Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Levné kufry na modely- zkušenosti?
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 19:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
Ahoj, nemáte nějaký tip kde sehnat vhodné kufry pro transport modelů?
Kufrů na nářadí je hrozně moc a těžko bych našel rozměrově vhodný, tak jestli někdo nějaký používá byl bych rád za odkaz.
Sháním kufr na Quad 500 bez vrtulí, a aby v něm byl postavený rovně a ne na boku, vnitřní rozměry 40x40cm a výška 30cm. Ne zbytečně větší, aby šel rozumně přenášet, a aby byl cenově příznivý, nepotřebuju nějaký speciální kufry na coptéry za 5000 ale tip na kufr na nářadí který by rozměrově přesně seděl a byl třeba do tisícovky bych uvítal.
Dále bych sháněl nějaký box na křídlo ale tam jsou rozměry dost velké, takže by bylo rozumnější jít asi cestou pevné kartonové krabice (ve městě je firma vyrábí i na zakázku) ale kdyby náhodou byl pěkný box tak rozměry jsou 84x53cm a výška asi 15cm (počítám s tím že by bylo čumákem směrem k zemi při takovém rozměru ležet naplocho samozřejmě nebude) udělat ho rozkládací je bohužel nereálné.
Samokřídlo bych vyřešil kartonovou krabicí, ale tip na levný a rozměrově vhodný kufr na copteru by se hodil jistě více lidem než jen mě.
Mám v březnu jet s oběma modely na hory ale auto bude narvané a je potřeba mít je bezpečně uložené. Oboje bych chtěl ale potom používat i v budoucnu na výlety (ne jen do auta ale aby šly nosit pěšky)
Díky.

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
kufr takovych rozmeru se blbe shani ale jsou na vojenske vybaveni ceny silene

nejlevnejsi je kartonova krabice dvojita ci trojita lepenka a muzes potom slapat......


Naposledy upravil SKAY dne sob 04.02.2017 20:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Udělej si sám:

http://zd.wwwcity.cz/zd/MaxiRbedna.htm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Vsechny boxy na vetsi veci maj nevyhodu v tom ze mas spoustu mrtveho prostoru okolo.

Ale box na letadlo jsem mel udelatny z komurkoveho polypropylenu 5mm (z firmy PrvniObalova myslim). Akorat se to blbe lepi. Ale dalo by se to treba snejtovat :-D

To co chces na copter bude uz slusna bedna ale sehnat se to da, jen do te tisicovky asi ne - viz https://www.b2bpartner.cz/prepravni-kuf ... vanim-74l/

Tady je kontakt na vyrobce a ma tam i fotku profilu, myslim ze kovani se sehnat da takze by se dal takovej kufr snejtovat i doma

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:26 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
profily na kufry se resili tady viewtopic.php?f=18&t=62177

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
Právě ceny těch vojenských jsou hrozné.. Kartonový by bylo řešení, víc by se mi líbil ale plastový na nářadí který má zrovna vhodné rozměry, už jsem ale projel 60 stránek heureky a zatím jsem žádný nenašel.
Na tu výrobu kouknu, samozřejmě je to taky řešení a možná to kterému se nakonec nevyhnu.
Amper- přesně takový kufr viz odkaz bych chtěl, jen s tou cenou se teda budu rozmýšlet jestli do toho jít :( Kdyby se mi povedlo prodat kufr od Pelikána na 450 heli co tu mám nevyužitej tak bych to možná vzal :D
Jinak vlákno taky projdu.

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
zdzd píše:


Jo, Microonda je to same co ten muj 5mm polypropylen

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.02.2017 20:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
ja jsem kdysi sháněl kufr na vysilač rozměrově co nejmenší aby semi vesel do batohu a nakonec jsem to vyresil kufrem dělany na míru z 2mm al...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 05.02.2017 9:17 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Amper píše:

Jo, Microonda je to same co ten muj 5mm polypropylen


Není. Je to povrchově upravený komůrkový polypropylen pro výtvarnické účely. Jde to barvit, jde to lepit vteřinovkou. Slepený spoj je pevnější než samotný materiál. Za pár minut máš hotovo. Nakreslit, vyříznout, připravit ohyby, sbalit a zakápnout CA. Je to hned a drží to jak divé.

Bednu s MaxiRem jsem jednou zapomněl na střeše auta a odjel. Naštěstí jsem v zrcátku zahlédnul, že se za mnou cosi koulí po polňačce. Vrátil jsem se a ejhle, bedna s MaxiRem. Nikomu se nic nestalo. Ani bedně, ani helině...

Tady je líp vidět jak se s tím pracuje: http://zd.wwwcity.cz/zd/stojanekAX700.htm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 9:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha 10
Tady je pár kufrů. http://www.apeno.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 10:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
JB píše:
Tady je pár kufrů. http://www.apeno.cz/

Bohužel rozměrově nestačí ani ten za 6k, jsou malý pro copteru.

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 11:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
zdzd píše:

Tak to je přesně to, co jsem potřeboval, neb na mou 250ku si to mohu udělat na míru. To co je na trhu né vždy rozměrově sedí. Jen mne napadlo, na rohy z venku nalepit tenké hliníková elka. To by taky mohlo jít asi vteřiňákem .....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 11:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Hoki píše:
Tak to je přesně to, co jsem potřeboval, neb na mou 250ku si to mohu udělat na míru. To co je na trhu né vždy rozměrově sedí. Jen mne napadlo, na rohy z venku nalepit tenké hliníková elka. To by taky mohlo jít asi vteřiňákem .....


Můžu potvrdit, že se s tímhle materiálem dělá skvěle. Udělal jsem z toho už několik beden, i poměrně velkých. Ty rohy (ne teda hliníkové, ale z jakéhosi tvrzeného plastu - kupoval jsem to v OBI a používá se to na ochranu omítky proti obouchání) jsem lepil taky. Zkoušel jsem chemopren, ale vteřiňák je lepší. Zrovna před nedávnem jsem vyráběl dvě bedny, ale trochu bytelnější, protože je chci vozit na střeše auta - takže jsem udělal kostru z latí a tu jsem "potáhl" právě tímhle materiálem. Ty latě proto, aby bedna vydržela přitažení gumicukama, což by asi jen samotná Microonda nedala.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 12:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Chci delat podobnou technologii novou verzi boxu pro 3D tiskarnu. Chci vzit uhelniky a pouzit trhaci nyty. Tak uvidim, pro kufry by se to pouzit dalo taky

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 06.02.2017 12:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
hele narazil jsem na toto

https://imusicdata.cz/cases-rack/materi ... robu-case/

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz