Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2016 20:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 471
Ahoj, spousta lidí jezdí na dovolenou přes Salzburg, ale málo kdo ví, že přímo při cestě je cca 5 minut jízdy od dálnice na Salzburgském letišti parádní HANGAR7, tedy jestli má někdo potřebu si dát okolo Salzburgu pauzu od řízení, tak je to 1000x lepší varianta než stát někde na benzíně a civět na projíždějící auta... a vstup je zadáčo... :wink:
http://www.hangar-7.com/en/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 29.10.2016 21:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Jen je škoda, že do toho éry 3x napěchovanějšího provozního vedlejšího hangáru návštěvníky nepouštěj, tam by to byl teprve lábuš na zblízka čumendu. Těšil jsem se do toho moc, ale měli jsme to prohlídnutý za 15 minut a to bylo všechno. Sice zadarmo, ale neuspokojenost, když víš co všechno mají za lítající stroje ve vlastnictví, jsem se těšil např. na Bell 47 G, prostě jsem z neznalosti předpokládal, že co u nich lítá, se dá u nich standartně i prohlídnout zblízka.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.10.2016 5:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 471
Všimni si, že jsem to sem dal jako dobrý námět na pauzu při dlouhý cestě, ne jako celodenní záležitost :wink:
Jinak pozor oni exponáty v Hangar7 neustále obmněňují a to z toho důvodu, že vše co tam mají tak je letuschopné a neustále to lítá po leteckých dnech, jiných akcích a nebo je to na údržbě. Tedy možná jsi Bell47 neviděl, ale já to štěstí měl, ale zase jsem třeba neviděl jiné exponáty a tedy je to dost o náhodě co tam zrovna uvidíš... Sám píšeš, že jsi chtěl vidět něco co u nich lítá, tak jsi se nemohl divit, že jsi to neviděl, když to právě zrovna někam mohlo odletět :D Ono ale toto přímo na jejich stránkách píšou, že tam stále všechny exponáty vystavené stále nejsou a tedy já s tím počítal už před návštěvou že všechno neuvidím a že návštěva bude na chvíli. Ono je dobré si vždy přečíst něco o místě kam jedu a zjistit si to předem jak to tam opravdu funguje a pak se zklamání konat nemusí :wink:

Návštěva Hangaru8 by se asi líbila každému, ale asi pochopíš, že do hangáru, kde probíhá přímo údržba letadel tě nikdo brát jen tak nebude...

Nejedná se přímo o muzeum jako takové, ale o soukromou sbírku, kde vlastně můžeme být rádi, že je to otevřené pro veřejnost a můžeme to vůbec vidět a tedy proč v tom hledat negativa :?:
Já tam byl 2x, pokaždé jsem viděl něco jiného a na protáhnutí nohou při dlouhé cestě to byla mnohem větší paráda, než stepovat někde na parkovišti...


Přílohy:
DSCN3085.JPG
DSCN3085.JPG
[ 225.89 KiB | Zobrazeno 22477 krát ]

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 30.10.2016 13:58 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Díky za fotku Bella, je to opravdu mojí neznalostí, ani nevím, že éra se v hangáru obměňují, já tam v červenci viděl např. toto:


Přílohy:
P1110005.JPG
P1110005.JPG
[ 134.61 KiB | Zobrazeno 22424 krát ]

P1110016.JPG
P1110016.JPG
[ 103.18 KiB | Zobrazeno 22424 krát ]

P1110026.JPG
P1110026.JPG
[ 119.27 KiB | Zobrazeno 22424 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 20:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Peter Jackson odhalil část své sbírky memorabilií z první světové války.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.12.2021 20:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
To tolik vyrejžoval na Hobitech? :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.12.2021 18:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1259
Bydliště: Teplice v Čechách
http://www.kolmanl.info/?show=SHOW_TXT&alias=HANGAR7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 07.12.2021 19:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.7.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Mladá Boleslav
Ahoj. Zasílám odkaz na Muzeum Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi
http://www.letecke-muzeum-metodeje-vlacha.cz/
hezký den, Tomáš


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz