Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 20.04.2017 18:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Ty videa s heli 700 na 6S a nizke otacky se litaji na normalnim osazeni pro 12S baterku. Motor a prevody jsou vybrany pro 3D letani na 12S kdy se dneska lita u sedmistovky dost pres 2 tisice otacek. Pak jen vynda 12S baterku, da tam jen pulku (6S) a lita na cca polovicni otacky bez zadneho prenastavovani. Je to o hrani si s kolektivem, ladnosti a plynulosti letu.
Pokud ta helina mam byt na akro letani, tak bych pri 6S baterce do vetsi nez 550 nesel. A za me take Logo 550SX. Je to v podstate heli velikosti 600 jen trosku zkracena.
Dynamiku, odolnost proti vetru atd dostanes u tezsi namotorovane a hodne roztocene heliny. Mrkni na nejaka videa od Tareq Alsaadi. To je sice extrem ale pro predstavu co takova namotorovana a roztocena helina umi je to dobre.
Netvrdim ze je treba takhle letat, to rozhodne ne.
U velikosti 550 bych tocil neco mezi 2100-2200 otacek a bude to hodne, dobre ovladatelne a nebude to uplna hricka vetru. Porad tam bude rezerva pro vybrani nejake krizovky. Pri 2300 otacek uz to bude pila a 2400+ bude na brutal.
S rostoucimi otackami samozrejme poleze nahoru proud a bude se zkracovat letovy cas.
U Loga 600 na 10S/4000 jsem letal 11 minut pri 1700 otackach ladneho litani nebo lehce pres 4 minuty pri 2300 otackach neumeleho 3D.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 20.04.2017 18:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.4.2017
Příspěvky: 246
Našel jsem nějaká videa na Youtube od Tareq Alsaadi, je to borec a dělá brutální akrobačku ten už nelítá tic tok ale kolmo k zemi a vodorovně :lol:

Já mě se moc líbí ladnější létání př.
TRex 500 in the Front Yard - Jason Krause
https://www.youtube.com/watch?v=9eQ56yvJZzY

Takhle bych si chtěl ráno vstát a kreslit po obloze. Jen tak z lehka pro radost :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 20.04.2017 21:27 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
dagx píše:
Ona ta viditelnost je dost relativní.Jak si zvykneš na větší vrtulník,lítáš dál a jsi zas tam kde si byl :D

To je o člověku. Mě to daleko nebaví, tak jsem si radši zvyknul na velký vrtulník blízko sebe. Aspoň to nemusím moc daleko chodit sbírat :D

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.04.2017 12:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Na to abys pro to nemusel moc daleko chodit se mi hrozně líbí ta část madboxovo letu od asi 1:30. Celej ten let je takovej líbivej (na to že je to raptorrr a tak :lol: )



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.04.2017 16:17 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Jj, tohle je super let i když je to Traktor :D Tohle je taky takový pohodový lítání s Traktorem v rozumné vzdálenosti na celkem nízký otáčky :P


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 17:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.8.2014
Příspěvky: 198
https://m.banggood.com/XLPower-520-XL52 ... mds=search

https://m.youtube.com/watch?v=k-VXn1nbfv4


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 19:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
baui píše:
Jj, tohle je super let i když je to Traktor :D Tohle je taky takový pohodový lítání s Traktorem v rozumné vzdálenosti na celkem nízký otáčky :P


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


:lol: :lol: :lol: těch videjí je víc, někde bylo i se žlutým traktorem 90, ale vypadal jako černej, protože byl taky ve tmě.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 19:59 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Tohle!

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 21:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.11.2014
Příspěvky: 576
pkotatko píše:
... Dynamiku, odolnost proti vetru atd dostanes u tezsi namotorovane a hodne roztocene heliny. Mrkni na nejaka videa od Tareq Alsaadi. To je sice extrem ale pro predstavu co takova namotorovana a roztocena helina umi je to dobre.
Netvrdim ze je treba takhle letat, to rozhodne ne. ...



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Najvacsi vrtulnik na 6S :?: Logo 550 SE :lol: , co je vlastne predlzena 550-ka, ma 600 mm-ove lopaty a je vhodny hlavne na takzvanu "velku, gulatu akrobaciu". ... 'pkotatko' napisal to vyborne, mohol by som citovat cele! Aby heli lietal tak, ako ma, aby dobre zvladol aj 3D na 6S baterku, nic nove tu neobjavime, tie najvacsie heliny su z triedy 550.

Hugo Markes, Synergy E5:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
baui píše:
No právě, tam trochu mířím. Ono pořídit velkou helinu je jedna věc, ale aby to mělo smysl dlouhodobě, je to docela náročná sranda. Taky mám za sebou řadu pokusů, jenže je to jak říkáš - ve výsledku ten kompromis není o zábavě, ale spíš řešení problémů.
Kdybych se dneska měl rozhodovat, jestli dělat takový kompromis ve výbavě a nebo radši brzdit s velikostí, kašlu na velikost a radši si pořádně zalítám s 500/550 :)

krtek2k píše:
550SX mám, je to můj nejoblíbenější, je fakt supr.
Když máš 550SX, tak 600 nepotřebuješ.

_________________
KDS 450 Q FBL _DEVO 10 v deviation4.0.1 (deviationtx.com)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz