Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 22:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
RCModely píše:
..................


Lukash určitě měl trochu ubrat a zkusit to mírněji.
Na druhou stranu RC servis měl vzít na vědomí, že to mohlo dopadnout hůř, mohlo se urvat za letu, mohl érem třísknout někomu do auta........... RC servis měl prostě zvážit pochopitelnou míru nasranosti, že s tím chtěl jít létat.
I kdyby mi zákazník za tohle sprostě nadával, asi bych se pokusil omluvit.
Teď jenom ještě reálně zvažte s TomasemC ........, ostatními pražáky, proč tam nemáte problém. Je to proto, že se dlouho osobně znáte. To když připustíte, nebude to na škodu věci :wink:


Naposledy upravil JMalik dne pon 04.04.2011 22:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 22:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
JMalik píše:
RCModely píše:
..................


Lukash určitě měl trochu ubrat a zkusit to mírněji.
Na druhou stranu RC servis měl vzít na vědomí, že to mohlo dopadnout hůř, mohlo se urvat za letu, mohl érem třísknout někomu do auta........... RC servis měl prostě zvážit pochopitelnou míru nasranosti, že s tím chtěl jít létat.
I kdyby mi zákazník za tohle sprostě nadával, asi bych se pokusil omluvit.
Teď jenom ještě reálně zvažte s TomasemC ........, ostatními pražákáky, proč tam nemáte problém. Je to proto, že se dlouho osobně znáte. To když připustíte, nebude to na škodu věci :wink:


K p. Hnízdilovi jezdím pravidelně a také vidím, jak slušně a obětavě se chová k zákazníkům.
Neznamená, že když je někdo známý, že si musí nechat všechno líbit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 22:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
Rozhodně nic z toho nepopírám. Dnes to ale funguje i tak, že někdo by si radši připlatil, hlavně aby to bylo bezchybné, ale to už tady nepůjde.
Je to postavené na relativně nízkých cenách za servis a tomu odpovídající kvalitě a termínům.
Chceš aspoň připustit, že to funguje trochu jinak pro kamarády a trochu jinak pro "mimopražské"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 22:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.3.2005
Příspěvky: 855
Bydliště: Vinohradská 48 Praha 2 ČR
JMalik píše:
Rozhodně nic z toho nepopírám. Dnes to ale funguje i tak, že někdo by si radši připlatil, hlavně aby to bylo bezchybné, ale to už tady nepůjde.
Je to postavené na relativně nízkých cenách za servis a tomu odpovídající kvalitě a termínům.
Chceš aspoň připustit, že to funguje trochu jinak pro kamarády a trochu jinak pro "mimopražské"?


Co mám připouštět? stalo se mě mockrát, že jsem měl v opravě věci třeba půl roku, protože jsem nespěchal. Teď tam mám kamarádovu soupravu od podzimu, a jen kvůli tomu, že neudržím myšlenku a nevzpomenu si, když tam jsem, že si mám o ní říct, tak ji nemám. Přinesl jsem pytel serv a za měsíc mě vrátil Zdenek některá opravená, některá řekl že nemá cenu opravovat, nebo že nejsou náhradní díly. Nepamatuji si, že by jsem po něm chtěl něco na počkání, protože vím, co tam má práce. Prostě normálka, žádné extra buřty nepožaduji. samozřejmě, pokud bych spěchal, pravděpodobně by mě upřednostnil, stejně tak, jak upřednostnil jiné před mojí zakázkou. Chci upozornit, že bydlím na druhé straně Prahy a že cesta trvá kolikrát hodinu, stejně tak dlouho jedu do Hradce kr.
Jinak bezchybné to nikde v ničem nebylo nikdy, i kdyby jsi si připlatil kolik chceš. Chyby dělají lidi normálně, některé vidět jsou, některé ne. Na některé se příjde, na některé ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 23:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Chce to nějakou plombičku(papírová nálepka) která se při otevření nevratně poškodí - pokud někdo přijde po opravě reklamovat a je nepoškozená OK - pokud se v tom už hrabal pak KO- asi tak. Ono je totiž těžký jestli se ty kablíky cvakly při opravě nebo po tom co do toho zákazník lezl třeba aby se koukl jak to dotyčný opravil....arda1BOT

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 23:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
arda1 píše:
Chce to nějakou plombičku(papírová nálepka) která se při otevření nevratně poškodí - pokud někdo přijde po opravě reklamovat a je nepoškozená OK - pokud se v tom už hrabal pak KO- asi tak. Ono je totiž těžký jestli se ty kablíky cvakly při opravě nebo po tom co do toho zákazník lezl třeba aby se koukl jak to dotyčný opravil....arda1BOT


Tohle beru tak, že sis dělal jenom legraci. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.04.2011 23:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
RCModely píše:

Co mám připouštět? stalo se mě mockrát, že jsem měl v opravě věci třeba půl roku, protože jsem nespěchal................


Tenhle pohled na věc je čistě každého záležitost. Pokud takhle, pak RC servis.
Pokud rychle a s minimálním rizikem, pak ne RC servis.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 0:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12829
Bydliště: praha 5
JMalik píše:
Rozhodně nic z toho nepopírám. Dnes to ale funguje i tak, že někdo by si radši připlatil, hlavně aby to bylo bezchybné, ale to už tady nepůjde.
Je to postavené na relativně nízkých cenách za servis a tomu odpovídající kvalitě a termínům.
Chceš aspoň připustit, že to funguje trochu jinak pro kamarády a trochu jinak pro "mimopražské"?


na to bych moc nesázel,to se obr musíš spálit,když jsem ještě dělal kuži,občas se nějaký neštastník přiznal,že jestli bych mu to nedal zase do kupy,že jsem dost drahej,tak že to zkusil tentokrát jinde a jestli by to šlo předělat a zachránit a když jsem končil a všechno polepil cedulkama výprodej a trochu snížil cenu,za tejden jsem měl prodejnu vyčištěnou i od letitejch zaprášenejch ležáku.A moje zkušenost?jednou jsem si řekl,že konečně zajedu s autem do opravdu značkového servisu,přesto,že už tomu pár let bylo-výsledek,urvaná klema co drží víko oleje nad hlavou,zřejmě na tom pneumatickém utahováku zapoměli správně pootočit utahovací moment-taky jsem byl naštvanej,ale třeba to byla první věc v životě,co ten člověk zničil,prostě kdo nic nedělá,nic nezničí,je to tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 1:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
JMalik píše:

Tohle beru tak, že sis dělal jenom legraci. :wink:
Nikoli - dokonce to tak většina servisů i dělá a dobře vědí proč.U vysílače a podobných výrobků je to ovšem diskutabilní -ale pak je zase těžký dokazovat kdo třeba ty kablíky ve skutečnosti cvaknul(aniž bych se dotyčnýho BFU chtěl jakkoli dotknout)-ono když bych si vyzvedával cokoli ze servisu ,tak si alespoň základní funkčnost na místě vyzkouším- neučiní-li tak přímo příslušný servisman.:wink: arda1BOT

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 8:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Myslím že je to o tom, že Hnízdil to měl udělat pořádně a Lukáš měl ubrat slovník. Víc v tom neumím najít.

Já byl s Hnízdilem vždy spokojenej, domluva s ním je, horší je to po emailu, takže k němu buďto zavolat nebo osobně a potom to jde. Co je pro mě blbý, že třeba potom, co jsem si tady přečetl, že to není ojedinělá chyba, tak jsem trochu znejistěl tak dát v případě závady vysílač.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 8:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.8.2005
Příspěvky: 2351
Bydliště: Dvůr Králové n.L.
Když zde čtu reakce lidí tak musím uznat s vámi musí být radost spolupracovat, nikdy se na nikoho nehněváme, vždy jsme milí spokojení i se špatně odvedenou prací. Z vlastní zkušenosti mohu říci že reakce poškozeného byla zcela adekvátní. V momentě kdybych udělal placený servis na zákazníkově zařízení a ono nefungovalo tak mne zákazník zadupe do země a ještě ten den provádím kompletní servis na své náklady včetně dopravy. Prostě když si zákazník něco zaplatí měl by dostat to co si zaslouží a ne osočování za to že zveřejnil svou zkušenost...

_________________
Raptor E700 (MSH Brain)
MiniProtos (miniVbar 5.2)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 9:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha 8
Mad_Box píše:
Prostě když si zákazník něco zaplatí měl by dostat to co si zaslouží a ne osočování za to že zveřejnil svou zkušenost...


Já si myslím, že je dobré zkušenost zveřejnit, přístup p. Hnízdila asi nebyl úplně košer, ale na druhou stranu slušnost by měla mezi lidmi být. Když mně např. někdo při parkování neúmyslně odře auto, tak ho taky nepůjdu okamžitě zmlátit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 9:11 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
Mal som pred 10 rokmi takmer nový televízor /išiel mi 4 dni/ v oprave.
Opravár - servisný partner OVP ORAVA, /rozumej jeden Ing. Alkoholik.../

Mal som ho tam asi 2 mesiace, stále som to urgoval, prevolal som v roku 2001 - 2500 korún mobilom, čo vtedy bolo dosť peňazí... Raz bol v krčme, inokedy sa vyhováral. Raz mi nevedomky zavolal z pohostinstva v noci o druhej /zmáčknul sa mu niekde v kapse mobil/. Opravil mi ho asi po 2 mesiacoch, išiel mi ďalšie 2 týždne, rovnaká závada, hovoril že menil zvukový procesor ....
Zložil mi ho tak, že led-dióda nesedela v otvore, ale bola nakrivo...

Napísal som oficiálnu sťažnosť do ORAVY Trstená na jeho konkrétnu osobu ako zmluvného opravára s podrobným popisom závady, opravy a zloženia TV /nakrivo/.

Behom týždňa ma kontaktovali, dohodli sa že ho príjdu vyzdvihnúť na vlastné náklady, opravia, komplet preskúšajú a dovezú naspäť. Tak aj bolo. Ešte mi povedali, že žiadny zvukový procesor /presne toto mi ožran tvrdil/ nebol menený, všetko vnútri pôvodné...
Odvtedy by som nedal tomuto Ing. Keketovi opraviť ani železnú guľu, lebo aj tú by skazil...

Myslím že tento mail bol úplne v norme, akurát mu malo viac telefonátov predchádzať, prípadne aj osobná návšteva.
Dokiaľ ľudia nechajú so sebou zaobchádzať ako s imbecilmi, budú sa ostatní tak k nim správať...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 9:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2008
Příspěvky: 6902
Bydliště: Moravský kras ČR
Mad_Box píše:
Když zde čtu reakce lidí tak musím uznat s vámi musí být radost spolupracovat, nikdy se na nikoho nehněváme, vždy jsme milí spokojení i se špatně odvedenou prací. Z vlastní zkušenosti mohu říci že reakce poškozeného byla zcela adekvátní. V momentě kdybych udělal placený servis na zákazníkově zařízení a ono nefungovalo tak mne zákazník zadupe do země a ještě ten den provádím kompletní servis na své náklady včetně dopravy. Prostě když si zákazník něco zaplatí měl by dostat to co si zaslouží a ne osočování za to že zveřejnil svou zkušenost...


Já pořád tvrdím, že uštěpačný tón a výrazy typu "kurvit" nepatří do obchodní korespondence. Vyreklamovat špatně provedenou práci se dá i slušnou formou a bez urážek. Snažím se na základě životní zkušenosti (z obou stran frontové linie) vysvětlit, že slušnou formou člověk v 99% dosáhne daleko jednodušeji svého cíle. Agresivní vystupování obvykle vede k obranné reakci protistrany a tím hůř se potom jedná. Vulgarita v jakémkoli mezilidském vztahu ukazuje na ubohost toho, kdo ji používá.

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.04.2011 9:30 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10797
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
JMalik píše:
proč tam nemáte problém. Je to proto, že se dlouho osobně znáte.


Tohle je naprosto čirá spekulace. Já osobně nedokážu a vlastně ani nechci hledat, PROČ má někdo problém.

Já mohu o RCServisu říci jen to nejlepší. Naposledy jsem asi při vyhazování 35MHz modulu za Duplex v MC22 odprásknul VF modul 35MHz. Na stole šel, dosah cca 15metrů. Zavolal jsem, pozdravil, domluvil si čas na návštěvu, rozloučil se. Druhý den den oprava výměnou VF dílu. Zaplatil jsem díl, práci, časopis Volný let, který jsem ani nestihl dočíst a jel domu.

Já zde mohu uvést jen svou vlastní zkušenost. Z toho nechť si lidi udělají obrázek. Nehodlám spekulovat o přístupech/motivacích jiných lidí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz