Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
No vida jak se vlákno o Walkeře zvhrlo ve vlákno o GOBLINOVI :)

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 22:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Já jsem v tom nevinně :-)))

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 22:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
TARSAN píše:
Co ty se smejes :D uz ho mas taky? Ja uz o nem nejakou dobu tajne premyslim ... :D


Eeee a ani nepřemýšlím. :) :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
chlapi, nehme toho, zpátky k Walkerám, narazil jsem na jeden kousek který nemůžu dostat z hlavy, :) nestojí ani moc a je to RTF set

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 22:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: PRAHA 9
Howking píše:
pitt 1 píše:
pokud jsi chtel pomoct tak si precti ze jsem potreboval listy ne reci kolem WALKERY
- a zdzd se ti snažil naznačit, že je to první zbytečná investice a ne poslední (postupně vyměníš vše a stejně to nebude dobře lítat). Na to že potřebuješ listy se nemusí zakládat forum, mapíšeš do google Walkera V200D02 listy cena a vyběhne ti tisíc hračkářství, kde to koupíš.

Asi ti nenavist k WALKERAM znemožnila číst a nebo si myslíš že jsem uplnej negramot ktery si neumi koupit v ochodě listy tak alespon poradne čti (Zdravim pánové poradi někdo náhradu za origo rotorové listy na Walkera V200D02 popřípadě nemá někdo doma třeba i origo děkuji)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 23:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
pitt 1 píše:
(Zdravim pánové poradi někdo náhradu za origo rotorové listy na Walkera V200D02 popřípadě nemá někdo doma třeba i origo děkuji)
- copak jsou ti za dvě kila drahé? Už začínáš chápat, že ta helina z tebe bude tahat jen prachy? Myslíš, že to skončí jen u listů?

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2013 23:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: PRAHA 9
Howking píše:
pitt 1 píše:
(Zdravim pánové poradi někdo náhradu za origo rotorové listy na Walkera V200D02 popřípadě nemá někdo doma třeba i origo děkuji)
- copak jsou ti za dvě kila drahé? Už začínáš chápat, že ta helina z tebe bude tahat jen prachy? Myslíš, že to skončí jen u listů?

Já zapoměl že T-REX je nezničitelnej absolutně bez investic koupíš a létáš 200let nechápu proč se na T-REX prodávají ND vždyt je nikdo nekupuje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 8:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.11.2012
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
[quote="pitt 1"]

Zdravím Pitta1 a ostatní příznivce Walker.

Nic si z toho nedělej, takoví lidi jsou a budou a bohužel je to odraz dnešní společnosti. Možná jsem tu diskuzi rozpoutal tak trochu já, protože jsem prostě musel reagovat na zdzd. Ale jestli jsi pročítal moje příspěvky v tomto vláknu, tak jsi zjistil, že zdzd sice hází špínu na Walkeru, ale na moji výzvu, ať sdělí konkrétní model či modely, které se podle něho měly "kroutit" nebo "rozpadnout", když je spousty hodin opravoval a nastavoval, nereagoval. V té souvislosti mě napadlo, jestli třeba nezapomněl na jednu z nejdůležitějších vrtulníkářských zásad - všechny šrouby zalepit :-) Pak by se mohla "rozpadnout" nejen Walkera, ale i jiné vyhlášené značky. Převážně všichni ti, kteří nadávají na Walkeru, tak to dělají jen v obecné rovině. Připadá mi to tak, že jeden z těch odpůrců Walkery prostě měl negativní zkušenost s jedním modelem od Walkery a poslal tu informaci dál a ostatní se jí chytli a šíří ji rovněž dál. Takže bych to bral spíše tak, že převážná část odpůrců Walkery neví, o čem mluví.
A když tady někdo psal o několika stech vylítaných baterkách v tom smyslu, že Walkera se jich zákonitě nedožije, tak jsem měl Walkeru, na které jsem udělal 200 baterek a stále lítala bez problémů.
Mně by vůbec nenapadlo a myslím, že ani tebe, abys třeba takhle negativně reagoval na tolik prosazovaného T-rexe nebo jiné z vysněného heli božstva.
Ale k věci - vzhledem k tomu, že jsi z Prahy, tak listy bys třeba sehnal v RC Kingu v Žitné, tam mají docela dost věcí na Walkeru:

http://www.rcking.eu/cs/walkera-v200d02 ... -z-01.html

nebo

http://www.rcking.eu/cs/walkera-cb180d/2602-ax-07.html

A pokud bys chtěl třeba někdy pomoci s nastavením, tak dej vědět, jsem rovněž z Prahy a pokud budu vědět, rád ti poradím.

_________________
Bölkow BO-105 (500) Spirit PRO, EC-135 DRF (500), Spirit, T-Rex 500, Spirit 2, OMP M1 Evo
a éra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 9:17 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
mirda328 píše:
pitt 1 píše:
Ale jestli jsi pročítal moje příspěvky v tomto vláknu, tak jsi zjistil, že zdzd sice hází špínu na Walkeru, ale na moji výzvu, ať sdělí konkrétní model či modely, které se podle něho měly "kroutit" nebo "rozpadnout", když je spousty hodin opravoval a nastavoval, nereagoval. V té souvislosti mě napadlo, jestli třeba nezapomněl na jednu z nejdůležitějších vrtulníkářských zásad - všechny šrouby zalepit :-)


Sorry, ale nespadnul jsi z jahody? Zapomenout zalepit šrouby? Kde žiješ?

Walkery se rozpadají jako celek. Měkkota, bláto a nekvalitní elektronika.

A konkrétní typy, které jsem měl v ruce, ti neřeknu. Jednoduše proto, že jsem se na ně majitele neptal. Je na tom snad něco divného?

A jestli považuješ T-rexe za "vysněné božstvo" tak to potěš. Trex je jednoduše jen levný lowend, který ale je už bez problémů použitelný. Mimochodem Trex combo i FBL stojí kolem desítky, Futaba T14SG čtrnáct. Do hromady je to o dost míň za mnohem více muziky než třeba http://www.kup-rc-modely.cz/p_info/908- ... ma/?Lang=1

A četl jsi si ty popisy u Walker? To jsou strašné nesmysly a věty, které samy sobě odporují. Kdo to mohl zplodit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 9:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
ZDZD nechme to plavat, mrhání energie jelikož jeho "Víra" je pevná a neotřesitelná.....

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 10:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.11.2012
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
zdzd píše:
.....



Já ho za božstvo nepovažuji, protože to dělají jiní na těchto fórech za mě.
Nevím, jak jsi přišel na cenu 10 tis. za T-rexe combo, tos asi myslel 450, ne? Protože pokud to porovnáváš s tou Walkerou z odkazu, tak to je 500. 500 T-rex combo stojí tak od 13 tis. do 16 tis. a když k tomu přidáš ten vysílač za 14 tis., tak jsi na cca stejné ceně. A podobně srovnatelné ceny budou i u menších heli.
Je fakt zbytečné se o tom dále bavit, každý ať si z toho veme, co uzná za vhodné. Smutné na tom ale je, že když někdo chce pouze poradit, tak ty mu místo rady odepíšeš, že si tu heli vůbec neměl kupovat, protože to je dle tvých slov měkkota, bláto apod. To nepovažuji za rozumnou odpověď, je to tak trochu mimo mísu.

_________________
Bölkow BO-105 (500) Spirit PRO, EC-135 DRF (500), Spirit, T-Rex 500, Spirit 2, OMP M1 Evo
a éra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 11:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2003
Příspěvky: 11190
Bydliště: Břeclav, ČR
Ano, srovnával jsem Trex-450, protože ten je tu nečastě ji brán za přiklad "super stroje pro namyšlené". A srovnával jsem ho s 500 Walkerou, protože ta zde byla nalinkovaná. Ostatně rozdíl nějakých tří tisíc v té sumě nic moc neznamená.

A jestli nepovažuješ za rozumnou odpověď sdělení, že některé věci se nevyplatí opravovat a je lépe to vzít z gruntu, tak to je tvůj názor. Můj je, že jsou to vyhozené peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 11:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: PRAHA 9
mirda328 píše:
pitt 1 píše:

Zdravím Pitta1 a ostatní příznivce Walker.

Nic si z toho nedělej, takoví lidi jsou a budou a bohužel je to odraz dnešní společnosti. Možná jsem tu diskuzi rozpoutal tak trochu já, protože jsem prostě musel reagovat na zdzd. Ale jestli jsi pročítal moje příspěvky v tomto vláknu, tak jsi zjistil, že zdzd sice hází špínu na Walkeru, ale na moji výzvu, ať sdělí konkrétní model či modely, které se podle něho měly "kroutit" nebo "rozpadnout", když je spousty hodin opravoval a nastavoval, nereagoval. V té souvislosti mě napadlo, jestli třeba nezapomněl na jednu z nejdůležitějších vrtulníkářských zásad - všechny šrouby zalepit :-) Pak by se mohla "rozpadnout" nejen Walkera, ale i jiné vyhlášené značky. Převážně všichni ti, kteří nadávají na Walkeru, tak to dělají jen v obecné rovině. Připadá mi to tak, že jeden z těch odpůrců Walkery prostě měl negativní zkušenost s jedním modelem od Walkery a poslal tu informaci dál a ostatní se jí chytli a šíří ji rovněž dál. Takže bych to bral spíše tak, že převážná část odpůrců Walkery neví, o čem mluví.
A když tady někdo psal o několika stech vylítaných baterkách v tom smyslu, že Walkera se jich zákonitě nedožije, tak jsem měl Walkeru, na které jsem udělal 200 baterek a stále lítala bez problémů.
Mně by vůbec nenapadlo a myslím, že ani tebe, abys třeba takhle negativně reagoval na tolik prosazovaného T-rexe nebo jiné z vysněného heli božstva.
Ale k věci - vzhledem k tomu, že jsi z Prahy, tak listy bys třeba sehnal v RC Kingu v Žitné, tam mají docela dost věcí na Walkeru:

http://www.rcking.eu/cs/walkera-v200d02 ... -z-01.html

nebo

http://www.rcking.eu/cs/walkera-cb180d/2602-ax-07.html

A pokud bys chtěl třeba někdy pomoci s nastavením, tak dej vědět, jsem rovněž z Prahy a pokud budu vědět, rád ti poradím.

Děkuji určitě se ozvu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 12:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.1.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: PRAHA 9
cituji ZDZD
A konkrétní typy, které jsem měl v ruce, ti neřeknu. Jednoduše proto, že jsem se na ně majitele neptal. Je na tom snad něco divného?

A jestli považuješ T-rexe za "vysněné božstvo" tak to potěš. Trex je jednoduše jen levný lowend, který ale je už bez problémů použitelný. Mimochodem Trex combo i FBL stojí kolem desítky, Futaba T14SG čtrnáct. Do hromady je to o dost míň za mnohem více muziky než třeba http://www.kup-rc-modely.cz/p_info/908- ... ma/?Lang=1

A četl jsi si ty popisy u Walker? To jsou strašné nesmysly a věty, které samy sobě odporují. Kdo to mohl zplodit?[/quote]





Tak tato věta mluví za vše moc velký odborník asi nejste jestli tvrdíte co jste všechno opravoval a seřizoval .Takže kdo ví co se Vám kroutilo a rozpadalo za model vždyt ani WALKERU nepoznáte když Vám to majitel neřekne,no a takto to tady funguje jedna paní povídala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera V200D02
PříspěvekNapsal: pát 15.02.2013 12:15 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Mozna bych zpomalil s temi teoriemi. Ono je nejjednodussi drzet se ocasu slona a tvrdit, ze je to had - coz je presne situace majitele Walkery bez jakekoli zkusenosti se slusnou kvalitni helinou. Stalo by za zamysleni, proc nikdo z dobrych pilotu tuhle znacku neleta. A neptej se, jake typy walker jsem v rukach mel na "docasne serizeni", nebo zacnu vyjmenovavat :wink:

Tim neobhajuju derail puvodniho dotazu moderatorem (at uz jakkoli zabavny pro treti stranu) :mrgreen:

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz