Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

Re: Blade Nano CP X

ned 20.03.2016 21:47

Jooo... Mluví krásně. Už se s tím peru. Jen jsem potřeboval trochu nakopnout. Pak dám hned vědět.

Re: Blade Nano CP X

pon 21.03.2016 17:20

Ahoj,

tak tady jsou videa, kvalita nic moc, ale snad tam něco uvidíš.
Je vidět, že musím ještě hodně trénovat.

https://www.youtube.com/watch?v=g2vRJxf ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=tmopqBw ... e=youtu.be

Je to nesestříhané, možná je s toho použitelné tak 30-40sec.

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 21:48

No, je to pěkné a pro mě přesvědčivé. Ty tam máš stříďáky?

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 22:58

Stříďáky je silné, kéž by tam byli. Je jen vepředu. Vzadu si ho u Nana ani neumím představit. Vzadu je originál. Vepředu stříďák, ale ne ta přestavba od Blada. Myslím, že je to od rakonheli. Já už to takhle koupil. Bez stříďáku Nano nemá cenu. Letěl jsem s tím. A není to ta správná střela.

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 23:01

Tak jedině dát CP X na poličku a pořídit CP S. :-D

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 23:08

Nejsem si zcela jist jestli ta záchrana nějak pomůže, výkon to nezvedne a určitě ne na zadku. Kolega ho má objednany. Když něco, tak jedině všude stříďák a ne Blade. :oops:

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 23:10

Nano CP S by už měl mít stříďák ve předu. Nebo jak si to myslel?

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 23:19

Rozhodně nemá koukni na stránky astry. V astře ani neví jestli tam bude chodit ta jejich sada. Pokud stojíš o stridak prodám ti moje Nano. :wink:

Re: Blade Nano CP X

úte 22.03.2016 23:25

Tak to si mě dostal. Sem byl přesvědčen, že tam je. Ale koukám. A fakt není. Nejsi spokojený....? :-)

Re: Blade Nano CP X

stř 23.03.2016 8:18

Ahoj
Jsem spokojeny Nano mi dalo hodně. Ale jak jsem psal má svoje limity a mám pocit že se už moc často pohybuju u těch limitu a někdy i za nima. Myslím si, že třeba T-Rex 150 mě trochu posune. Ale třeba se mýlim. Chci to zkusit.

Re: Blade Nano CP X

pát 25.03.2016 13:51

rohe píše:Jooo... Mluví krásně. Už se s tím peru. Jen jsem potřeboval trochu nakopnout. Pak dám hned vědět.

Tak sem dnes vyzkoušel. Asi to nepůjde nikdy vyladit k přesnému letu. Už se mi sice při plném kolektivu netočí, ale udělá to pak při ubrání (možná setrvačnost). Asi má člověk velké nároky na tento model.

Re: Blade Nano CP X

stř 06.04.2016 19:49

Nový má hlavní motor normální, a dá se dokoupit originální sada na přestavbu, vím to protože jsem ji kupoval. (BL3326)
Nevím zda je to nastavením, ale i tak mi přijde že nemá sílu. :(
Na zadek jsem stříďák neviděl.

Re: Blade Nano CP X

ned 01.05.2016 8:39

Ahoj,
mám nano sp s. Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi servy postranách SPMSH2027L a tím vzadu SPMSH2028L? Nemohu to nikde najít a v Astře mi taky neporadili. Lze je zaměnit?
Předem dík.

Re: Blade Nano CP X

ned 01.05.2016 8:54

Ahoj,
že by to Astře nevěděli???? Tak to mě nepřekvapuje. U Nana CPX byl rozdíl v dýlce kabelů, jinak nic. Předpokládám stejný rozdíl. Jinak si myslím, že jsou stejný u CPX i u CPS, ale pro CPS jsou levnější.

Re: Blade Nano CP X

ned 01.05.2016 12:20

Netopyr píše:Ahoj,
že by to Astře nevěděli???? Tak to mě nepřekvapuje. U Nana CPX byl rozdíl v dýlce kabelů, jinak nic. Předpokládám stejný rozdíl. Jinak si myslím, že jsou stejný u CPX i u CPS, ale pro CPS jsou levnější.

Ahoj diky za odpoved. To jsem si podle obrazku myslel. Koupil jsem nějaky na ebay vychazi to lip pokud to nevhytnou celnici. Používáte někdo serva z HobbyKing?


Odesláno z mého Titans2_DG700 a podpis odstraním
Odeslat odpověď