Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 17.06.2018 17:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Sunn píše:
Kolik to celkem stálo?
130 éček ALULA + 2xHS-40 + NiMh + bonus sprej proti vodě, k tomu 10 za dopravu. (Kit je za 120, tak se moc nevyplatí.)
Levné to není, to je pravda. Ale udělal jsem si k narozkám radost a manželka nemusí nic vymýšlet :mrgreen:
Těšit se na novou krabici, pak si to sestavit a zalítat je přece super :D
Nekouřím a chlastám jen málo, tak za něco prachy utratit musím... :lol:

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 17.06.2018 21:57 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Už mi jde konečně net nejen na telefonu, tak jsem to taky našel.
Ještě tam je příplatek 5% při platbě Paypalem z některých států - vč. ČR.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.06.2018 21:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 875
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Alula s příslušenstvím dorazila, jen ten bonusový sprej proti vlhkosti tam jaksi nebyl :(
Postavená je za chvilku. Ale kruhové házení byl zpočátku trochu oříšek, chová se to dost jinak než káčko, i při jemném odhodu. Buď šla do země nebo moc nahoru, dal jsem i pár čumákovek. Naštěstí je lehká, takže vždycky jen odpadl kryt kabinky. Je hodně citlivá na výškovku - jeden ťuk trimu a letí to po odhodu jinak.
Uvidíme, až bude foukat na kopci...

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 6:35 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
To bude tím, že tomu chybí pro stabilizaci ocas. Mám podobný model stavěný podle popisu i pro kruhový hod. Po několika pokusech o hod jsem kolík zrušil a létá to (a docela pěkně) už jen na motor. Při kruhovém hodu to šlo taky hned do země nebo častěji přemetu a byl docela problém to dostatečně rychle zvládnout.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.08.2018 14:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.2013
Příspěvky: 127
Bydliště: Hostivice, Athény
Obrázky: 13
Kruhový hod s Alulou obecně moc nejde, rychle ztrácí energii...a pokud nezpevníš uchycení křídel a směr. stabilizátoru, tak ztrácí i životně důležité součásti :lol:
Naprosto bezproblémový je ale "půlkruhový" hod, bez otočky. To se do toho lze opřít i naplno, ale mám pocit, že kvůli rychlé ztrátě enrgie to stejně o moc výš nepoletí. Na výškovku je citlivý jak sviňa, doporučeno 2mm výchylky jsou ažaž.
Po vyvážení a zaklouzání jsem žádný problém neměl, šel hned do luftu a když jsem dotrimoval, tak se v tom luftu i udržel a sedá do ruky. Na svahu mám rekord asi 40 min...je to malý, a jak se vzdálí, nevím kam letím. Se silným větrem si ani přes závaží neumí poradit a vždycky mi uletí jako kus novin :cry:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Janek2 a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz