Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: létání /Praha 4
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 0:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 4, Podolí
Zdar.
Hledám nějaké fajn piloty na Praze 4, se kterými bych mohl občas zajít si zalítat.
Jsou tu kluby z Ostravy, z Brna ale Praha nic. Čim to je?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 6:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2010
Příspěvky: 174
Bydliště: Praha
Lidi v Praze je velika spousta :) Chodim pravidelne litat na Chodov pres den a vikendy na svoje domovske letiste v Klecanech. Na ten Chodov chodi docela dost lidi, vetsinou je tam nekdo s vrtulnikem a dve tri letadla. Prijd se nekdy podivat, ja tam byvam po ranu pred praci, cca 8-9 hod. A nekdy i treba kolem obeda...

_________________
Spectrum DX8, Goblin 700 HC3SX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 7:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2010
Příspěvky: 604
Bydliště: Praha 9
Kdyby tady byl někdo z Prahy 9 (Újezd nad lesy a okolí) tak by bylo fajn kdyby jsme se sešli a zalítali. Jsem teprve začátečník a nebylo by na škodu dostat pár rad až mě dotyčný uvidí lítat :D

_________________
Multiplex FunCub // Konstrukční větroň // Beta 1400 // Mitshubishi Zero (Hacker) // Flysky TH9X //


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 8:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2007
Příspěvky: 537
Bydliště: Černošice
Na Chodov už se dlouho chystám, mám to tam z práce 2 minuty. Ale ráno nestíhám, přes oběd je mi to blbý takže až odpoledne po pátý. Asi to začnu provozovat, protože takhle bych si mohl dát dvě baterky i 3x za týden.

Kde na tom Chodově parkujete? Před závorou u betonárky nabo se to dá objet někudy zezadu?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 9:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2008
Příspěvky: 1351
Bydliště: Praha
.... uvítal bych trochu upřesnit, kde na tom Chodově to je. Jezdím tamtudy ale o plácku nevim :? dík


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 10:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.2010
Příspěvky: 174
Bydliště: Praha
Placek je zde: http://rcmapy.com/?locid=772

Moznosti parkovani/prijezdu jsou vicemene 3:
1] zaparkovat u betonarky u zavory, dojit cca 200 metru
2] po prave strane jsou u zavory svodidla. Da se hned za sjezdem z te hlavni silnice opatrne pred zacatkem tech svodidel jet po trave. Pak se clovek luxusne dostane az na plochu. Problem nastane az trava vyroste, nikdo neseka, takze tahle cesta v lete zaroste..
3] prijet z druhe strany od policajtu, ale obcas se stane ze tam nekdo stoji v ceste, neni to tam nijak znacene a lide tu cestu blokuji. Je to horsi polnacka, ale da se... Nastuduj si z map, spatne se to popisuje...

Skoro porad tam nekdo lita, spise mensi letadla a vrtulniky. Bohuzel je tam velka koncentrace "taky" pilotu hulvatu. Neptaji se, neresi letovy prostor, litaji chaoticky, najednou to hodi do vzduchu a clovek o tom ani nevi. Jak se tam sejde vic nez 3 lidi, tak to obvykle balim. Uz jsem tam jednou zazil nepeknou hadku s nekym, kdo dostal RTF ero a naprosto nechapal provoz na letisti, nalitaval na lidi, startoval pres auta a podobne. Kazdy nekdy zacinal, v poho, ale tenhle byl neskutecne arogantni a nastval se ze na nej vubec nekdo mluvi... Takovy ten klasicky "prazsky" machr... :( Tak na ty pozor, velka koncentrace :)

_________________
Spectrum DX8, Goblin 700 HC3SX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 12:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.12.2010
Příspěvky: 734
Bydliště: Praha 4 - Michle
Obrázky: 8
ja ted trenuju viseni kousek od baraku v Michli - pro zacatek mi staci jen maly prostor, jinak obcas jezdim za zkusenejsima na Barandov :)

_________________
T-Rex 550E V2 FBL / X-Era 4020-2y 1000kv / JIVE 80+HV / HC3-SX / BLS251 / EDGE 553 - prodano


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 13:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.2.2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha 4 - Pankrác
Ahoj
já chodím lítat na kavčí hory nebo jen tak viset kousíček od Arkády pankrác.
mam to od baráku coby kamenem dohodil

_________________
Double Horse Hover 9100, Walkera CB180Z


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 13:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.12.2010
Příspěvky: 734
Bydliště: Praha 4 - Michle
Obrázky: 8
marexx píše:
Ahoj
já chodím lítat na kavčí hory nebo jen tak viset kousíček od Arkády pankrác.
mam to od baráku coby kamenem dohodil


kam tam chodis? ja chodim nejcasteji sem http://maps.google.cz/?ie=UTF8&ll=50.05 ... rent=5,0,1 ... to by jsi mel mit taky kousek

_________________
T-Rex 550E V2 FBL / X-Era 4020-2y 1000kv / JIVE 80+HV / HC3-SX / BLS251 / EDGE 553 - prodano


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 15:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 4, Podolí
pánové jak píšete tu svou "specifikaci" (éra, vysílačky a pod) do odpovědí pod čáru?
Dá se to nějak přednastavit nebo po každý manuálně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 15:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.12.2010
Příspěvky: 734
Bydliště: Praha 4 - Michle
Obrázky: 8
Nastav si podpis v profilu

_________________
T-Rex 550E V2 FBL / X-Era 4020-2y 1000kv / JIVE 80+HV / HC3-SX / BLS251 / EDGE 553 - prodano


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Heli instruktor
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 16:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 4, Podolí
Hodně se tu zmiňuje Heliservis od Novotnýho.
Funguje ještě? Jeho nový web mi hlásí, že je v rekonstrukci.
Rád bych to zkusil, v náhradních dílech už jsem to zaplatil mnohokrát víc... :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli instruktor
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 16:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
TomM500 píše:
Rád bych to zkusil, v náhradních dílech už jsem to zaplatil mnohokrát víc... :cry:
- myslíš asi heliškolu, co?
No obecně. Myslíte že sebelepší krátkodobá výuka vám ušetří na příštích haváriich? Že se dá za pár hodin naučit lítat i kdyby byl učitel sebelepší?
Já myslím, že ne. Řízení heliny je činnost na hranici reflexů a proto musí být zažita stovkami letových hodin a to žádná heliškola nedá. Nemyslete si, že i kdyby jse utratili v heliškole třeba i dvacet litrů, že se tím zbavíte dřiny a řehole při sebevýuce lítání.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Heli instruktor
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 16:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
Howking píše:
TomM500 píše:
Rád bych to zkusil, v náhradních dílech už jsem to zaplatil mnohokrát víc... :cry:
- myslíš asi heliškolu, co?
No obecně. Myslíte že sebelepší krátkodobá výuka vám ušetří na příštích haváriich? Že se dá za pár hodin naučit lítat i kdyby byl učitel sebelepší?
Já myslím, že ne. Řízení heliny je činnost na hranici reflexů a proto musí být zažita stovkami letových hodin a to žádná heliškola nedá. Nemyslete si, že i kdyby jse utratili v heliškole třeba i dvacet litrů, že se tím zbavíte dřiny a řehole při sebevýuce lítání.


trochu přeháníš :) na hranici reflexů mne pobavilo, na hranici reflexů je lítat závody pilonů rychlostí 330 km/h křídlo na křídlo :)
leda pokud do toho bereš rovnou nějakou 3D akro ... a to si myslim že nemyslíš :-d

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2011 16:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
milan> howking ma na mysli 3D litani hozene motyky :) tam je to uz spis podvedome nacviceny sled pohybu pakama :D Jako vzdy prehani, ovsem nevim proc. Bud se snazï kazdeho zacatecnika odradit predem a nebo se snazi podvedome sdelit, ze vrtulniky jsou jen pro nekoho. Litani s vrtulnikem neni jenom 3D. Minuly vikend sem videl znameho, jak s vrtulnikem predvadi neco jako zavod kolem pylonu. Na otazku proc lita tak rychle rekl, ze on pomalu litat neumi. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz