize z visu ale podruhý se to stalo za letu a tak trochu jsem to rozšvihal. Bylo to gyrem.Odešlo.Teď tam mám HK 401B a je to supr.Jen jsem neměl možnost s tím letět venku.Kvůli počasí. Zkoušel jsem to v garáži a funguje to krásně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.12.2010 19:37 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2010
Příspěvky: 47
Ted jsem zjistil, ze dodavany sitovy zdroj se da zapojit primo do radia a nabiji baterky. V navodu jsem to nenasel, ma byt radio pri nabijeni zapnute nebo vypnute?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.12.2010 21:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
To bych asi neriskoval. To není nabíječ ale měnič napětí z 220V na nějakých 12V a to je na ty baterie asi moc.Já blejda provozuji na dx6i a tu krmím alkalyckými bateriemi 4 krát 1,5 V a nabíjecí maj jen 1,2V tak nevím nevím.Vlastní zkušenost nemám,ale tohle bych nedělal.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.12.2010 23:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2010
Příspěvky: 47
To je mi divny. Na co pak je na radiu ta zdirka? Je tam namalovany symbol nabijeni. Holt asi pocitaj, ze si clovek musi dokoupit nejakej nabijec:-(

Zrovna jako mi porad nejde pripojit radio jako simulator, uz jsem sehnal i origo propojku a nejde to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.12.2010 20:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
cody píše:
To je mi divny. Na co pak je na radiu ta zdirka? Je tam namalovany symbol nabijeni. Holt asi pocitaj, ze si clovek musi dokoupit nejakej nabijec.


Přesně tak. Nabíječka by měla být základní výbavou modeláře.Nemyslím ty z RTF setů. Pak stačí jen navolit kolik článků se bude nabíjet a zapojit vhodný konektor a je to.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.12.2010 22:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2010
Příspěvky: 47
Co pises logiku ma, jen ja se jeste k nabijeckam nedostal. Zatim me plne zamestnava litani a hlavne spravovani:-) Ale budu muset neco poridit.

Jako novacek jsem se vrhl do procitani vlaken coz ma vyhodu, ze uz jsem trochu teorie pochytil. Nevyhoda je, ze jsem zapomel kde jsem co cetl a s vyhledavacem si uplne nerozumim. Nejaky clen fora popisoval, ze lita SR i MSR na HP6DMS a vse mu slape. Nevite prosim kdo to byl?? Rad bych ho poprosil o konkretni radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 17.12.2010 19:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Možná o tom psal Off.A jestli ne ,tak ti určitě poradí.Ale jednoduche to asi nebude páč ten setový vysílač myslím nemá paměť na více modelů.Takže bude nutné ho pokaždé spárovat s přijímačem.
Já jsem si pořídil nabíječku turnigy accucel 6 a jsem s ní spokojen.Mám nabitý dvě baterie cca za půl hodiny.A to je proti setovýmu nabíječi sakra rozdíl.Sice nevím kolik C se smí nabíjet ty baterie tak tam pouštím nekdy 2C a mám kabel na nabíjení 2-krát 3S jako 6S. Jen to počasí kdyby bylo lepčí.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.01.2011 22:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Tak jsme dnes s klukama byli trochu polítat.Podmínky výborný.Pak jsme to zakončili v tělocvičně.Bylo to tam trochu těsný,ale vše v pohodě bez krešu.

http://www.youtube.com/watch?v=8DvTrCS3s-k


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.01.2011 22:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Pěkný - ale lidi - trvejte u svých kameramanů, aby při točení proti obloze vypínali autofokus - berou mě mory, když polovina videa je šmouha na pozadí oblohy.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.01.2011 22:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Děkuju.Bylo to točený foťákem,tak možná proto.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.01.2011 0:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.11.2010
Příspěvky: 47
Milošek píše:
...páč ten setový vysílač myslím nemá paměť na více modelů.Takže bude nutné ho pokaždé spárovat s přijímačem...


Parovani pres konektor neni treba, jen jednou se mi stalo, ze jsem musel SR parovat konektorem.

Jinak hlasim, ze poskakovani 20-40cm nad zemi mam uspesne za sebou. Uz trenuju ve vysce hlavy. Sice to stalo 4 nebo 5 padu, ale uz letim:-)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30.01.2011 15:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Tak to tu trochu oživím a přidávám krátké video mého "koaxu" z dnešního dopoledne.Ten CX je kamaráda.

http://www.youtube.com/watch?v=6UEIgGddxxgObrázek


Naposledy upravil Milošek dne pon 31.01.2011 19:31, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 296 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz