Switch to full style
Vrtulníky do velikosti 450
Odeslat odpověď

Re: Blade 230S

stř 27.11.2019 20:52

Díky za typ. Překontroloval jsem cykliku, serva a vše se zdá být OK. Baterku jsem posunul co nejvíc to šlo dopředu. Podle všeho by chtěl předek ještě dovážit, ale zkoušel jsem vrťas v hale kde nefouká a krásně visel i v různých let. režimech. Možná to dorovnává řídící jednotka a gyro?

Přesto, pro zajímavost by mě zajímalo, jak jste na tom ostatní s originální baterkou a težištěm. Já jsem na tom podobně jak v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=oTXOnNsnFzk

Re: Blade 230S

stř 17.03.2021 9:31

Ahoj mma jeste nekdo tuto heli? Zajima mne zkusenosti s DX6i - je po naparovani plne funkcni vcetne zachtany a dale jake baterky pouzivate ev i s odkazem na nejaky evropsky sklad. Diky za info.

Re: Blade 230S

pát 04.02.2022 13:13

karlosmikos, pozeram že ti nikto neodpisal, tiež mám 230. (dokonca 2x)
Lipolky kupujem z HK, nastavenie na DX6i som videl na YT a aj pipsane na neakom heli fore. Lepšie je si kupiť za par drobnych vysielač Spektrum DXe s nahrať prednastavene nastavenia alebo kúpiť novšiu DX6e alebo DX6 G2, a otázka ešte lietaš s 230? .) na FB skupiách stale vidim že lietaju s 230 a kupuju aj tie nove mega drahe za 375e RTF alebo 277e BNF ceny mam z Astramodel .) som rád že som moje Heli kúpil ešte za rozumný peniaz

Lipo, no asi aj ja budem musiet kupit neake nové na leto :-D

Re: Blade 230S

sob 05.02.2022 22:11

Pred rokmi vypadalo tak, ze heliny a nahradne diely budu lacnejsie, stalo sa naopak. Tie veci nie su len drahsie, tazsie sa ich da aj zohnat.

Re: Blade 230S

stř 02.03.2022 21:55

Ahoj,
mám nově verzi 230s V2 a je tam ten konektor Spectrum IC2. Přeletovávali jste to, nebo používáte nějakou redukci pro jiné baterie?
Díky

Re: Blade 230S

úte 19.04.2022 21:34

Ahoj u mé 230s v2 jsem nakonec dal redukci na napájení. Mám ale pro mě zásadní problém. Nefunguje mi ten normal mod. Respektive mi nefunguje auto-leveling. Vysílačku mám dx 8g2 Mám i blade 150s, takže vím jak to má fungovat.
Zkoušel jsem stáhnout nastavení ze stránek pro vysílačku, ale nefunguje. Kontroloval jsem nastavení s manuálem, ale nenašel jsem chybu. Zkoušel jsem i profil z té 150s, nefunguje. Záruka neplatí, protože jsem s tím praštil...:-(

Zajímavé je, že kanál gear se při změně režimu mění dle očekávání 100, 0, -100. Pokud hýbu vrtulníkem cyklika se rovná do horizontu.

Nemáte někdo nějaký nápad?
Předem moc děkuji Tomáš
Odeslat odpověď