Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 14.02.2021 20:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
A čo, na SK nie je Lidl? A navyše, väčšinu vecí vieš nakúpiť aj cez e-shop.
https://www.lidl.sk/sk/letak/online-let ... ks/page/40


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2021 9:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
djgas píše:
Ten pneumatickej nefunguje -nepovolí nic-koukni na nějaké testy na YouTube

Hmm, tak to je blbý. Ten zrovna nabízenej sice vypadá trochu jinak ale má taky 310 Nm, takže to asi bude taky nic moc. 400Nm pneumatická vrtačka Parkside je podle testů o dost lepší.
Teď jsem mluvil s kámošem gumařem a na jeho starším pneu utahováku pro osobáky je napsaná "síla" 19kg. To je 186 Nm. Takže ty šrouby v testu byly buď zarezlý, nebo zatažený na bejka a nebo lžou a ten utahovák 310 Nm nemá. Jen si vybrat...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 15.02.2021 9:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2004
Příspěvky: 162
Bydliště: Hradec Králové
Nemá Nm co deklarují ,v jednom zahraničním testu někdo skutečně měří sílu a napr. 400Nm utahovak má v reálu kolem 160Nm. Ja mám doma ten aku na kola-neplést s tím menším a na kola auta stačí . Teď mají aku v radě Performance a ten má opravdu zaměřených kolem 200Nm. Vzduch nevyšel dobre v žádném testu,ten se opravdu nepovedl ani s velkým kompresorem ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 28.03.2021 11:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Od 1.4. mají v Lidlu zase 20A LiIon 18650 2Ah do akuverků Parkside. Lítám s nima od podzima a paráda. Jeden článek po rozkuchání 4Ah vychází na 70 kaček včetně DPH.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 28.03.2021 11:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Mate niekto vyskusanu " PARKSIDE® Aku lepiaca pištoľ PMHSA 4 A1 " ?

Funguje to dobre ?

https://www.lidl-shop.sk/p/parkside-aku-lepiaca-pistol-pmhsa-4-a1/p100320114

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 28.03.2021 12:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Vcera jsem se na tu jejich fialovou edici dival , alespon designem vypada mnohem lip nez ta jejich gumova zelena Adidaska Parkside.
Meli to jeste na palete vedle testu a respiratoru. Co se teto edice aku na 4V tyka ,myslim , ze cilou skupinou budou zenske kabelky . Nebo ti kteri jeste nemaji jiny kompatibilni system na mnohem vykonnejsi Aku.
Ale dilenskym zpracovanim je to pekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 28.03.2021 13:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Návod na použití
https://www.lidl-service.com/static/5575590372/354828_OS_DE_FR_EN_NL_PL_CS_SK_ES_DA.pdf
Nemám nevím. Víc než nabíjení kabelem by se mi líbilo nabíjení při odložení do stojánku.
Posun lepidla motorkem a otvírání výstupu přitisknutím hrotu trysky jsou navrženy pro snadnou manipulaci.
Podle návodu je pistole nerozebíratelná (ani pro výměnu accu). Zřejmě životnost dílů má cca stejnou dobu.
Vadné pistole se dle návodu jednoduše likvidují vyhozením - odevzdejte na sběrném místě.

NÁVOD: Přístroj s vybitým akumulátorem zlikvidujte. Přístroj ani akumulátor neotevírejte.
• Přístroj zlikvidujte podle místních předpisů. ...
Likvidaci Vašich vadných zaslaných přístrojů provádíme bezplatně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 27.11.2021 15:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Netušíte někdo, jsou ty vrtáky 0,3 - 3 mm (leták od 29.11.) strana 33 zač? Tvrdokov nebo nějaký bláto? A jsou to kukuřice s možností frézování a nebo jen spirálový vrtáky? Ptám se, jestli je už někdy měli a někdo jste si je náhodou nekoupil.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 27.11.2021 16:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Už jsi měl 0,3 mm tvrdokovový vrták v ruce? Se na něj špatně podívám a je zlomený. Ale pokud ho nezlomíš, doma ti bude vrtat téměř věčně.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 27.11.2021 16:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Měl a mockrát. Do plošákový vrtačky Excellon. V ní byly tři vrtací vřetena hnaný vzduchovejma turbínama a vrtaly 3-4 desky tlustý 1,5 mm na sobě. To vrtání byl pěknej rachot, jedno vřeteno 2-3 díry 0,6 mm za sekundu. Excellon rok výroby 1982.
Podobná o pár desetiletí novější.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 27.11.2021 23:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@Golfista " ... vrtáky 0,3 - 3 mm (leták od 29.11.) strana 33 ... " Tři sady po 10 ks ? 0.3-1.2, 1.1-2.0, 2.1-3.0mm
_ SADA MIKROVRTÁKŮ pro plošné spoje, plast nebo akrylové sklo
https://www.letakomat.cz/lidl/vanoce-deluxe-od-pondeli-29-11-2021/?page=33
_ Tyhle jsem neměl. Před lety jsem měl nějaké podobné Jednotná silná stopka, tenká spirálová vrtací část
Byly z nějaké nástrojové ocele Do sklolaminátu vrtaly první cca tři díry
Pak jen při vysokých otáčkách díru probrušovaly, neb jejich ostří na špičce bylo zakulaceno
Abych zakousnutí a průchod usnadnil, tak jsem jim sem tam v ruce od oka, párkrát
štrejchnul špičku úlomkem brousku na kosu, vzniklá (nějaká) hrana Práci na krátký čas usnadnila
Po dalších cca 20 až 30 dírách se obrousil i průměr spirálové části o asi tak 0.05 mm
_ Pokud to byly obyčejné černé vrtáky, kolem 0.7 mm, bez silné stopky,
navlékal jsem postupně na konec dvě až tři vhodné bužírky Pak držely i v horších sklíčidlech - kleštinách
Používal jsem Mabuchi s DIY kleštinami Nejlepší byla kleština z mosazného hodinářského šroubováku
Naučil jsem se na vrták netlačit Vrtáky se mi prakticky nelámaly Vrtal jsem málo, cca 1 menší desku týdně
Dnes mladej objednává oboustranný tišťáky s pokovenými otvory, za rozumnou cenu, někde v CHINA "PRC"


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 29.11.2021 18:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Tak ty vrtáky jsou asi jen HSS. Zkusil jsem 2 mm průměr diamantovým pilníkem ve šroubovici a škrábnul jsem ho. Obyčejným jehlákem ale škrábnout nejde. Vrtáky do Excellonu jsou na beton tvrdokov, diamanťák se na nich nechytá, jen to trochu "leští".
Koupil jsem si ten Parksajďáckej hloubkovej doraz. Pasuje na Dremelu, na Assista né, ten má menší průměr a menší stoupání.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pát 03.12.2021 20:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10492
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Od čtvrtka mají v potravinách zase spoustu krámů do dílny. Třeba pásovou pilu, pásovou brusku, elektrický šroubováky, stříkací piftol.
Trochu mě zaujala kombinovaná bruska, na jedný straně kotouč, na druhý straně pás. Nevíte prosím někdo, jak dlouhej a širokej pás to chce? Ti blbci tam napsali veledůležitej údaj dýlka kabelu 230V ale o pásu ani slovo. Není to náhodou stejný jako u ruční pásovky o stránku v letáku zpět, tedy 75 x 457 mm? Aby to náhodou nedopadlo stejně jako se šmirglama na pneumatickou vibrační multifunkci (žehličku) na kterou pak nikdy neměli náhradní šmirgl trojůhelníky. Šmirgly na elektrický multifunkce mají jinej rozměr a kvůli vyfukovacím dírám se nedaj upravit.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 5:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2009
Příspěvky: 1340
Bydliště: Sviadnov (Frýdek-Místek)
To vypadá, jako bys informace čerpal pouze z papírového letáku - protože jestli jsi měl na mysli tohle https://www.lidl.cz/p/parkside-kombinovana-bruska-psbs-240-c2/p100335598, pak je tam uveden rozměr pásu 50 x 686 mm

_________________
-


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 5:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Hlavně NEBRAT tohle - https://www.lidl.cz/p/parkside-dvoukoto ... p100331333
Regulace mizerná - i nejnižší otáčky jsou moc vysoké a zastaví to i dvojka drát, když mu chcete srazit otřepy po ustřihnutí...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 47  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz