Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 10.02.2013 17:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.11.2010
Příspěvky: 403
Bydliště: Velké Meziříčí
tady je video mojí CB 180Z, na doma Trex 450 není.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... tvcM31szlk

_________________
T-REX450, Themik, EXCEL ,SU 31,Beagle, Acro MK2, Phoenix ,Tucano, Partenavia Olympik, Spitfire


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V400D02 RTF
PříspěvekNapsal: sob 02.03.2013 23:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.3.2013
Příspěvky: 1
Čau všem,
Walkera V400D02 je levnější varianta jinak super vrtulníku. Radím pár úprav a dá se s tím zablbnout. Střídák hlavní a zadní. 2801 vysílač. Vzpěra zadního úponu ocasní trubky, dvojtý rám a kovová serva. Po pádech při zběsilostech měním jen zadní vrtulku apod... http://youtu.be/OVx9ez9xSNA Mám už i Rexe 500 ale s Walkerou lítám pořád moc rád. Je potřeba modelařit a né jak koupím tak lítám :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2013 21:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
Ahojte, zháňal som ako som vedel , avšak slovensko - český návod som našiel iba za poplatok..To snáď nemyslia vážne !!!!

.. som si kúpil walkeru z číny a prišla mi lógiš s čínsko - anglickým návodom, tak som to skúsil označiť, že si to preložím v translater-y..sa nedá..vôbec nemôžem nič označiť..

.. tak mi neostáva nič iné, len sa obrátiť na vás s prosíkom o návod, alebo roky prepisovať vetu po vete a hádzať to do googla a nakonci rozmýšlať o zmysle..

..dík

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 21.05.2013 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
a.hanes píše:
... alebo roky prepisovať vetu po vete a hádzať to do googla a nakonci rozmýšlať o zmysle..

Za ty roky by bylo lepší se naučit trošku anglicky :wink: .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 11:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Co bys tam potřeboval? Vždyť jsou víceméně samé kecy :-)))


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 19:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
..neviem, možno nastavenia TX ? ( mám DEVO7 )..

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 20:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Ahoj,napis co ti nejde a jestli mas DEVO nebo WK vysilacku.
NA WK vysilacku ti muzu napsat jak to mam nastavene a devo7 mam taky.U nej se daji kopirovat i nastaveni mezi sebou.
V navode toho moc neni jenom obecne nastaveni.

_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 20:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
Díky Mirek

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
a.hanes píše:
..neviem, možno nastavenia TX ? ( mám DEVO7 )..


Co se vysílačky týče, je návodu kdovíproč popis nastavení reverzu jednotlivých kanálů a pak už jen doporučené nastavení rozsahu kolektivu: -3 až -4 st. -> střed +5 st. -> +8-+9 stupňů.

Off.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2013 14:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
AHoj,mas k tomu i sadu UP 02 s kterou muzes posilat do DEVO nastaveni ,ktere bych ti poslal ze sveho DEVO7?

Jinak kdyz mi to prislo nove tak to nebylo schopne letu,je to opravdu jen tak nastavene ale neleta to.Musi se do vse doladit vcetne pak na servech .

_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2013 22:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
..áno mám UP02 aj na tx aj na rx..

..vieš, ono keď sa tej engl. tak nerozumiem, dnes som sa snažil si to všetko kresliť na pap., a tak sa už v tom ako-tak vyznám, avšak som si rozhádzal pôv.nast. ( náhodou ich nemáš ? ), Ta vysielačka je ( teda aspoň tie skratky - bez medzier ) fakt nevydarená..keby som nevedel o čo ide tak dumám nad všetkým ( kiež by to niekto napichol na cz-sk )

..tak ..dík

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: pát 24.05.2013 14:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ostrava,Vyskovice
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (2)
Příloha:
Poznámka: PRO DEVO7 na 120D02S
Walkera 120D02S.rar [353 bajtů]
152 krát
AHoj,posilam ti nastaveni pro DEVO7,mam tam nastaveny 3D rezim na MIX prepinaci.Dvoji vychylky na D/R.
Na AUX 2 menim zesileni GYRA primo za letu..davej bacha melo by to byt okolo 80-90% i na 100 ale to uz se trese ocas.JInak GEAR a HOLD musi byt ve spravne kombinaci aby sel spustit motor...to mam pojistku abych omylem nespustil motor.
Krivky plynu a kolektivu jsou nastaveny myslim V 5 nebo i 7 bodech.Vysilacka vypada ze je blba ale umi vse co je potreba.NA vrtulce mam pridani vychylky kdyz pridas plyn jen na jednu stranu.EXp jsou taky nastavene.Kdyz to nahrajes tak uz jen das prijimac do hromady.ZAkladni NAstaveni udelas bez 6axis gyra a az to bude tak ho jen aktivujes.
JInak v prijimaci mam ten posledni soft. co maji.Akorat jde poznat ze je tupy plyn KOlem zacatku.Zbytek jsem nepoznal.
SOubor je sbaleny.Po rozbaleni ma priponu bin.Tu nahrej do DEVO do jineho umisteni nez mas ted sve a vyzkousej.Pri spousteni vysilace musis podrzet zaroven EXT tlacitko,na displeji se zobrazi

UPGRADE.

http://www.youtube.com/watch?v=z8XuHDMIrT0


AHoj,M


Přílohy:
DSC00276.JPG
DSC00276.JPG
[ 89.77 KiB | Zobrazeno 3022 krát ]


_________________
Walkera :
120D02s
Hiko
Okto MK
Kvadro MK ,
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V120D02
PříspěvekNapsal: sob 25.05.2013 14:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
:D :D :D

ďakujem ti mirek, večer jak prídem z práce tak to dám dokopy a sa ozvem..

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 18.06.2013 19:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 2.9.2012
Příspěvky: 29
Bydliště: Okr.Prachatice
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak jsem si prohlédl to vaše video a můžu říct, že lítá pěkně. jen v tom obýváku mi to trochu zarazilo-je to už trochu větší vrtulník.Ať má někdo Goblina nebo Walkeru, záleží jen na výrobci, jak vrtulník vyrobí. Když budou oba spolehlivý, s dobrým spracováním, kvalitou osazení, budou oba zákazníci spokojení. Jenže u těch hraček, je to ve většině případů obráceně. Tady je zrovna vidět na videu, že je spokojenost, ale i štěstí, že je snad dobře zpracovaný. Pokud to stačí na blbnutí a nedává do toho moc peněz-proč ne! Zajímalo by mě,jak taky lítá venku a co vítr. Toť asi vše z mé strany. Já raději těžší vrtulník a větší, tak mám T-rex 500. Na doma bych něco v maketě taky bral, ale bojím se koupit zase nespolehlivou hračku a pořád kupovat díly.Měl jsem na začátku taky Walkeru safari tj Lama. Ale odcházelo postupně vše. Motory,serva, řídící jednotka a náhradní díly byly nekvalitní. Takže záleží na výrobci a daném typu vrtulníku jak se vše popere. Letu zdar-Jirka.

_________________
T-rex 500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.06.2013 4:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.11.2010
Příspěvky: 403
Bydliště: Velké Meziříčí
No na ven to je rozhodně jen na bezvětří,nebo mírný vaněk,jinak s tim jako s každým 4 kanálem vítr cvičí,ale na klidné letní večery to staci. Jinak na ven mám T Rexe 450. Mě zatim kromě poruchy serva,kterou jsem svépomocí odstranil nic neodešlo, kromě výměny dílů po pádu. Nesmí se s tim nijak divočit,ba pak se let zvrhne v pád, na rychlé létání je 6 kanál,tohle jen na klidné maketove posouvání v prostoru. Byl to můj první jednorotor, tak určitá nostalgie tam je,dnes bych 4 kanál asi uz nekoupil,a kdyz, jsou tu uz jiné i možná lepší stroje za menší cenu než Walkera,ale o spolehlivosti nemám tušení.

_________________
T-REX450, Themik, EXCEL ,SU 31,Beagle, Acro MK2, Phoenix ,Tucano, Partenavia Olympik, Spitfire


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz