Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 837 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 21:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2009
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha
Založil jsem toto vlákno, protože k Trexíkovi 600 ESP tu jsou informace roztroušené po fóru a hůře se hledají. Proto bych je ucelil do jednoho vlákna a poprosil vás o zkušenosti s touto heli, nastavením, jesli létáte se setovými součástkami nebo máte soušástky jiné. Pohon 6S, 10S nebo 12S? Problémy s vibracemi a řešení? Trexík 600 ESP a bezpádlo? Dodělané třetí ložisko k hlavní hřídeli atd atd atd... Je toho hodně, co by si potencionální zájemce o tuto heli chtěl přečíst. Já čekám až dorazí baterie a začnu své poznatky dávat do kupy...Už se teším, až půjde do vzduchu!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 20.04.2010 22:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 282
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Mám zhruba 2 měsíce tento úžasný stroj. Používám setový regulátor, motor a BEC. Dále používám bezpádlový systém rondo, maká to suprově, serva savox a baterie hyperion 5000mah 35C, dle mého soudu naprosto dostačující výkon, regec na křivky na 100%, žádné kolísání při prudších obratech, takže si myslím, že ta úprava na 10s je potřebna zřejmě až na brutální 3D. Vibrace žádné nemám, jen mám vůle na ložiskách hlavní hřídele---plánovaná výměna za japonská, už jsou doma. Listy torsion blades (úžasně autorotují) Mohl bych zaslat i fota, ale nevím jak se sem vkládají.)) Za sebe mohu říct, že absolutní spokojenost. Plánuji baterie zippy 5000mah 40C cca 1900kč, až se rozptýlý sopečný prach tak objednám:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 7:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2009
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha
Já si jedu pro Hyperionku 5000mAh dneska. Těším se jak malej, až ho poprvé rotočím. Osadil jsem setovou elektroniku, co nabízejí v super combu.
Ta ložiska jsi objednával v Tobexu? Neměl bys specifikaci, která jsi vybral?
O víkendu polétám a vložím poznatky. [/img]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 7:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Pánové a nezapomeňte na videjka - měli byste taky myslet na ty co udělali tu blbost že si pořídili T500 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aby bylo nad čim slintat :)

s pozdravem a ať to llétá .......

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Naposledy upravil 1ondra9 dne stř 21.04.2010 7:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 7:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 282
Bydliště: Klášterec nad Ohří
ložiska jsou z tobexu a jedná se o rozměr 10mm vnitřní průměr, 19mm vnější a 5mm šířka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 7:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2009
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha
lexlutor píše:
ložiska jsou z tobexu a jedná se o rozměr 10mm vnitřní průměr, 19mm vnější a 5mm šířka.


Díky moc. Jestě jsem řešil pastorek. Zatím jsem dal 15z, ale pokud by to bylo do začatku moc, dal bych tam ten 14z. Přeci jenom jsem pořád ještě letec v plenkách s mlíkem na bradě...:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 13:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 282
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Já myslím, že 15z pastorkem vůbec nic nezkaziš. Vyšší otáčky jsou obecně lepší na reakce, kdyžtak dáš ze začátku menší swsch křidélka, kolektiv a klopení bude to v pohodě. Já se ho taky bál.))) hlavně co udělá to rondo, ale už jsem s tím max. spokojen a létá se s ním jedna báseň. Budeš nadšenej ---nějakej vítr, neřešiš ---fouká, že sotva stojíš, ale heli létá pohoda.))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 13:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.10.2009
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha
Také do budoucna plánuji bezpádlo. ale prvně si to chci osahat s pádlama, abych pak měl s čím srovnávat. Zrovna jsem se dověděl, že baterky nedorazily, takže se budu těšit další týden ...Chjo sopka jedna :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 14:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 282
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Koukám, že máme hodně společného TREX450pro 600ESP jen to radio mám jiné:))

mrzí mě, že ti nedorazily ještě ty baterie. Znám ten pocit, když se člověk úplně klepe jestli to bude lítat nebo ne.))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 19:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2008
Příspěvky: 1253
Bydliště: Meziboří
Obrázky: 174
Ricos píše:
Také do budoucna plánuji bezpádlo. ale prvně si to chci osahat s pádlama, abych pak měl s čím srovnávat. Zrovna jsem se dověděl, že baterky nedorazily, takže se budu těšit další týden ...Chjo sopka jedna :cry:
tak tady je pár řádků o rex600esp http://www.prochymodel.estranky.cz/foto ... ex-600-esp
je postaven s krabice vše setový
jsem sním naprosto spokojen :D lítá nádherně a dá se pěkně prohnat po obloze, je dobře vidět,baterie do něj používám ty nejlevnější zippy a rhino
a makaj slušně, letový čas 4:30 ,létám na křivky , od startu na 100, motor vlažnej baterky taky, dal jsem hned dva starty po sobě a motor mohl mít tak cca50°C prst sem na motoru udržel v pohodě,
abych jenom nechválil tak na brutal 3d to nebude, dá se udusit,ale to každá helina
na letiště beru vždy celou letku abych měl co dělat než se mi nabijou aku do 600 :D
http://www.prochymodel.estranky.cz/foto ... -letka/814


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 19:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.7.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Olomouc-Brno
1Ondra9-Chybu jsi s T500 urcite neudelal.Tu jsem udelal ja,kdyz jsem ho prodal a mam T600 ESP.Sestistovka je super heli za ty penize ale mel sem si nechat i tu petistovku,protoze ta je taky moc dobra.Ted si ji musim poridit znovu.At to muzu stridat.Jinak taky litam s origo motorem,reglem i bekem a na me poletovani je to v pohode.Litam krivky,na Idle 1 85 %,Idle 2 100 %.

_________________
Sali


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 20:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 282
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Osobně musim říci že na ty hyperiony 5000mah 35c to má opravdu slušnej zátah, skoro až jako ta 450pro. Po obloze se to dá skutečně pořádně prohnat a o tom to je, velikost se nenahradí, protože to jednoduše je dobře vidět:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 21:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 649
Bydliště: Harrachov
lexlutor píše:
Koukám, že máme hodně společného TREX450pro 600ESP jen to radio mám jiné:))

mrzí mě, že ti nedorazily ještě ty baterie. Znám ten pocit, když se člověk úplně klepe jestli to bude lítat nebo ne.))


Jednu výhodu to má,,,,zůstane to déle v celku :lol: Čekal jsem na svuj start po koupi heli měsíc, přesně vím o čem mluvíte :wink:

_________________
(Blade CP - Prodán)(T-Rex 500 CF-Prodán)(T-rex 600 ESP-Flybarless+MicroBeast-Prodáno)(T-rex 600,FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2010 21:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 649
Bydliště: Harrachov
prochel píše:
Ricos píše:
Také do budoucna plánuji bezpádlo. ale prvně si to chci osahat s pádlama, abych pak měl s čím srovnávat. Zrovna jsem se dověděl, že baterky nedorazily, takže se budu těšit další týden ...Chjo sopka jedna :cry:
tak tady je pár řádků o rex600esp http://www.prochymodel.estranky.cz/foto ... ex-600-esp
je postaven s krabice vše setový
jsem sním naprosto spokojen :D lítá nádherně a dá se pěkně prohnat po obloze, je dobře vidět,baterie do něj používám ty nejlevnější zippy a rhino
a makaj slušně, letový čas 4:30 ,létám na křivky , od startu na 100, motor vlažnej baterky taky, dal jsem hned dva starty po sobě a motor mohl mít tak cca50°C prst sem na motoru udržel v pohodě,
abych jenom nechválil tak na brutal 3d to nebude, dá se udusit,ale to každá helina
na letiště beru vždy celou letku abych měl co dělat než se mi nabijou aku do 600 :D
http://www.prochymodel.estranky.cz/foto ... -letka/814


Viděl jsem tvou heli v akci na hřišti v Jičíně, vypadá moc dobře.O víkendu jsem byl létat, měl jsem tam T-rexe 500.....musim dodat, že po dolétání Dana s T-rexem 600 E a Tomáše Klickaniče s 600 N bylo rozhodnuto......jdu do 600 kila,ta velikost o proti 500 je prostě ohromná. Jen musim trochu počkat....stavim roubenku :roll:

_________________
(Blade CP - Prodán)(T-Rex 500 CF-Prodán)(T-rex 600 ESP-Flybarless+MicroBeast-Prodáno)(T-rex 600,FBL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.04.2010 18:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2008
Příspěvky: 217
Takisto som uvazoval, ze si kupim Align T-Rex 500, ale cim dalej tym viac pokukujem o 600vke.
Som ale amater a tak nedokazem odhadnut aku velku investiciu budem potrebovat. Toto leto sa budem venovat este beltovi a na zimu alebo pred zaciatkom buducorocnej jari by som si chcel zaobstarat vacsiu heli.

Je mozne zaobstarat T-Rexa 600 'se vsim vsudy' na prvy let do 700-800 euro?

Nejaky dobry shop?
Zatial som pozeral tuto:
http://www.ehirobo.com/shop/product_inf ... ts_id=4697
Kedze tieto heli sa nepredavaju RTF, tak ani neviem, ci to obsahuje vsetko co potrebujem. Ani len neviem aky je rozdiel medzi CF a Nitro verziou :).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 837 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz