Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09.02.2010 13:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
Kenny McCormick píše:
Stuclik píše:
Suprovej výukovej kit pro heli mechanika :lol:


Suhlas. Aj to treba vediet. A ked to dam dokopy, aj lietat to bude urcite celkom slusne.

Ked si potom kupim hoci len t-rexa a objavia sa mi nejake problemy, napr. nejake vibracie, najdem si chybu sam a to urcite rychlejsie ako keby som s nim aj zacinal. A nemusim hned za niekym skusenym utekat a otravovat ho s kazdou blbostou...


Jenom mě děsí představa, že si to (nedej bože plastovou verzi bez GT) i s "ovládačkou" koupí nějakej kindersák, sešroubuje to a hurá za asistence kamarádů do vzduchu. Je fakt potřeba aby člověk věděl co na tom udělat a proč, než to vůbec zkusí poprvé roztočit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09.02.2010 13:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim
Vložku jednosměrného ložiska jednoznačně vyměnit za Align,ještě jsem ho neměl ve vzduchu,ale po pár zkušebních protočení na motor je vůle hodně velká.

_________________
Easy Star
Sky Scout
Spektrum DX6i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 09.02.2010 13:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2007
Příspěvky: 318
Bydliště: Přerov
svitek píše:
Vložku jednosměrného ložiska jednoznačně vyměnit za Align,ještě jsem ho neměl ve vzduchu,ale po pár zkušebních protočení na motor je vůle hodně velká.


Asi to vyměním, ale zatím jsem neměl cestu do obchodu a na dobírku posílat takovou prkotinu se mi nechce. Zatím provizorní kvikfix pomoci izolepy (cunarna, vim, ale funguje) - prostrcit vlozku loziskem, cast ktera prijde do kola autorotace odmastit a oblepit izolepou (1 vrstva), namazat, zasunout a kochat se vysledkem :lol:

I kdyby ta vule nevadila, tak HK vlozka je silena sra***. Jak jsem jednou roztacel motor, tak jsem hned na zacatku na chvili ubral plyn a pak pridal - to u reglu supersimple vypne soft start a zabere na plno -> valecky loziska otiskly ve vlozce :) Zatím taky kvikfix pilnikem a smirglem 800 (taky jsem si vědom praseciny).


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: HK 500GT - potrebne upravy
PříspěvekNapsal: ned 07.03.2010 22:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.2009
Příspěvky: 171
Bydliště: PRAHA
nostromo píše:
1ondra9 píše:
nostromo píše:
Kamarad mi prinesl na slozeni a zalet HK 500GT :? Chci se zeptat Vas, kdo tento stroj letate, co vsechno mam vymenit. Projizdel jsem zdejsi vlakna a zminky byly jen o par sroubcich. Diky za pomoc


Asi mi nepřísluší sem vůbec psát - jelikož HK500GT nevlastnim ale přez to to zkusim......... :wink:

Být tebou (což nejsem) :) tak bych vyměnil příčnou hřídel .......... (pro sichr) :wink:

ta hlavní by snad měla bejt v poho :roll:

a pak rychle se točící ložiska šup s nima ven !!!!!! a vyměnit za něco co výdrží připomíná ložisko !!!!!! :)


Kdyby to bylo na mne, tak to rovnou vyhodim. Uz jen gyro za cca 15 dolaru me desi, ale je to kamaradova volba.


Nevím co tam má za gyro ... ale předpokládám že HK401B a to je kopie Futaby 401 (nikdo si zatím nestěžoval) ... nemyslím si že je nutné dát za gyro 4.000,-Kč ... vždyť je to jenom gyro :D


a teď vážně ... 500 nemám ale mám HK250GT a tam bylo třeba okamžitě nahradit hlavní a příčnou osu rotoru a samozřejmě šroubky(a ložiska) na celém rotorovém systému ... zbytek je bezproblémů a bezpečný (tedy otázka je co to udělá po prním pádu) ... šroubky jsou fakt jako "máslo" jinak se tomu nedá nic vytknout ... když se to dobře osadí elektronikou ... tak to i chvilku poletí :arrow: (doufám, že nebudu někde poblíž :D )

_________________
Yoshi.CZ

Heli: T-REX 250 v2, 450 HKGT, T-REX 600E, Gaui 330X
Plane: Toro900, 4site F3P
TX - JR DSX9


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz