Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: setový pohon Mini titan problém
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.7.2008
Příspěvky: 345
Zdravím. Nalezl jsem a pročetl nějaká vlákna ohledně setového pohonu pro Mini Titana, nenašel jsem nic co by mi přímo pomohlo.Řeším tu problém s roztáčením motoru. Sestava MT 325 SE, stavebnicový pohon, motor se při rozbíhání rozmýšlí na kterou stranu se roztočit a jenom pocukává. Pokud mu přidávám víc, vypadne úplně nebo se nakonec rozběhne s tím že je vše o.k., pak je tu varianta že cuká pak se s problémama rozběhne a vzápětí do něj regl napere maximum a přitom si notně zařechtá synchronizace. Dělá to při zapnutým governoru téměř stále, s vypnutým govíkem na křivky jen občas. Pokud rukou předem roztočím rotor (musí se hnout i motor) je to o.k. v obou režimech. Měl jsem i vytaženej motor ze záběru, dělá to stejně. Zkoušel jsem připojit k motoru jinej regl (turnigy Plusch 40) a vše o.k. motor se normálně roztočí i když ho trochu přidržím aby měl větší odpor. Dál jsem zkoušel na regl připojit jiný motory taky žádnej problém, zase se rozběhly i když jsem jim nasimuloval větší odpor. Zkusil jsem i jiný časování a rozběh, taky bez úspěchu.Nesetkal jste se s tímto problémem už někdo. Mám tohle již třetí MT co se to vyrábí a nikdy žádný problém. Vypadá to jako by si zrovna tyhle dva kousky nevoněly. :?:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
No, tak si asi nevoní. :lol: Pokud se jedná o nový stroj, reklamuj ho. Třeba ti hned v prodejně vymění regl nebo motorek a bude vše v pohodě.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 17:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Ten regl má asi načatou jednu fázi. reklamuj to.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 18:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.7.2008
Příspěvky: 345
outlet pelikan, budu to muset poslat poštou, to bude mrzutě dlouhé


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 18:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 2695
Bydliště: ČR
Obrázky: 2
No jo no, buď to bude dlouhé a nebo to bude drahé. To si už musíš vybrat sám. Ale s případnou reklamací musíš při koupi přece vždycky počítat. Teda pokud nenakupuješ u NGUYENA. :(


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.04.2011 19:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.7.2008
Příspěvky: 345
scrpions HK II 2221-8 máte někdo ověřeno z praxe kolikazubý pastorek,motor budu měnit tak bych reklamoval jen regl kdyby to nepřestalo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz