Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 04.04.2017 8:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
Diky, urcite vyzkousim. Je to asi to jediny co me napada. Kazdopadne hlavni hridel, pricna i ocasni jsou vymeneny a zkontrolovany. Se spiritem heli letala naprosto bez problemu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 04.04.2017 10:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
A co te vedlo opustit spirita a nasadit braina?


Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 04.04.2017 10:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
Ahoj, no asi si me uz podle prezdivky nepamatujes. Koupil jsem od tebe Logo 550sx s brainem. Doma sem mel t-rexe 450 se spiritem pro, tak sem udelal pouze vymenu, ze do Loga sem hodil spirita. Spirit je z meho pohledu lepsi a hlavne se mi lepe nastavuje, ma cestinu, muzu ho nastavovat primo z vysilace a asi mu i vic verim. Ale to je vec nazoru.

Edit: a jak si mi rikal ze t-rex 450 bude hodne od prachu, kdyz budu mit Logo 550 tak si mel pravdu... :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 04.04.2017 19:49 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
Tak vibrace zmereny a skoro zadne nejsou. Max spicka byla do 10ti. Zkusil sem i s listy a spicka max 20. Kdyz sem zkousel aktivovat zachranu na stole, tak se zda funguje a kompenzuje spravne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: úte 04.04.2017 21:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
pheek píše:
A co te vedlo opustit spirita a nasadit braina?

To je ta nevinna otazka. :lol:



A teraz sa obratim k tebe xGrany: Ty si kupil Logo550 od pheek, predpokladam, ze v bezvadnom stave, pheek by urcite povedal, ked by nebolo nieco v poriadku, na co potom sachujes tolko okolo toho? Moze byt zavada iba v tom, co si pridal k tomu vrtulniku ty, v prijimaci, vo vysielacke! Alebo nie? ... Napadlo mi, ze xGrany a pheek, je ten isty clovek. :lol: :lol: :lol:

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: stř 05.04.2017 6:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
Jak sem psal výše. Spirita sem měl v T- rexovi a v Logu byl brain. Udělal jsem pouze jejich výměnu. A ano Logo sem koupil na podzim od ,,pheek,, a lítal cca 40-50 baterek v pořádku. Pak přišlo to první vysazení motoru a pád. Při opravě sem právě vyměnil ty fbl jednotky. Jinak problémy Loga bych řešil, tam kde je řešíme, ať tady neděláme nepořádek. A ano jiná je pouze vysílačka a přijímač, s tím že přijímače byly taky vyměněny.
Ale rozhodně nejsme jeden člověk, to je špatná úvaha.

Tady bych řešil pouze to, proč mi s brainem nefunguje korektně záchrana, když vibrace můžeme vyloučit. Vrtulník to nesrovná, ale vždycky ho naklání k jedné straně a stoupá. Může na to mít vliv nějaký zisk cykliky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pát 07.04.2017 7:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň, CZ
Co servo? Pokud je to vždy stejné, na stejnou stranu, nemůže to být tím? Jiné napětí, případně jiné Hz ... zkontroluj to.

_________________
Spirit System (Spirit W1, GTR & others)
Spirit Wave & JETI DS 12
http://www.habada.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2017 21:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.6.2012
Příspěvky: 4
Ahoj, prosím o radu. Osadil jsem Brainem T-Rex 450 pro dfc, (jednotka je z druhé ruky), dnes proběhl zálet a všiml jsem si, že všechna 3 serva na cyklice v různých intervalech "procukávají" a je jedno jestli na zemi nebo za letu. Děkdy procuknou jednou za 10 sekund někdy za cca 30 sekund. Vylučovací metodou jsem došel k závěru že to není regulátorem, baterkou, servama, kabeláž není ve svazku... Obnovil jsem tovární nastavení a vrátil udělal update firmwaru a vrátil ze zálohovaného souboru zpět svá nastavení. Napadá někoho co by to mohlo způsobovat? Přikládám video s cuknutím. Díky za odpověď

https://www.youtube.com/watch?v=9UrrzN9CRH0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2017 12:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2014
Příspěvky: 727
Bydliště: Přerov, Czech Reuplic
otasvatek píše:
Ahoj, prosím o radu. Osadil jsem Brainem T-Rex 450 pro dfc, (jednotka je z druhé ruky), dnes proběhl zálet a všiml jsem si, že všechna 3 serva na cyklice v různých intervalech "procukávají" a je jedno jestli na zemi nebo za letu. Děkdy procuknou jednou za 10 sekund někdy za cca 30 sekund. Vylučovací metodou jsem došel k závěru že to není regulátorem, baterkou, servama, kabeláž není ve svazku... Obnovil jsem tovární nastavení a vrátil udělal update firmwaru a vrátil ze zálohovaného souboru zpět svá nastavení. Napadá někoho co by to mohlo způsobovat? Přikládám video s cuknutím. Díky za odpověď

https://www.youtube.com/watch?v=9UrrzN9CRH0


Co dělá jednotka vizuálně, myslím tím ledky, když zacuká? Dělá to i když nemáš zapnutou vysílačku? Jaký systém k tomu máš připojený? Zkoušel si i jiný přijímač?

EDIT: tak jednotka jde na videu vidět. Té tam blikají jen banky, napětí neztratí, alespoň zelená ledka nezhasne.

_________________
LOGO 550 SX - Brain // SAB Goblin 380 - Brain // HELI-X V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MSH Brain / iKon
PříspěvekNapsal: pon 11.02.2019 20:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.7.2018
Příspěvky: 6
zdarec hoši, tak jsem se rozhodl vyzkoušet na doporučení brain 2 dal jsem ho do stavby nové heli akorát oproti spiritu tápu s nastavením v open tx...jedná se mi o to že v brainu mám na pakách max 88 procent ale v open tx se nedostanu nad 100 nevíte někdo co s tím...u spirita byl problém opačný měl sem vše v jednotce nad kilo. díky za rady


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 640 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz