Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: T-rex 700 nitro
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 10:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Dobrý den pánové. Chtěl bych se zeptat a více se dozvědět o tomto vrťasu. Třeba-záludnosti, vychytávky, nastavení, co vyměnit, na co si dát bacha, ...
Ptám se, protože jsem nějakej ten vrtulník měl, ale vždy nastavenej a já pouze lítal a o nic se nestaral. Teď pročítám net a vše zjišťuji co a jak, protože se to chci konečně taky vše naučit. Předem děkuji za vaše rady a zkušenosti s tímto vrtulníkem.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 11:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2011
Příspěvky: 148
Bydliště: Plzeň-sever
hledáš informace..také jsem si tím prošel a procházím, ale položil jsi otázku hoóódně ze široka ... spíš doporučuji vzít témata z fora "Vrtulníky" hezky od začátku a číst a číst :).. pracné, ale poučné :)

_________________
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 11:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Tady a i jinde to procházím a chroustám info už tak měsíc. Něco vím zdřívějška a něco jsem si přečetl, ale konkrétně o 700N je toho poměrně málo. Pokud se někde něco píše tak všeobecně a hlavně téměř všechno elektro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 11:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2009
Příspěvky: 397
Bydliště: SR
Nuz otazku si polozil naozaj veeelmi zosiroka, takze neviem, co na to odpovedat. Mam TREX-700 Nitro zhruba 1,5 roka, povodne s padlami, neskor prerobeny na bezpadlo s 3G. Vsetko vybavenie original od ALIGN, teda len motor je OS-MAX.
Mozem povedat len tolko, ze "MAXIMALNA SPOKOJNOST". Pocas stavby som nenarazil na ziadne zaludnosti, vsetky diely pasovali presne. Len ta 3G bezpadlovka bola trochu problematicka (obcasne ustrelovanie chvostu), ale odkedy som tam nahral novy soft 3.0, je to OK.

Medzi 90-tkovymi vrtulnikmi je to podla mna momentalne najlepsia volba, myslim teda z hladiska pomeru CENA/VLASTNOSTI, resp. dostupnosti nahradnych dielov. Netvrdim, ze je to ten "NAJ..." vrtulnik zo vsetkych, urcite su aj kvalitnejsie modely (napr. KASAMA sa mi velmi pozdava), ale tam si bude treba este o cosi viac priplatit.

_________________
KASAMA Srimok 90N CYBERHEAD + SPIRIT
TREX 450PRO + Beast
Futaba T14SG 2,4GHz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 15:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Já jsem také nenarazil na nic při stavbě (na to, že je to můj první vrtulník, to šlo pěkně), kromě začátečnických chyb :oops: . Osazení je: motor OS-MAX 91ZH, výfuk Hatori 937, serva cikliky Futaba S9451, servo na motoru Savox SH-1290, gyro Futaba 601+Futaba S9251, listy RJX, vysílačka Spektrum DX7.
Měl jsem možnost vyzkoušet Raptora se 50 i T-rexe 600N a lépe mi sedl rexík, pro kterého jsem se nakonec rozhodl. Když jsem pro 600 šel do krámu, tak ho tam zrovna neměli a nechtělo se mi čekat, když mi prodejce tedy nabídl za tu samou cenu rexe 700 tak jsem neodolal a k mému překvapení do krbice ještě začal strkat další věci navíc, tak jsem byl velice překvapen. Potom co jsem mu řekl, že bych si vzal rovnou i motor, tak opět přihodil výfuk a nějaké drobnosti. Z krámu jsem odešel jako v Jiříkově vidění a to mě ta celá sranda vyšla na neuvěřitelných 12000,-Kč (490,-éček) 8O :lol: .


Naposledy upravil Liška Pepa dne pon 27.02.2012 23:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 19:19 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Tak to je krasna cena, jen to nitro trosku poleze do penez.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 20:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Jo s tim tak nějak počítám. Jezdil jsem závody s buggy 1:8 a to taky neni levná záležitost (proto jsem buggy prodal a začnu se věnovat naplno vrtuníku). Akorát jsem se tak dva roky vrtulníkům nevěnoval a trochu dost jsem z toho vypadl (začínám téměř od začátku) :cry: a to bych řekl, že jsem do toho skočil rovnou po hlavě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 7:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Jaké baterky používáte a jak dlouho vám vydrží (bez přižhavování).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 9:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2009
Příspěvky: 397
Bydliště: SR
Mam tam 2S1P 7.4V 1900mAh/18C + ALIGN B6T 2 In 1 Voltage Regulator (bolo to sucastou setu).

Bezne dobijam asi po styroch letoch cca. 1200mAh (len orientacne... presny udaj si naozaj nepamatam).

_________________
KASAMA Srimok 90N CYBERHEAD + SPIRIT
TREX 450PRO + Beast
Futaba T14SG 2,4GHz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 10:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Tak to by šlo (mám to stejně). Díky.
Můžeš mi napsat, jak ho máš nastavenej (podle návodu jsem ho nastavil, ale ještě ho potřebuju napípat do vysílačky). Klidně do SZ jestli to tu nechceš uvádět. Díky Pepa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 10:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2009
Příspěvky: 397
Bydliště: SR
To ti teraz neviem povedat, lebo vysielacku si do prace nenosim :wink:

Ale aj tak si myslim, ze ti to nic nepomoze,ak mas inu vysielacku ako ja (FUTABA T7C). Okrem toho napipat by si si to mal sam podla toho, ako mas ponastavovane tiahla a paky na servach.
Jednoduche okopirovanie nastavenia od niekoho ineho podla mna neni najstastnejsie riesenie. Nemusi to sediet.

EDIT: okrem toho ja mam bezpadlo. Predpokladam, ze ty mas asi padlo, nie ?

_________________
KASAMA Srimok 90N CYBERHEAD + SPIRIT
TREX 450PRO + Beast
Futaba T14SG 2,4GHz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 11:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Tak to jsem si nevšiml :oops: . Já mám padlo a DX7. Mě šlo nějaké základní nastavéní a pak si ho samozřejmě upravim, jak bude vyhovovat mě (chtěl jsem to tak nějak jako odrazovej můstek).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: T-rex 700 nitro
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2012 17:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Ahoj. Nemá někdo tušení kde se dá tohle kopit u nás? Hledal jsem a nic jsem nenašel. http://www.ebay.com/itm/MicroHeli-Alumi ... 33712833a3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: T-rex 700 nitro
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2012 10:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2009
Příspěvky: 282
Bydliště: Zliv
Tak tohle je ten štědrej chlápek co jsem u něho kupoval T-rexe 700N http://www.youtube.com/watch?v=WqhSUpDx ... ature=plcp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: T-rex 700 nitro
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2012 21:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
Škoda, že jich nemá víc za ty prachy :(

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz