Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 06.09.2017 20:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2011
Příspěvky: 7
Pro všechny aktuálně beze změny. Dnes 6.9.2017 jsem po několika dnech zkoušení a testování jsem byl na můj zoufalý dotaz zástoupením Align v ČR vydorozuměn, že GPro má problém s českou mutací Windows. Konec, tečka, žádné další řešení. Několik dní jsem hledal na mezinárodních fórech, na Align QaA a nic. Nikde jinde snad problém není. Jenom v ČR. Dle tohoto nelze očekávat zlepšení. Jelikož vlastním dvě takové jednotky, nehodlám na to úplně rezignovat. ČR mutaci nelze ve Windows jen tak přehodit! Mimochodem jsem zkoušel XP i 8.1. Mám dvě možnosti. Buď koupit PC s AJ nebo NJ mutací, nebo koupit HDD a přehazovat ho do PC pouze v případě instalace GPro. Zkusit Blutooth modul -nemá někdo s tímto zkušenosti? Blutooth s Ipadem nebo Iphonem nebo telefonem s Androidem? Robert

_________________
T-Rex 450L Dominator FBL, T-Rex 600N FBL, Reflex XTR2, Blade Torrent 110, Align MR25


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 06.09.2017 20:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Nedala by se pouzit virtualka ? VirtualBox nebo Hyper-V

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.09.2017 11:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2011
Příspěvky: 7
Zkoušel jsem prostředí pro Android, s tím, že jsem nainstaloval aplikaci GPro pro Android. Bohužel rovněž bez efektu při připojení přes USB. Přesto Apka pro Android umožňuje vyhledání Bluetooth, na rozdíl od verze pro Windwos (PC má taky Bluetooth ?-)). BTH01 zařízení nemám. Ten problém bude s největší pravděpodobností nikoliv v Gpro aplikaci pro Windows, ale v GPro jednotce, která má v sobě informaci (něco jak driver) k USB portu, a která nebude právě kompatibilní s českou mutací, tj. se nikdy nepřipojí přes USB k české mutaci Windows (jakékoliv ze série XP, W7, W8.1 - ty mám odzkoušené). Na dotaz Align TW samozřejmě nereaguje, jak se dalo očekávat.

_________________
T-Rex 450L Dominator FBL, T-Rex 600N FBL, Reflex XTR2, Blade Torrent 110, Align MR25


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02.10.2017 19:57 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2011
Příspěvky: 7
Aktuální informace: Gpro lze spojit pomocí Bluetooth jednotky s aplikací na Androidu a iOsu, ale nikoliv s Windows aplikací (vše v české lokalizaci). Tj. pro nastavení GPro je potřeba buď Bluetooth jednotka a mobilní zařízení, nebo USB kabel a jakékoliv zařízení v lokalizaci mimo češtinu (němcům a amíkům to jde ;-) ). Teď to musím jenom otestovat, jaké má vlastnosti. 3GX žádný zázrak (ocasní gyroskop je na úrovni Align 780) ve srovnání s Futabou (Gy401, 520).

_________________
T-Rex 450L Dominator FBL, T-Rex 600N FBL, Reflex XTR2, Blade Torrent 110, Align MR25


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04.10.2017 19:57 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2011
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha-východ
Amper píše:
Nedala by se pouzit virtualka ? VirtualBox nebo Hyper-V


Dala. Lítal jsem GPro cca rok a půl zpátky. Nastavoval jsem to přes EN verzi Win ve Virtual Boxu. Šlo to v pohodě. Kdysi jsem lítal i 3GX, nakonec mám ve všech heli VBar. Projev GPro je hodně robotický (obdobně jako 3GX), nepodařilo se mi to dostat do stavu, kdy plynulé 3D vypadá plynule a ne jako "trhaný film".

_________________
T-Rex 550E V2, T-Rex 700L Dominator
VBar, DX8, Phoenix


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 19.04.2018 14:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2011
Příspěvky: 7
Potvrzuji vše co je napsáno v předchozím příspěvku. Obecně jsem s Align FBL jednotkama úplně skončil (měl jsem 2x Gx a 2xGPro - jednu ještě mám, ale půjde z domu). Mám informace, že i obyčejná Čína K-Bar funguje lépe než "značkový" Align. Když v setu T-Rex, tak už pouze Microbeasta :idea:

_________________
T-Rex 450L Dominator FBL, T-Rex 600N FBL, Reflex XTR2, Blade Torrent 110, Align MR25


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz