Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 16:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2010
Příspěvky: 572
Bydliště: Třinec/Brno
Nak: Protest. Objednával jsem za poslední měsíc dva balíčky z HK a oba byly doma za týden a půl, o víkendu objednáno za týden ve středu doma. Ale ano objednával jsem věci co jsou skladem. Zabaleno a odesláno většinou do dvou dnů takže bych je zase nehanil, toto platilo zejména ve chvíli kdy kdy slavili nový rok teďka už moc ne.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 17:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
kure> Ja objednal veci co byly skladem. Listy, motor, nejaky regulator a sbec. TYDEN!! jim trvalo nez to zabalili. Pak ze jako vyskladneno. Dalsi TYDEN!! HK posta tvrdila ze udany cislo balicku nezna. Teprve potom naskocilo ze bude brzo odeslan. A za dva tydny sem se dockal. Huráááá

A takhle po sobe sli postupne celkem tri baliky, prtoze sem mel v tu dobu objednavaci naladu a tri dny po sobe sem si dycky neco objednal.

ac-rc.com - dily pro vrtulnik. Objednano vecer, druhy den rano mail - zabaleno vyskladneno + cislo balicku. Mrknu na HK postu a cislo samozrejme v systemu meli + psali ze se pripravuje k odeslani. Za 10 dni to bylo doma. Muj nazor na HC je vcelku jasny, maji vyhodu ve velkem vyberu ale pokud muzu koukam se i jinam. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 18:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2010
Příspěvky: 572
Bydliště: Třinec/Brno
koukám že oba máme rozdílnou zkušenost což se stává. To mi připomíná že jsem zapoměl objednat listy. :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 18:20 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Listy kdyz tak muzu i nejake doporucit :) uz mam se dvemi typy uhlikacu dobre zkusenosti. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 18:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
Jo tak mě se taky daří a chodí mi balíky celkem rychle, aj přes novej rok ty moje dva prošly nějakým zázrakem. Jo listí sem si k baterkám přihodil na doporučení tohle: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=11157

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 18:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.2.2010
Příspěvky: 1174
Bydliště: Holíč
Obrázky: 0
Nakadah píše:
Listy kdyz tak muzu i nejake doporucit :) uz mam se dvemi typy uhlikacu dobre zkusenosti. Nak


daj link s ktrymi, pri poslednych piatich objednavkach z hc taktiez trvalo tyzden nez nabehlo cislo, je to teraz hrozne

_________________
Extra 300 60´ EXP Extreme Flight , Thunder 3D Krill 1,92, S-BACH 342 29% RC-PILOT 2,2m


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 19:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Prvne sem mel tyhle http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=8395 - vyvazeni perfektni, nemusel sem nic dovazovat. Teziste u obou listu ve stejnem miste. Jenom mely male esteticke vady v nastriku. Koren 4,82mm - musel sem to do gripu 4,7mm trosku liznout.


Potom sem je znicil a jelikoz nejsou skladem tak vzal tyhle http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=11157

Vyvazeni taky bez chybicky, teziste sedi. Povrchova uprava lepsi (rozumej bez vady) nez u tech prvnich. Koren 4,74mm - do gripu pasuji super bez zbrusovani. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 21:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
Nakadah píše:
K tomu reglu Thrust 55A ti nereknu nic, nikdy sem ho nemel v ruce. ...


a čo toto ? tiež je mekká ? : http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=12613


..vieš o nejakej univerzálnej karte ?

..a takto ..velmi pekne ti ďakujem

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.04.2011 22:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
No ta by uz asi sla. Univerzalni karta neexistuje, kazdy vyrobce pouziva trosku jiny software regulatoru. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.04.2011 6:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
Jenže je to 2100 a je těžší něž většina 2200mAh.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.04.2011 12:49 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2004
Příspěvky: 171
a.hanes píše:
Nakadah píše:
K tomu reglu Thrust 55A ti nereknu nic, nikdy sem ho nemel v ruce. ...


a čo toto ? tiež je mekká ? : http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=12613


..vieš o nejakej univerzálnej karte ?

..a takto ..velmi pekne ti ďakujem


Už jsem to tu někde psal. Já osobně používám Turnigy 2200/3S/20C http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=8932 dva kousky mám už druhý rok a další dvě jsem si objednal hned z kraje roku. Zatím musím zaklepat, že si nemůžu vůbec stěžovat. Točím je mezi dvouma 450 helinama a érem. V éru mám nějakej noname motor C3542 s 60A reglem. Za ty doláče si myslím, že je to super baterka ,ale jak říkám je to můj názor a nikomu ji nevnucuju.
Ještě dodám, že chlapi na letišti taky koukaj jak baterka za 9 doláčů šlape :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.04.2011 14:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2010
Příspěvky: 387
Bydliště: Banskaá Bystrica
..už mám doma jeden TENTO: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=6261- čo s tým ?

..a ako sa mám rozhodovať pri 10T, 11..12..13 ?..dá sa to nejako vyrátať ? ( okrem už vyššie spomin. kalk. )


a ešte jednu otázku : kedy treba nastavovať GYRO ? ? ? - po každom páde, či len po odpojení od receiver-u, a či len po novej kúpe..alebo ?


díky, díky, díky for alll

_________________
hanzi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 09.04.2011 15:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
S tímhle motorem,regulátorem TOWER PRO 40A a 11T pastorkem jsem měl 2800 otáček na rotoru.Motor trochu "házel"už jako nový.Asi nakřivo nalisovaná hřídel.
Gyro nastavuješ poprvé jako nové a pak už podle kvality použité elektroniky a pádů :) Odpojení od přijímače nemá na nastavení vliv.

Kolikrát co nastavuješ a jak dlouho to trvá je taky věc toho nakolik jsi pochopil jak to funguje.Dokud se to nepochopí může se taky nastavovat navždy.Je to kombinace teorie a praxe.Já už to tady(i jinde) pročítám několik let a i v těch nejstarších příspěvcích se dá něco přiučit.I když se to třeba týká jiného modelu.

_________________
https://www.youtube.com/user/dagxcz/videos
http://dagx.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 6:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Kolegove, ma nekdo z vas HK450PRO TT? Vcera sem hlavu z PROcka znasilnil na moji puvodne plastovou verzi HK450. Sedet to sedi i vcetne hridele z PROcka s navarenym prstynkem. Ani to nebylo treba podkladat podlozkami. Ale zarazila me ta hlava, resp. mezi gripy a kamenem hlavy byly distancni krouzy tl. 1,5mm. Jenze kdyz sem to utahl, tak gripy sly brutalne tezko a loziska mela polohy. Nakonec sem musel z pod axialnich lozisek vytahnout ty tenke podlozky 0,3mm a krouzky zbrousit o 0,5mm na 1,0mm. Kdyz sem si totiz vytahl pricnou hridel, nasadil na to gripy a i ty krouzky, tak mezi krouzky bylo 26,25mm. Ale kamen hlavy ma venkem 27,58mm. Cili rozdil je 1,33mm a to se v tech gumach uz nedokazalo slusne stlacit. Kdyz sem z krouzku udelal 1,0mm tak uz to vsechno hezky bez vule a plynule chodi. Tech 0,33mm se v gumach ztratilo.

Mel nekdo taky takovy problem? Ono je to celkem moucha, i kdyz pravda brouseni na brousku chvilku trvalo. Ale nasere to. Mozna jeste o to vic, ze cinan do horni mixazni paky zalepil a nedotlacil vnejsi lozisko a jeste mezi ty loziska zapomel dat podlozku. Ale jinak to chodi pekne a oproti plastove hlave skoro zadne vule (zatim). Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 8:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2010
Příspěvky: 1313
Bydliště: Praha Barrandov
Nakadah píše:
Kolegove, ma nekdo z vas HK450PRO TT? Vcera sem hlavu z PROcka znasilnil na moji puvodne plastovou verzi HK450. Sedet to sedi i vcetne hridele z PROcka s navarenym prstynkem. Ani to nebylo treba podkladat podlozkami. Ale zarazila me ta hlava, resp. mezi gripy a kamenem hlavy byly distancni krouzy tl. 1,5mm. Jenze kdyz sem to utahl, tak gripy sly brutalne tezko a loziska mela polohy. Nakonec sem musel z pod axialnich lozisek vytahnout ty tenke podlozky 0,3mm a krouzky zbrousit o 0,5mm na 1,0mm. Kdyz sem si totiz vytahl pricnou hridel, nasadil na to gripy a i ty krouzky, tak mezi krouzky bylo 26,25mm. Ale kamen hlavy ma venkem 27,58mm. Cili rozdil je 1,33mm a to se v tech gumach uz nedokazalo slusne stlacit. Kdyz sem z krouzku udelal 1,0mm tak uz to vsechno hezky bez vule a plynule chodi. Tech 0,33mm se v gumach ztratilo.

Mel nekdo taky takovy problem? Ono je to celkem moucha, i kdyz pravda brouseni na brousku chvilku trvalo. Ale nasere to. Mozna jeste o to vic, ze cinan do horni mixazni paky zalepil a nedotlacil vnejsi lozisko a jeste mezi ty loziska zapomel dat podlozku. Ale jinak to chodi pekne a oproti plastove hlave skoro zadne vule (zatim). Nak


Já si taky dělám hlavy sám podle dostupnosti dílů a tyhle podložky na příčný hřídeli si upravuju na 450 MT s Pročkovejma dílama taky tak nějak. Musí to být bez vůle a chodit bez odporu. Není to vše úplně vždy zaměnitelný bez potřebných úprav. Třeba deska cykliky z Pročka mi na MT nejde tak, aby byly táhla kolmý na páky od serv, má větší rozteče kuláků mrcha jedna.

_________________
Trex 700E, Trex 600 nitro, Protos 500, Trex 500, Trex 450 Sport, Yak 55M, RS352, Piper Cub, Variant


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz