Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2009 21:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Zdravim, odesel mi Kontronik JAZZ 40-6-18 ve Sniperovi V2 a shanim za nej nahradu, chtel bych aby mel silnej BEC a zvladal slusne governor, zaujal me Scorpion Commander 6s 60A ESC, ale uvazuju i o MSH 80A ESC a nebo novym Kontronikovi - ovsem ten si to u me momentalne trochu pokazil, takze jsem na vazkach. Jake jsou vase zkusenosti? Dik za info.
P.S. rad bych aby to fungovalo s motorem KORA 15-10 a na LiFe 6clanek... Take by me zajimalo kde ho nejlepe nakoupit.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2009 21:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Scorpiona neber, Regulator MSH mam a nemuzu rict spatne slovo, chodi velmi dobre


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2009 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Co mas proti scorpionovi, co konkretne zlobi? Byl mi doporucen kamaradem a libi se mi siroka moznost konfigurace infra kartou.

MSH nejak zmizel z nabidky MS Compositu, tak nevim kde ho nejlip koupit - muzes mi doporucit shop? Klidne v zahranici. Konfigurace mi pripada o mnoho chudsi, jinak mam na nej taky dobre reference.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2009 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Scorpiony motory jsou OK, regulátory NEbrat!
Schodovitá regulace plynu, zákeřné vypínání kdykoliv si vzpomene, infra je na nic protože vůbec nevíš co jsi doopravdy napípal. Není kontrola, prostě jen upřeně hledíš na tlačítka abys opravdu namačkal to co jsi chtěl. Musíš mít pro infra připojenu mezi přijímač a regl kartičku s čidlem -zbytečné konektory navíc.
Regulátory nadměrně topí. Silová část i BEC. Na to jak jsou velké a těžké, s velkým chladičem, se prostě špatně chladí, asi malá účinnost.
Zrovna jeden 4S/55A reklamuji. Další, 4S/35A ještě chodí, ale ta nespojitá křivka plynu je pro vrtulník maximálně otravná.
Jediným kladem je nastavení vypínacího napětí po 0,2V a podpora překonání statického odporu při rozběhu. Rozběh pro heli je nejkratší možný 10 vteřin a to by mě čert sebral dočkat se než se ustálí plyn.
Předstih 5° pak až 15° mezi tím nic, dál 20°, 25° nebo automatika. Přesnější vyladění s motorem nemožné.
Můj názor - už nikdy více i kdyby byly levnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.05.2009 7:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
ok takze si myslis ze msh je nejlepsi volba co do toho mohu dejme tomu do 4000 sehnat? pak teda jeste vyresit kde. krtek ho ma za 3000 - da se nekde sehnat lip?

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.05.2009 16:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
MSH zatím neznám, ale u škorpíků jsem ještě zapomněl na to že za teplého dne na letišti do něj infrákem nic nenapípáš. Prostě čidlu už je teplo dost a na další reaguje podle toho jak se mu chce, ne podle toho co mačkáš. Na zahraničních fórech doporučují jako lepší ekvivalent ke škorpíkům v podobné ceně Castle Creations, ale ty taky neznám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2009 9:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Jazza jsi odpálil , ne protože by to byla mrdka, ale protože do snipera nepatří , i když to krátkodobě / někdy dlouhodobě zvládne, má slabej BEC na serva minivelikosti a 40A mi přijde že ve sniperu určitě překročíš jak nic.
Pokud chceš pořádnej regl s kvalitním BECem kup JIVE od kontroniku.
Pak bych uvažoval o MSH 80, na modelbazaru je zrovna jeden za dvojku.
má 4A bec a zvládne malinko i víc.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2009 9:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2006
Příspěvky: 905
krtek2k píše:
Jazza jsi odpálil , ne protože by to byla mrdka, ale protože do snipera nepatří , i když to krátkodobě / někdy dlouhodobě zvládne, má slabej BEC na serva minivelikosti a 40A mi přijde že ve sniperu určitě překročíš jak nic.
Pokud chceš pořádnej regl s kvalitním BECem kup JIVE od kontroniku.
Pak bych uvažoval o MSH 80, na modelbazaru je zrovna jeden za dvojku.
má 4A bec a zvládne malinko i víc.
Najednou do Snipera nepatří - podívej se třeba tady - http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... uage=cs-CZ

_________________
Logo 500 VBar, nano CPX


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.05.2009 7:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
nakonec zase funguje - dostal externi bec, znovu jsem ho naprogramoval a slape bez problemu

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.06.2009 13:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
MSH 80A mi teď pustil na BEC 20V! Mrcha jedna. Sice mi vrtulník spadl, ale zase taková rána to nebyla a vrtulník neměl poškozený rám.
Krom toho MSH Lipotech neumí Governor! Respektive tak nějak umí, ale musíš jet minimálně na 95%...

Já přemýšlím nad JIVE 60+ LV. Ikdyž mi přijd poněkud drahý, tak je to jistotka, že to utáhne jak motor, tak serva a hlavně governor jede na 100%!

Víte někdo kde ho sehnat tak za trojku :wink: ?

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.06.2009 16:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2006
Příspěvky: 905
Víte někdo kde ho sehnat tak za trojku :wink: ?[/quote] Ten byl dobrej !!!

_________________
Logo 500 VBar, nano CPX


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz