Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 18:39 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 6974
Bydliště: Písek, ČR
Taky jsem s ním lítal a dost.
Původní plastový rám byl trochu subtilní, ale po výměně za tuningový karbon-hliníkový je to pevné, přesně ve stylu T-Rexe. Nerozbitné.
Jediné co odchází, to jsou převody kardanu. Hdyž se přistane do trávy a zachytí vrtulka a nestáhne se včas plyn, tak se očešou ty kuželový kola. Ale to není nic divného, to se prostě musí stát, to je vlastnost všech kardanů. Motor je silný a něco povolit prostě musí. Ty kolečka se dají koupit jako náhradní díl a jednoduše se vymění (jen se nasunou na karbonovou tyčku kardanu (má vybrání ve tvaru "D" proti pootočení, ani se to nelepí). Toto je bolest při přistávání do trávy, při troše smůly se pak mění kolečka. Při lítání v interiéru toto nehrozí.
Jinak je to celé v kovu, nikdy mi nic neporasklo, táhla, kuláky atd - vše O.K.

Jo a hodně odchází listy - původní jsou z takové pěnové hmoty, jako polystyren. Ty nevydrží žádnou ranku. Dělal jsem si pak vlastní, papírové. S těmi to lítá nádherně, dá se experimentovat s různými velikostmi a tvary, a stojí cca 1,- Kč jeden list :-)))
Posuďte sami, udělal jsem na to takový ten americký obrázkový návod: :lol:
http://ulozto.cz/xWLh7BnT/rotorove-listy-v120d02-rar

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Naposledy upravil Woita dne čtv 31.12.2015 20:58, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 19:11 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 12.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
pharao.s píše:
co jsem tak viděl videa,lítá pěkně i akrobacii,myslím že zas taková hrůza to nebude.takový vrtulník má a napíše ..


Řekl bych že opak je pravdou. Pokud budeš jen viset , popř. létat osmičky a nějaký ten přemet , potom snad ano. Velice ráda se propadá a v couvaných zatáčkách ustřeluje . Pokud zalítneš jako začátečník kousek dál hrozí ztráta orientace a nejspíš i pád. Je to opravdu malý strojek. Měl jsem obě verze a to 250SE ( i v maketě) a 250 FBL s Microbeastem.
Při pádu u verze FBL odchází nejčastěji podvozek , hl. hřídel . a závity v gripech kde drží kulový čep . Záleží na tom jak s tím praštíš.
To jsou moje zkušenosti.


Přílohy:
HK 002.jpg
HK 002.jpg
[ 165.38 KiB | Zobrazeno 1535 krát ]


_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 19:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.12.2015
Příspěvky: 47
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
NO MÁM MALÝ AKROBAT A VCELKU JDE DOBŘE A OSTŘE A BEZ PROBLÉMU....TOHLE SE MI ZDA JAKO ZA TU CENU DOBRÁ VOLBA,ALE LÍTÁM DOST,DENĚ TAK 30 BATEREK,TAK SPÍŠ CO VYDRŽÍ A TAK CCA PO 500 BAT....U MOJEHO SERVA,ZADNÍ MOTOR A DROBNOSTI PŘI HAVARIII....JINAK BEZ PROBLEMU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 19:51 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 6974
Bydliště: Písek, ČR
Klobouk dolů. Denně 30 baterek, to ji borec! Fakt.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 20:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.12.2015
Příspěvky: 47
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
No lítám hodně,deně cca 30 bat po práci,pokud nechčíje jak prase a nebo šíleně nefouká,tak každý den.Akrobacii už zvládám obstojně docela a rád bych se posunul dál...Od jara mám nalítáno s XK110 WL V977 dohromady cca.3000 baterek,mám tři kusy na lítání a hoooodně dílů,takže k tomuto vrtulníku můžu říct vše.....na základy akrobacie ideální stroj,když spadne,tak škoda 0000kč.....jinak korunové položky...jen je dobré si dát LED diodu....tu jsem si dal hned kvůli orientace...Tak uvidím do jakého se ted pustím....Hlavně at něco vydrží,při mém lítáni.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 20:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 6974
Bydliště: Písek, ČR
Stejně bys měl jít do nějaké 450tky. Jestli umíš s těmi miniaturními (málokdo to uřídí - je to moc rychlé), tak bys s větším lítal absolutně v pohodě a bezpečně. Spíš jestli by tě to nenudilo. :D
Zajímalo by mě, jak ses s těma helinama naučil lítat - to jsi od začátku lítal s těma malýma? Lítal jsi i na simu?

Podle mě jsi hrozně chtěl a prostě jsi se vylítal tou spoustou baterek. Všechna čest.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 20:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.12.2015
Příspěvky: 47
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
První vrtulník byl MJX F45 a F49...Stím jsem nebyl schopen se naučit,pořád nějaký pád,jen blbé přistání a listy v prdeli,kolo atd....a ty cenu...no hruza....pak jsem kukal po netu a zaujal mě WL V977,má střídavý motor.S tím sem lítal se stabilizací cca 300 baterek.to mi šlo dobře....Pak jsem vypl stabilizaci a peklo začalo...pády a pády a pořád dokola...řekl jsem si,že se to musím naučit...začal jsem si objednávat díly z číny,což je super.Další vrtulník a baterky a prostě lítat...Pak jsem koupil ten XK110,je stejný,ale má mnohem lepší vysílačku,kde jde nastavit gyro,EXPO,DR,P.curve,T.curve...Tak jsem začal a už jenom bez stabilizace a ono to jde...pak první převrat na záda,velká radost.Pak ho udržet na zádech a lítat.....a ono to jde....gyro mám na 0,bez stabilizace,výchylky serv 120%,víc už nejde nastavit,motor 100%....a jde to,ale pravda je,že je vše jen v rukách a hlavě,jinak můžeš mit stroj za stotisíc a nepomůže to....vše záleží jak člověk chce a naučil jsem se to uplně sám.Ted už moc nepadám,občas se samozřejmě chybička vloudí a šup o zem,ale to k tomu patří,je to už vyjímečně...je malinký a hodně živý a to se mi líbí...jen nesmím přemýšlet hlavou,pak je chba.to musí nějak automaticky.....takový můj vzor je Tareq Alsadi......to je fakt borec co umí......to bych musel lítat tak sto let to co dělá on,ale aspon vím kam dál.....takže tak nějak....Než hospody,vymetání po pařbách,tak to investuju do vrtulníku....a baví mě to čím dál víc..........


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 20:52 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 6974
Bydliště: Písek, ČR
Příloha:
Aplaus.gif
Aplaus.gif
[ 431.33 KiB | Zobrazeno 1497 krát ]


_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: čtv 31.12.2015 21:01 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4518
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
pharao.s píše:
.je malinký a hodně živý a to se mi líbí...jen nesmím přemýšlet hlavou,pak je chba.to musí nějak automaticky........Než hospody,vymetání po pařbách,tak to investuju do vrtulníku....a baví mě to čím dál víc..........


Pokud je to tak jak říkáš, pak nechápu, že uvažuješ o Walkeře :roll: .
Proč si nepostavíš něco na míru s výbornou fbl stabilizací.
Toho Rexe jsem překopnul na bezpadlovýho během chvilky bez jakýkoli investice a strojního vybavení a půjde do něj Microbeast.
Jinak samozřejmě , že helina se nedá řídit jinak než podvědomýma zažitýma reakcema.
Vrtulník lítá tak rychle jak chci - není to o velikosti.
A to jak sedí ve vzduchu je dáno přesností dílů a kvalitou řidící jednotky. Mě osobně ten malinkej rex dost překvapil, jak je mechanika bez vůlí.
se servy bez vaklu a všude kuláče se na to začínám dost těšit - 130x je v tomhle směru šrot ( v originálu) - dá se dohonit krásnej tunning, ale za jakou cenu.

Samozřejmě, čím větší helina, tím se lépe na svou velikost vytěsní, ale jak říkám , dneska uměj i ty malý pěkně udělat.(ovšem jak kdo :lol: )


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera New V120D02S
PříspěvekNapsal: stř 06.01.2016 17:10 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4518
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Zavisel jsem toho Rexe s Microbeastem doma v obýváku.
Zatím jsem neřešil křivky.
Sedí ve vzduchu jak přibitej, ocas se ani nehne, žádný vibrace, prostě pohoda.
Motor, regl,vše vlažný. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz