Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pon 27.04.2015 11:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
honzys píše:
Dobry den přechazím od Align 3gx na Braina je někde srozumitelné video pro nastavení krok za krokem uz jsem videl tech 7 video od DEUTSCH pro mě je to chaos... nejni někde jiné video dokonce snad od nějakého čecha... děkuji



Mrkni sem http://www.helicrushers.cz/index.php/clanky/recenze/19-msh-brain-cast-2-zakladni-nastaveni a http://www.helicrushers.cz/index.php/clanky/recenze/21-msh-brain-cast-3-pokrocila-nastaveni

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 28.04.2015 17:51 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno
Děkuji super


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 6:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
Chtěl bych se zeptat zkušenějších. Při tomto prvku (jistě že jej neumím :) https://www.youtube.com/watch?v=9pBhTgYpEB0 ) se mi Protos naklání přes křidýlka na pravou stranu a díky tomu cestuje do leva. Při pohledu na zadek vrtulníku. Do kniplů si nesahám, na to jsem si dával bacha. Všiml jsem si že při invertu se mi naklání na jednu stranu přes křidýlka a ujíždí. Kde by se dalo co nastavit v Brainu? Mám zapnutou překompenzaci vrtulky i cykliky. Hodnoty na vrtulce 45 a na cyklice 25. Teď jsem to snížil na 30 a 10.

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 11:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
To, ze v tictocu ujizdi cela helina doleva je normalni. Vrtulka musi kompenzovat kroutici moment rotoru a tlaci celou helinu do strany. Je treba to dorovnavat vrtulkou doprava. Resp mit helinu pri tictocu lehounce naklonenou cumakem doprava ( pokud je helina svisle, ocasem dolu ). Pomaha take vitr zleva.
Takhle se chovaji vsechny heliny. Pretaceni pres kridelka nekomentuji, nevim co se tam deje. Brain neznam.
Petr

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2015 12:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
Nový SW je venku:

Release Notes:

- 1.0.014 (firmware 1.3.051)

- Added 8 new default unit positions

- For uBrain added the possibility to regulate MIN & MAX of the ESC

- Port selection removed, is now automatic

- The "X" button on top right of Demo Mode and Unit Selection window, doesn't close the program: Fixed

- The Unit type selection, now appears only if never done before. After this, if you want change unit type, has been added a specific command in File menu

- Fixed some problems of driver installation with some antivirus

- Corrections and fixes to some instructions

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 04.06.2015 18:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno
Dobrý den prosím moc o radu vlastně o pomoc namontoval jsem braina na rex 450L domin s DX7S chci se zeptat po ukončeném nastavení a odpojeni od PC mě svítí zelená led a červená led bliká asi v tomto rytmu ... ... ... je to tak v pořádku? a ještě jeden dotaz měl někdo někdy problémy s autolevelem jako že se heli nerovná do polohy která byla nastavena v setlevel spíše místo záchrany se jedná o boj o holí život,,:-) děkuji moc za odpověd HJ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pát 05.06.2015 8:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
honzys píše:
Dobrý den prosím moc o radu vlastně o pomoc namontoval jsem braina na rex 450L domin s DX7S chci se zeptat po ukončeném nastavení a odpojeni od PC mě svítí zelená led a červená led bliká asi v tomto rytmu ... ... ... je to tak v pořádku? a ještě jeden dotaz měl někdo někdy problémy s autolevelem jako že se heli nerovná do polohy která byla nastavena v setlevel spíše místo záchrany se jedná o boj o holí život,,:-) děkuji moc za odpověd HJ


Ahoj, zelená svítit musí, to znamená že je vše v pořádku. Červená bliká podle toho jakou banku máš přepnutou. Pokud bliká třikrát tak banku 3.
"Auto Level" jsem vyzkoušel cca 15x, vždy v naprostém pořádku.

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pát 05.06.2015 11:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno
pheek píše:

Ahoj, zelená svítit musí, to znamená že je vše v pořádku. Červená bliká podle toho jakou banku máš přepnutou. Pokud bliká třikrát tak banku 3.
"Auto Level" jsem vyzkoušel cca 15x, vždy v naprostém pořádku.


Děkuji za odpověd jen ještě dotázek mužou mít na špatnou funkci autolevelu po nastaveni vliv vibrace za letu,?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pát 05.06.2015 12:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
Vibrace mají všeobecně špatný vliv na funkčnost stabilizace. Některé víc, některé míň. Záleží i na tom, o jaké vibrace jde, v jakém spektru jsou atd...

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: sob 06.06.2015 5:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
Zdravím, osadil jsem Braina na Goblina 380 a teď jsem si všiml že při rychlém kmitání kolektivu nahoru a dolů, rychlém dopředném letu mi Goblin dělá delfína :) Poradíte na co se ve stabilizaci zaměřit, s čím si hrát a zkoušet nastavit?

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 8:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno
Dobrý den mohl by mi prosím někdo pomoci s termínem "nastavení piruet" o co jde jak to na Brainu ověřit že to správně funguje dočetl jsem se viz zde http://spirit-system.com/phpBB3/viewtop ... f=14&t=581 že by to mohlo mít vliv na správnou funkci záchrany mám se záchranou zhruba stejný problém který popisuje člověk viz odkaz výše.... proto chci vědět o co jde ohledně piruet a jak to ověřit...děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 9:39 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
honzys: Spirit se nastavuje odlisne od MSH Brain, zde se tento parametr rucne nekonfiguruje. Pokud jde o stabilizaci, je treba snizit vibrace na minimum, aby mohly akcelerometry spravne fungovat. Spirit funguje odlisne a na akcelerometry nespoleha. Je zde nutne mit nastavenou zminenou optimalizaci, podobne jako napr. u Microbeast.
Bohuzel reseni ruznych problemu je mezi systemy casto odlisne.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 9:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Ak pod "nastavení piruet" , myslis "nastavenie optimalizacie piruet" tak overit to je velmi jednoduche. Zavisis heli v bezpecnej vyske a spravis piruetu. Ak heli zostane aj po skonceni piruety v rovine tak je to dobre. Ak heli utecie na niektoru stranu tak je potrebne reverzovat optimalizaciu piruet.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 9:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2011
Příspěvky: 1040
Bydliště: Šurany
Obrázky: 7
Ahaaa, Brain nema optimalizaciu piruet? :cry: Ja som ho sice mal ale davno. Nicim neoslnil tak isiel z domu prec.

_________________
T-Rex600E@Spirit T-Rex600N@Spirit T-Rex450@Spirit RaptorG4E720@Spirit Chase360@Spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2015 10:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.11.2013
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno
ZeXx86: Děkuji...Snížit vibrace na nulu jde snad jen u uplně nové mašiny u stroje který už dva roky lítá je to umění...:-) ale snažím se


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz