Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jeti MEZON 135 Opto v Goblinovi Urukay
PříspěvekNapsal: pon 31.07.2017 19:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
mam dotaz na tento regulator do velke heli. Letate jej nekdo. Jako benefit bych videl Duplex EX. Palubu bych napajel z 2S LiPol samostatne. Letat budu na 12S LiPol.

Jeste mam na vyber Hobbywing Platinum 160A. Motor nejspise XNOVA nebo neco podobneho.
Doporuceni je pouzivat nejaky regl 160A. Ja teda zadne akro nelitam a s touto heli se budu tak max plouzit v osmickach a sem tam nejaky vykrut, souvrat a nebo lopping.

Bude tento regl dostacujici a nebo nemam premzslet a rovnou vzit ten Hobbywing ? U nej je benefit zase BEC ale cena je nekde jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2017 3:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Je to vsechno o otackach. Pokud nehodlas tocit vic nez treba 1700 otacek, nepotrebujes regl 160 A. Pokud budes tocit 2200+, nestaci ti ani 160A.
Makety s 800+ listy a vyrazne tezsi litam s reglem 80A a i ten se flaka. Do rychlostnich helin nikoho nenapadne dat neco mensiho nez 200A a jeste radeji 14S baterku. Driv se letaly sedmistovky s 120A reglem, nic vetsiho ani nebylo.
Oba zminene regulatory se v heli hodne pouzivaji. Telemetrii dostanes z obou reglu. Ja bych preferoval regl s BECem.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2017 7:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 1222
Bydliště: Zápy - Brandýs nad Labem
Diky za odpoved. To je presne to o co mi jde a proc jsem si tuto heli poridil tocit budu max do 2000 spise nejakych 1900 ani nedoporucuji aby to tocilo vice nez 2100. Tato heli je spise na F3C nez na motiku. To byl duvod proc jsem si ji poridil. Motiku proste neumim.

BEC bych preferoval taktez ale tim ze mam kompletni palubu na 2S tak bych jej ani nevyuzil. Jen misto BECu povezu druhou baterku o kterou se musim starat. Ale na to jsem si tak nejak zvykl ze spalovacich helin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2017 17:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Mno, musel starat... kdybys k tý 2s dal nějaký klidně čínský Sbec (stačí tak 0,1A) na 8,2V tak by ses starat nemusel. Dost nad tím uvažuju do větších akrobatů, jsem líný nabíjet. Ale zatím neproběhlo výběrový řízení na vhodný bec.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 02.08.2017 4:04 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Serva budou mit dohromady odber nekolik Amper. Nezda se mi ze by jsi baterku stacil dobijet BECem davajicim 0.1A.
Zvlaste pokud externi BEC pojede jen tehdy pokud bude pripojena pohonna baterka, takze jen pokud se bude letat.
To mi proste nesedi. A nebo jsem nepochopil tvou myslenku.
Mala baterka paralelne s BECem v regulatoru na pokryti pripadnych spicek a vyhlazeni napajeni je samozrejme neco jineho. Mel jsem takhle 2S450mAh LiPolku. BEC nastaven na 8V. Primarne vsechno bezelo na BEC a baterka se potom stihala udrzovat dobita. To bylo reseni relativne bez starosti. Ale stejne jsem baterku nakonec nahradil kondenzatory a mam klid uplne.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz