Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Letani v Dubaji
PříspěvekNapsal: ned 23.04.2017 8:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2004
Příspěvky: 162
Bydliště: Hradec Králové
Tady v Kuvajtu modelareni zase tolik nefrci,mezi běžnými lidmi je spousty dronu Dji tu a tam obri spalovaky od 80ccm výše i tu znají MVVS ale v Dubaji se to vice podoba evrope a to i stylem zivota....a modelareni je tam dost oblíbené ...
Jinak Dubaj si dokazu predstavit pro zivot s rodinou,ale Kuvajt a jine státy GCC asi ne....vsichni co tu jsou tak vydelat penize a pryc


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Letani v Dubaji
PříspěvekNapsal: ned 23.04.2017 9:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 127
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Já lítám v Řecku a lítal jsem i pár let v Makedonii (.. a taky jsem ty krámy stěhoval) a tyhle srovnání miluju! Díky za Kuvajt. Zde infrastruktura na úrovni 20. let minulého století, na 4,5 mil. metropoli dvě zahulený prodejny a zázemí sdílíme s ovcemi kozami a jedním oslem (do bobků se ale sedá jak do peřin :mrgreen: ). Jenže co chybí na materiálu, to nahrazujou lidi! Zlatí srdcaři jak sviň ... jdu si koupit konektory a z krámu mě pustěj až za hodinu a tři kafe. A co potěší nejvíc je, jak moc adorujou CZ (výrobce, prostředí, prodejny .. a modeláře). Jen vzácně se cítím pyšný, že jsem MADE IN CZ... ale na tohle teda pyšnej sem! VZDUCH JE NAŠE MOŘE :!:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letani v Dubaji
PříspěvekNapsal: ned 23.04.2017 13:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Jsem v Dubaji cerstve (sest tydnu) a po sedmi letech v Africe je to balzam na dusi. Skoro Evropa. Tedy az na pisek.... :mrgreen:
S detmi se tu asi da zit docela dobre. V Emiratech je cca 1.5 mil mistnich a 5 mil expatu z celeho sveta. Absolutne bezpecno a skoro nulova kriminalita. Skol je u hodne vcetne anglickych a americkych.
Mistni miluji hracky a jsou ochotni do nich investovat velke penize. Litaji se tu motoraky vsech velikosti, turbiny a heliny vcetne turbinovych maket. Vetrone jsem nevidel. Vysilace nejvic Jeti, pak JR a Spektrum. Kdyz reknu ze jsem z CR, tak hned zacnou vyjmenovavat ceske modelarske firmy. Jasne ze to potesi. Prodejny tu jsou dve. Ultimate hobby a Hobby Centre. Obe pomerne slusne zasobene a velmi vstricny personal. Jsou ve meste ale maji prodejny i na letisti kde sa da koupit zakladni sortiment ktery by jsi mohl ted hned potrebovat (baterky, konektory, vrtule, palivo atd.).
Ty mnohovrtulove mrchy tu jsou, ale pod prisnymi pravidly. Musis projit skolenim a ziskat licenci. Jinak hrozi velky problem. U klasickych modelu nic takoveho neni. Ty se letaji bez omezeni ale jen na vyhrazenych mistech (letistich). Letiste jsou v Dubaji dve. Jedno je na fotkach a druhe, kde je jen asfaltova draha a zadne jine zazemi, asi brzy zanikne kvuli okolni vystavbe.
Al Lisaili je dostatecne daleko od mesta, takze snad chvili vydrzi. Rocni clensky poplatek je tam cca 7tis Kc a za to mas misto v hangaru, moznost pouzivani zazemi, elektriky a vseho kolem.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letani v Dubaji
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2017 8:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
Teplo, koupání v moři letiště se zázemím a lidi na pokec? To je jak ráj na Zemi 8O
Nehledá tam někdo náhodou někoho na I&C nebo database/issue-tracking/reporting? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letani v Dubaji
PříspěvekNapsal: pát 05.05.2017 8:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2004
Příspěvky: 162
Bydliště: Hradec Králové
Ale hledáme avionika pro heli....


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz