Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: stř 11.07.2012 21:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 27
V Brně Tady
http://eshop.reichard.cz/nabijec-usb-ka ... racer.html

Nebo u pecky le pozor na - a -


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2012 7:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 27
Ahoj,
U pecky koupíš USB nabíječ:
http://www.peckamodel.cz/produkt/rc-mod ... ter-tracer

a připojíš konerkor z BLADE:

http://www.rcmarket.cz/zbozi/akumulator ... ember.html
Příloha:
PKZ3052.gif
PKZ3052.gif [ 2.09 KiB | Zobrazeno 1336 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: úte 17.07.2012 7:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2010
Příspěvky: 53
Zdravím, tak u mě je asi v hájí zadní motorek. Divně vrčí, vrtule se točí jen občas a tím se mi zničili ty baterie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: čtv 02.08.2012 20:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 27
ahoj.
motorek na ocas dávám tento

jsou to hlavní na dvourotor tracer

http://www.rcmshop.cz/components/com_vi ... 26-b_0.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 17:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.5.2012
Příspěvky: 16
Ahoj,
jaké používáte akumulátory? Ty moje E-flite 150 mAh 25C mi už skoro nic nevydrží.

Jaké byste mi doporučili?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 17:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2010
Příspěvky: 53
Já mám z hobbykingu. http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... tc%5F.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 18:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.5.2012
Příspěvky: 16
A jak dlouho ti s nimi vydrží let s MSRX? Jsi s nimi spokojený?
A jakou nabíječkou a s jakým napětím je nabíjíš?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 20:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2010
Příspěvky: 53
Vydrží podobně jako originální baterky, možná o trochu déle. Bohužel nemůžu změřit přesný čas, protože z pro me neznámých důvodů vydrží vrtulník létat asi 1 minutu. Ale to není bateriemi, protože mám stejný problém i s originálními bateriemi. Kdyby někdo věděl co zkusit, rad si nechám poradit
Při ceně kolem 30 Kč to je výborná koupě. Nabijim to stejně jako originál baterky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 21:07 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.5.2012
Příspěvky: 16
A jakou nabíječkou je teda nabíjíš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pát 03.08.2012 21:18 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2010
Příspěvky: 53
Graupner ultramat 14 plus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pon 20.08.2012 13:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.9.2009
Příspěvky: 19
Cadfael píše:
Protože moje příspěvky o mSRX tady asi zaznívali dost negativně, tak se to ještě pokusím shrnout po třech týdnech létání s ním. Jakmile se ho člověk naučí řídit a dostane ho do ruky, tak je to velmi rychlý, klidný a příjemný domácí mazlík, při včasném stažení plynu prakticky nerozbitný. Jedinou zradou je nutnost ho přesně a jemně řídit v jakékoli zatáčce nejenom zadní vrtulkou, ale vždy i náklonem ( i ve visu na místě). Pokud bych teď vybíral mezi mSR a jím, tak bych určitě volil mSRX. Je dobré se s ním nejprve naučit lítat ve větším prostoru, aby ho člověk dostal do ruky. Má velké nároky na baterie - já používám 190mAH které jsem koupil tady: http://www.miniaviation.com/KM_190P.html# ale momentálně jsou vyprodané. Dávají mi 5-6 minut letu, normální starší 150 od E-flite vydrží 3 minuty.


Ahoj,
no, já musím říci, že mě MSRx pěkně vyděsil. Měl jsem Colibříka a byla to pohoda. Stresuju s mCPx 2, kde se učím viset a pak, pro klid duše a nervů, jsem doma lítal s Colibříkem a chrochtal si, jak si pěkně a bez stresu lítám. Pak sem ale šel ven a začal pokukovat po mSRku. V krámě mi řekli, že je to v podstatě to samé, jen bezpádlo a že to venku bude lítat trošku líp. Ale jinak že je to úplně stejný. Zde je vidět, že to krámskej neměl ani v ruce:-( a soudí jen podle velikosti a váhy.
Tak sem si ho, po dlouhým rozmýšlení, koupil. Doma sem vybalil, spároval s DX6i a nadšeně zavisel. A byl sem nadšenej, jak krásně visí. Už podle zvuku bylo jasný, že to tak úplně stejný, jako Colibřík, nebude. Jenže moje nadšení skončilo hned jak sem si ho chtěl otočit čumákem proti sobě. Frnk a byl na zdi a dole:-(
Tak sem začal pátrat, jestli není něco špatně a až po čase sem zjistil, že nejsem jedinej, komu v zatáčkách zdrhá:-) Takže na jednu stranu úleva, že sem něco hned nerozmlátil, na druhou stranu stres ho ukočírovat:-) A až následně jsem pak na ofiko videu od výrobce posřehl větu, kde říkají, že to až zas tak poslušný není:-)
Tak abych pravdu řekl, tak sem teď rozčarovanej. Colibříka sem prodal, pořídil toto abych měl "kvalitní" a předvídatelnou hračku i na doma, vše v jednom kufříku a s jednou vysílačkou. Vše mám, až na ten klid:-) To zatáčení doma v pokoji je docela o nervy:-)
Proč to vlastně píšu? Ani vlastně nevím:-) Původně jsem chtěl dostat odpověď, co s tím. Teď je mi jasný, že je to asi normální a musím si pohrát s naprogramováním vysílačky a trošku ho umravnit. A pak už jen zkoušet a zkoušet. Že? :-) Nějaký nastavení už mám a je to docela znát. Aspoň není tak rychlej:-) Trošku se uklidňuju tím, že se mi toto vše hodí k řízení dospělejšího mCPx...
A taky už zas strašně přemýšlím, že si toho Colibříka znovu pořídím. Pro ten klid na duši, že ho uřídím:-)

Jak jste na to vy ostatní, šťastní majitelé mSRx?

Ahoj.

Úprava 8.10.2012:
Po tréninku je už i hodnej a létací i doma v malém prostoru. Do Colibri už určitě ne, protože teď už vidím, že je to úplně jiná liga.
Ale stejně mu nejlíp svědčí venkovní prostor s čumákem sklopeným dolů. Tam lítá úplně parádně:-)

_________________
NanoCPx;LASniperII@SpiritPro;MiniProtos;Goblin700@SpiritPro;Goblin360@Spirit;T14SG;


Naposledy upravil soldatm dne pon 08.10.2012 10:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: úte 21.08.2012 9:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.8.2012
Příspěvky: 2
Ahoj, jsem na tom podobně, taky mám co dělat, abych ho ukočíroval, lítá jako ďas, akorát s tím rozdílem, že je to můj první vrtulník a včera mi přišel :D
..ale už jsi pomalu na něj zvykám, snažim se ho nepouštět moc vysoko, abych měl nad ním aspoň částečnou kontrolu..včera jsem mu totiž trochu povolil uzdu a skončilo to přistáním na stromě a na sousedově zahradě (2x) :)..chce to asi trenink a trenink, pevný nervy a taky dobré rady samozřejmě .)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: čtv 27.09.2012 10:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.12.2011
Příspěvky: 27
Ahoj,
zatím spotřeba 3×hlavní motor a 1×ocasní motor.
Tak po třech měsících intenzivního tréningu už létám venku OK i když trochu pofukuje. Vybočování při otačkách je minimální. Myslím, že plně nahradil colibriho, alespoň venku.

Už te těším na nanocpx, stejné baterky, snad začnu taky to 3D-čko.

http://www.rcpark.cz/jednorotorove/5294 ... h3380.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2012 8:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2011
Příspěvky: 126
Bydliště: liberecko, Jablonec nad Nisou
Blog: Zobrazit blog (3)
Já přecházím z mcx na msrx a nevím zda je to košér, ve visu ho udržím 2 vteřiny a pak mi frnkne kolem levého ramena za hlavu. Dx6i používám chvíli, a ty hejblátka v něm mi skoro nic neříkáj, nepastnul by sem někdo jak má nastavené mixy? Byl bych vám v moc vděčnej, tady v mém okolí neznám nikoho kdo se s heli zabývá, a tak si "soukromě průkopníčím" :) . Jinak co jsem se díval na nastavení msrx na netu, něco sem našel, a podle toho nastavil, ale to je jen ovládání, žádné mixy nebo gyro...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade mSR - X
PříspěvekNapsal: pon 08.10.2012 11:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Ahoj, předpokládám že na této hračce nastavit zysk gyra nejde a mixy ti jsou pro let tak k ničemu. Stačí ti to nastavení,které je popsáno v manuálu na to aby vrtulník správně fungoval.

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz