Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 9:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Už někdo máte tohoto nového prcka? http://www.pelikandaniel.com/?sec=product&id=62419


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Nevím proč, ale hrozně mi to připomíná tu novou mini Walkeru ->Walkera GENIUS CP + DEVO 7
Vždycky sem si jí všiml když sem šel kupovat díly na mcpx
Zkusím mrknout a checknout..


Naposledy upravil EvzEn dne ned 20.05.2012 11:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 11:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
hmm. celkem zajimavy strojek uvidime jak si povede ve srovnani s blade130x. moc sanci mu nedavam uz jen pro to, ze je pohaneny stejnosmernym motorkem. jestli bude v tehle velikosti vrtase hnana zadni vrtulka motorkem lepsi nez kardan u 130x nebudu polemizovat. kardan bude mit vyhodu urcite ve funkcnosti. na druhou stranu cena nd kolecek vrtulky je 130x masakr.

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 11:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Ono je to velikosti Solo pro 100..nebo MCPX...jen to ma "normalni" serva a delsi ocasni "trubku". Asi je to konstrukcne obslehla walkera Genius CP.

Blade 130 je o chlup jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 16:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.5.2012
Příspěvky: 9
Nine Eagles Walkeru obšlehává, škoda ale, že nevylepšuje.
Nicméně nelétá to úplně špatně, viděl jsem to v Norimberku. Možná to bylo ale rukama pilota. Ty stejnosměrný motorky ale nebudou buhví co :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2012 16:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
No,nevím jestli obslehává, mozná to je to samý jako Colibri, Solo Pro a Scorpio, prostě jedna fabrika :D

Ale nevím, podrobně jsem to nezkoumal :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2012 7:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
dival jsem se nafotky dostupne na netu a z jedne fabriky to urcite neni. Obdobna je jen koncepce - usporadani ramu, ale dily jsou uplne jine. I deska elektroniky vypada uplne jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2012 11:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.1.2012
Příspěvky: 1212
Bydliště: Praha
Neznám Scorpio ani Colibri, ale určitě to není tak, že by Nine Eagles a Walkera byly stejné. Pokud Nine Eagles "obšlehává" Walkeru, tak to nedělají dost důsledně :lol:
"Setové" vysílače k novým typům helikoptér Walkera jsou trochu jinde přinejmenším proto, že mají paměť až na 15 modelů, přijímače mají možnost nastavování zisku gyr na cyklice, jsou k mání náhradní převody do serv na velikost 120 i na Geniuse.
A není problém sehnat náhradní díly...

_________________
Benzín.heli vl. konstrukce, mot. G290RC, Spirit; heli 120 vl.konstr.; hk250(MD500); Sniper, Spirit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2012 21:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
teda nechci vám tady nějak kecat do rozvinutý diskuze ale vrťas opět bez dílů no nevím nevím jedna 180 mi na poličce jako lapač prachu stačí a jak je vidět tak díly v nedohlednu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 7:12 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Tak mam solo pro 125 doma. Vybiral jsem mezi walkerou, solo pro a MCPX.
Dily snad budou za 3 tydny, ale v HK uz jsou, tak jsem neco nakoupil - predzasobil se :-)
TAk jestli neco nekoho zajima, tak se ptejte :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 7:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Zajímá nás, jak to lítá ? :) Trošku to pls popiš ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 8:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Tenhle dotaz jsem cekal, ale nevim, jak bude ma odpoved relevantni - nemam totiz srovnani :-) V mistnosti na viseni a presuny bych to s klidem srovnal s riccem s beastem. Pohral jsem si s D/R a prizpusobil jsem si to tak aby to bylo v poho. Taky jsem si sundal expo - mam rad linearnejsi prubeh. Takze vis je krasne stabilni nikam nic neutika, pri prudkych zasazich do cykliky ocas neutika. Pri prudkym zatazeni za kolektiv ocas trosku ustreli, ale to je asi normalni.
Jeste nez zacalo foukat, tak jsem to vzal ven, tam uz to bylo trosku horsi - rychla svine za chvili je z dohledu :-) Jinak v rovnym letu se to moc ridit nemusi - jede relativne po kolejich, zatacky pro me byly trosku boj - musel jsem si pridat v D/R na vrtulce (ak uz ok) a malinko me delalo problem sladit v zatacce kloneni a klopeni - zatacku samozrejme v pohode proletim, ale nebyly moc hezky :-) Az pak jsem si zacal hrat s vysilackou a zjistil, ze tam jsou expa, takze az nebudou foukat 3m/s a vic, tak to vezmu ven znovu a znovu si pohraju s expama a D/R a uvidi se.
Zkousel jsem i akrobatit (s cumilama v zadech to jde blbe - jsem tremista), takze souvraty celkem jo, jeden zplichtenej premet jsem taky udelal, i vykrut (ten tak tak vysel :-) ) a pak jsem zkusil jeden flip pri kterym jsem to totalne zadusil :-) Je to znat, ze to neni namotorovany ricco, nebo sniper..bude to chtit ten spravny "collective management" :-) Na couvany osmicky a osmicky na zadech jsem nenasel ten spravny moral :-) Nekde nad travou to urcite zkusim, ale ted nemam moc casu.
Na jednu setovou baterku to vydrzi viset 7 minut.
Co se tyce konstrukce, tak nemam zase s cim srovnat...podvozek se mi zda prijemne mekky - hezky pruzi. Cela konstrukce se mi moc libi, proto jsem si to vybral. Walkera byla taky v hledacku, no nakonec jsem vybral tohle - budoucnost ukaze vhodnost volby. Jediny co me "vadi" je nemoznost nastaveny zubove vule a myslim, ze by to kousek chtelo poladit - je na muj vkus zbytecne velka. Odolnost nemuzu soudit. Nejaky pady byly, ale jestli to je moc, nebo malo nevim. Vetsinou stihnu cvaknout autorotaci. Vcera jsem to naplno roztoceny poslal do krabice od cehosi, tak jsem ohnul pricnou. ROzhodil jsem to, pricnou jsem srovnal a zase litam - stejne jsem to udelal kolikrat i u HK :-) Nejake vibrace nepozoruji. Dalsi pricny hridele uz jsou na ceste. Myslim, ze tahle soucastka bude asi cassto ohnuta. Pri jeji cene a moznosti srovnat ji mi to neprijde spatny. Pokud to bude "deformacni zona" prijde mi to OK.
Vysilacka je....vedle T8FG, co mam je fakt hrozna :-) Ale vzhledem k cene setu mi prijde, ze to je pouzitelny. Ma pamet na 10modelu, takze jsem si rozkopiroval setovy vrtulnik a zacal to trosku upravovat k obrazu svemu, ty zaklady se na ni napipat daji, jen to chce umet anglicky a mit po ruce navod. Bez nej ani ranu. Jeste musim nastudovat nastaveni krivek a zkusit si s tim pohrat. Chybi mi tam stopky, ale to uz bych chtel asi fakt moc :-) Prepajel jsem si kabliky abych mel vypinace podle sebe, trosku jsem priohnul ten plisek co vytvari aretaci na pace kolektivu aby mel vetsi odpor no a litam.
Vrtas jsem si poridil abych se naucil viset poradne zada (polohovky na zadech), ktery umim, ale chybi tam ta jistota. Na nejakou 3D akrobacku to fakt neni..spis sportovni politani - po nauceni dobre prace s kolektivem :-) Na walkeru Genius micro CP je full BLS konverze a vzhledem k podobnemu zapojeni by to mozna slo nainstalovat, ale to je cista spekulace - nestudoval jsem to - jen jsem to videl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 9:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Chtelo by to aby to zalital nekdo jiny, kdo ma zkusennost s MCPX - treba Prochy :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 10:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
buqi píše:
Chtelo by to aby to zalital nekdo jiny, kdo ma zkusennost s MCPX - treba Prochy :-)
No pravě klidně ale musej k němu být náhradní díly při mým průměru ran na start si to bez dílů netroufnu :D
A abych si dvakrát zalítal a pak koukal na něj na poličce to se mi nechce


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Solo pro 125 3D
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2012 10:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Pelikan rika, ze do 3 tydnu - to jsem zvedaff :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz