Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 696 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 9:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Bildy píše:
Myslím, že to nemuseli obcházet. Nářadí a příslušenství se snad prodávat může. Co nemůžou prodávat, tak to mají v Lidlu stažený dozadu do skladu.

Na webu mají napsáno:"Nabídka může být omezena vládními nařízeními". Minulý týden to tam asi ještě nebylo, nebo jsem si nevšiml. A pod tím je: dílna, dětská móda, ložnice a Valentýn. To jsou, co vím, povolený segmenty. Jak je to třeba s hadrama pro dospělý nevím, dnes jsem tam nebyl.
Na e-šopu mají vše bez omezení jako všude jinde.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 9:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 28.9.2019
Příspěvky: 493
Bydliště: malý město nebo že by větší víska ?
Celeron píše:
Na webu mají napsáno:"Nabídka může být omezena vládními nařízeními". Minulý týden to tam asi ještě nebylo, nebo jsem si nevšiml. A pod tím je: dílna, dětská móda, ložnice a Valentýn. To jsou, co vím, povolený segmenty. Jak je to třeba s hadrama pro dospělý nevím, dnes jsem tam nebyl.
Na e-šopu mají vše bez omezení jako všude jinde.


Oblečení pro dospělý v regálech nemají, takže asi nelze. Na eshopu si ale můžeš objednat vše a myslím, můžeš zvolit i vyzvednutí na prodejně zdarma (když si předem vyzvedneš nějakou kartičku u kasy, nebo jak to tam vlastně funguje)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 10:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 366
Bydliště: Praha 5 Smíchov
Obrázky: 4
No puvodne meli opaskovano vse mimo potravin a drogerie, nasledne to stahli s prodejni plochy. Ale prave nedavno jsem si vsiml ze se tam objevil tento sortiment zpet, ted neresim detske obleceni a paprinictvi, ktere bylo povoleno, ale prekvapilo mne naradi a domaci spotrebice. Asi nasli "klicku" jak to prodavat, ackoliv nejsou specializovanou prodejnou (zelezarstvi apod.). A popravde, jsem tomu docela rad.

_________________
Hacker Rapier; MPX FC,EG,ES; Phoenix 2k; RCF SBach 342XL
mikroheli a hromada kopter
FrSky Horus X10s


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 10:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 28.9.2019
Příspěvky: 493
Bydliště: malý město nebo že by větší víska ?
chorche píše:
No puvodne meli opaskovano vse mimo potravin a drogerie, nasledne to stahli s prodejni plochy. Ale prave nedavno jsem si vsiml ze se tam objevil tento sortiment zpet, ted neresim detske obleceni a paprinictvi, ktere bylo povoleno, ale prekvapilo mne naradi a domaci spotrebice. Asi nasli "klicku" jak to prodavat, ackoliv nejsou specializovanou prodejnou (zelezarstvi apod.). A popravde, jsem tomu docela rad.


Jak je to ale ve větších hobbymarketech nevím, asi se může jen do "zahrady", nářadí a případně drogerie a ostatní jen když nahlásíš IČ firmy. Plánuju koupit nějaký dřevo, tak uvidím, jestli budu muset IČO použít


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 17:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Odpoledne jsem skočil do Lidlu pro nějaký žrádlo a omrkul jsem i regály se spotřebkou. Hadrárna tam je jen dětská a ložnicová.
Dílna, papírnictví a elektro je tam v plný palbě. Překvapilo mě, co se tam válí neprodanýho akčního zboží z minulých týdnů asi tak 4 nazpátek. Asi mají lidi hloub do žlabu a tak tyhle "zbytnosti" moc nekupují.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 18:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Nebo se uz poucili a ten šunt tam nechavaji bez povšimnuti lezet. I dite,se spali jenom jednou a podruhe na horkou plotnu nesaha.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 19:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2011
Příspěvky: 366
Bydliště: Praha 5 Smíchov
Obrázky: 4
Tak ja jsem se zatim s naradim z Lidlu nespalil, vse spolehlive fungje... samozrejme pro domaci, ale relativne caste pouziti. :wink:

_________________
Hacker Rapier; MPX FC,EG,ES; Phoenix 2k; RCF SBach 342XL
mikroheli a hromada kopter
FrSky Horus X10s


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: pon 01.02.2021 22:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7120
Bydliště: Vsetín
Já se spálil, teda spálila se jedna pasovka, ale to bych trochu přičítal i obsluze (prostě ty dveře chtěl mít brácha už rychle obroušené) a tak se zadýmilo a byl konec, nicméně se to stalo skoro 2 roky od koupě a cosi si užila. Lidl překvapil, za 14 dní vrátili opravenou - ne vyměněnou kus za kus, ale ten můj konkrétní kus opravili. Kdysi jsem měl ještě pájecí stanici bez nastavení teploty asi za 200kc, ta odešla po roku, vrátili peníze hned na pokladně. Za mě super, nářadí taky není z úplného bláta.


Naposledy upravil blesk dne stř 03.02.2021 10:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: úte 02.02.2021 22:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Dnes jsem tu lidláckou pokosovku pilu konzultoval s kámošem truhlářem a jeho doporučení je nebrat, nemá tzv. "potah", což je asi na 1/3 prací, co on dělá nepoužitelný. Potah je když motor s pilou je osazen přes lineární ložiska či aspoň futra na dvou kalených tyčích a tím je umožněno třeba řezat širší prkýnka než je průměr kotouče pilky. Nejhorší to je poukud se řeže pod úhlem 45 st, to je pak jen na úzký lišty. Bohužel nejlevnější pokosovky s potahem stojí dvoj až trojnásobek lidlovky. No tolik ji zase nepotřebuju. :cry:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 07.02.2021 9:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Me se ty rohliky zase prodrazily. Nekdo mi hodil do kosiku i Metrovou listu s uhlomery, nasadil jsem na ni zespod ,,U,,tesneni a drzi na podkladu jako pribitá.Bezva se mi s ni řezou dlouhe lišty. Vrtaky do dřeva s brousenou fazetkou v sade , upinaci barevne pasky na suchy zips, musim je jeste nekde najit, meli posledni. A
4x Nimh 2400mAh sadu AA.
No, mam sice rohliky za 500,- ale usporil jsem na postovnem a doberecnem. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 07.02.2021 14:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Bacha na tu sadu tří úhelnic, co mají v akci. Minule ji v akci kámoš koupil a ten nejmenší byl asi 1,1 stupňů "ustřelenej". Já je mám asi 3 roky a podle digitálního úhloměru má malej 90,1 a dva zbývající jsou přesný v rámci rozlišení úhloměru.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 07.02.2021 15:20 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Mno ja koupil z meridel jen tu metrovoum listu s cervenymi vodovazkami. Take krapet klamou telem jenom jedna tato vec z tech uhlomeru stojim199. . Chtel jsem to jen na mereni a rezani . Takze ted mam i hodne nahradnich bublinek do vodovahy. :D
https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-PERFO ... p100316802


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 14.02.2021 16:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10494
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Od čtvrtka zase bude spousta blbinek a strojků do garáže a dílny hlavně kolem pohonu vzduchem. posledně se mi nelíbil rázovej utahovák na elektriku, tak si asi dojdu pro pneumatickej.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 14.02.2021 17:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2004
Příspěvky: 162
Bydliště: Hradec Králové
Ten pneumatickej nefunguje -nepovolí nic-koukni na nějaké testy na YouTube


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od pondělka/čtvrtka v Lidlu
PříspěvekNapsal: ned 14.02.2021 17:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1871
Bydliště: Blatnica, SR
Celeron píše:
Od čtvrtka zase bude spousta blbinek a strojků do garáže a dílny hlavně kolem pohonu vzduchem. posledně se mi nelíbil rázovej utahovák na elektriku, tak si asi dojdu pro pneumatickej.

Išiel by som čo kúpiť, ale zase u nás 14-dňová karanténa nie je bohvie čo.
Kým toho nášho mentálne postihnutého modroknižKÁRA niekto nezastrelí, tak asi nebudeme k vám do ČR môcť chodiť :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 696 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jyrry a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz