Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 16.03.2016 21:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
Děkuji za odpověď, přesně o ty baterky co uvádíš jakože na začátek mi jde ... píšou tam totiž že má 8mm, z kamarádem máme ale změřeno že díra na baterky má 5,5mm :( kde je tedy chyba ??

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: stř 16.03.2016 21:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj
ty baterky nemám takže tipuju, 8 mm bude ten černej plast. Můžu se podívat v sobotu v hale, myslím že je má kolega. Snad nezapomenu. Zkus změřit origo kolik má ten plast.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2016 12:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Netopyr píše:


Ahoj

já mám tyto:

http://www.bel-shop.eu/cz-detail-1187-c ... h-20c.html

a tyto:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _100_.html

jinak na začátek ti budou určitě stačit tyto:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _Etc_.html

na tenhle stroj najdeš baterky všude, jen je otázka ceny a kvality. Je potřeba myslet na každý gram. Taky mysli na dobrý skladování baterek, můžeš je zničit za 3 měsíce a taky ti můžou vydržet rok.

Ahoj. Koukal jsem na ty tvé dva první odkazy na doporučené baterky. Máš někde prosím fotky jak to máš uchycené k Nanu CP X?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2016 13:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj
Fotku nemám. Koukni na stranu 43 tohoto vlákna. Tam najdeš odpověď a moji zkušenost. A když tak se klidně ptej dál.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: sob 19.03.2016 14:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Je tam vše. Co jsem potřeboval. Díky. Jen bych byl zvědav. Jestli nemáš třeba video z létání ve 3D.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 10:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj
Video zatím nemám. V pátek mě kolega natáčel,ale zatím nemám výsledek. Nejsem si jist že video je vypovídající. Taky nejsem žádný super pilot. Na zádech se udrzim, ale dál trenuju. Nano má taky svoje limity, tak nevím jestli se s nim dostanu dál. Na nácvik visu na zádech je super, těch ran co vydrží je neskutecne. Máš to daleko do Prahy to vidím. Přesto kdyby náhodou si měl cestu, tak se mužem domluvit. 9.4. mame poslední lítání v hale, tam je to jistota, protože venku s Nanem to vždycky nejde. Nebo jestli chceš něco konkrétního tak se zeptej. Když budu vědět nemám problém to napsat, nebo zkusit natočit.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 11:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Souhlasím, že v hale je to super. Ale přiznám se, letos (myslím tím sezónu) jsem se dostal do haly poprvé a je tam pro mne málo místa. :-D
Ale právě včera jsem se po dlouhé době rozhodl, že Nano CP X otočím rychle na záda a zpět a zjistil jsem, že na to moc nemá.
Proto jsem chtěl vidět video.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 12:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Ahoj
Na Nano stačí 5x5 m. Flip se dá udělat i na 1m. Ze začátku to chce víc místa ale hala určitě stačí. Když to prezenes na kolektivu, tak to ucukne. To jsou limity Nana, ale určitě je to lepší než MCPX.
Já dělám flip s výškovou přes čumák, to jde asi nejlíp. Když ho udělám přes ocas tak mi uletí o metr do leva. Přes křidélka mi to taky cestuje ale to je spíš pilotem.
Udělat flip na místě určitě jde. Na začátku to chce trochu výšku a neprehanet zápor sice ztratíš výšku, ale zase necukne. Určitě nechci dělat chytryho, jsou to jen moje zkušenosti.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Proto jsem si Nana koupil spíš na doma, abych se s ním vešel. Tak to bude ono s tím, že uletí vlevo. Když už jsem letěl naplno nahoru tak se mi ocas kroutil vlevo. A pak už to bylo. Nestihl jsem ho srovnat a skončil v zemi. Ale stihl jsem vypnout. Tohle mi právě dost vadí. Že když mu nasolím, tak hodně utíká.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 15:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Dělat flip, když máš plně nahoru mi nepřijde úplně vhodné, já to dělám také když letí nahoru, ale jen trochu.

To že nestíhá zadek při plné kolektivu je u tohoto stroje normální. Dá se to řešit 2 způsoby.
První a ho já používal dost dlouho je v nastavení travel adjust ubrat pith na cca 80%. Zkoušel jsem to tak, že jsem ubral a zkusil naložit na kolektivu pokud uhnul ubral jsem a pokud ne zkusil jsem přidat, až jsem našel odpovídající nastavení. To samé do mínusu. Myslím, že jsem měl cca 85%, ale každý stroj bude asi malinko jiný. Stroj pak pomaleji stoupá, ale neucukne.
Druhý způsob je použití Revo mixu, ten jsem začal zkoušet nedávno a na fotce je nastavení, které jsem včera doladil. Mám DX6i. Dostal jsem se s tím v travel adjust na 100% a stoupá rychleji a rovně. Na to jsem se chtěl zeptat i další letce co mají Nano jestli to používají a jak to mají případně nastavené. A vůbec jestli to mám správně. Ale lítá to tak asi jo.

Ještě jsem přiložil fotku baterky, které se určitě vejde do origo držáku na Nanu. Podle mě je to tak 160mAh baterka ve dříve zmíněném odkazu.


Přílohy:
20160319_162112.jpg
20160319_162112.jpg
[ 70.49 KiB | Zobrazeno 1819 krát ]

20160319_150802.jpg
20160319_150802.jpg
[ 133.89 KiB | Zobrazeno 1819 krát ]


_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 15:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
jo to bych rekl ze je ona :) no uvidime jednu jsem objednal na zkousku :) ..... tady řešíte převrácení na záda a mě by uplne bohatě stačilo ho vubec udržet ve vzduchu :) :) :) přijde mi to takový šíleně divoký :)

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 20:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Tak díky za dobrou radu ohledně nastavení. Hned vyzkouším. Jen nevím co řeší ten tvůj Revo mix. Můžeš popsat podrobněji?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 20:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
Jestli tomu dobře rozumím, tak to funguje tak, že když přidáš na koletiv, tak se automaticky přidá i na vrtulce, protože tím přidáním na koletiv se ti zvyšuje namáhání v rotaci. Aby si nečekal, až zabere gyro, tak rovnou přidáš na vrtulce. Mám ve 250 spirita a tam je tato funkce přímo ve spiritovi. Zatím jsem tam nepoužil, ale je možný, že to taky zkusím. U DX6i jsou dva volný mixi a pak právě Revo mix. Ty jen nastviš jak moc to má přidat. Právě to pomůže když rychle stoupáš, tak aby ti neuckl zadek. Snad to funguje i když děláš třeba flip, ale na tom stoupání je to krásně vidět. Když to nastavíš obráceně, tak se vrtulník rovnou sám točí, jako když není vytrimovaný. Je to pak sranda, když to nastavíš obráceně a pak na zádech rotuješ. Trochu jsem se zapotil, ale zase vím, že to funguje správně.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2006
Příspěvky: 989
Bydliště: Sokolov
Já mám DX6 a nic takového tam nemám. A ani mě zatím nenapadá, jak bych to nastavil. Ale přijdu na to... :-) Ale díky za vysvětlení.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade Nano CP X
PříspěvekNapsal: ned 20.03.2016 20:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
To máš tu mluvíci mrchu. Má ji kolega z haly, nevím, neznám a proto neporadím. Mixi tam určitě půjdou. Buď nastudovat manuál, ale spíš anglickej. Nebo najít někoho, kdo to umí. Možná tady na fóru, musíš hledat. Hlavně ať to lítá.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 776 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz