Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 23.08.2022 23:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
automet píše:
Hneď ako ho tu dal, hlási lidl shop aj v ČR aj v SR vypredané...

Tak to jsem zvědavej, jestli maj nebo né, mě e-šop potvrdil 4 kusy a tak jsem zaplatil. Předpokládám, že pokud by měli nulovej stav, tak mě to nepotvrdí. Uvidíme, mělo by to do konce týdne dorazit.

edit: právě dorazilo oznámení o odeslání zboží. Tak ty lídláci asi vyprodaný nejsou.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 24.08.2022 10:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Já včera objednal 2x a potvrdili ji.k


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 24.08.2022 13:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2017
Příspěvky: 356
Bydliště: Ruda nad Moravou
Celeron píše:
Jak to má silnou odtokovku a jsou naznačený kormidla? Podle toho se dá poznat jestli to je ten líp a nebo hůř lítací.

Prosím, ať nemusím hledat: který je TEN lépe lítající?
Mám starý zeleno(trup)černý(plochy) RC a lítá dobře (volně i pak po přestavbě RC).
Pak mám černo(trup)bílý(plochy) koupený po nějaké době - zatím jsem ho půjčil dětem na volný lítání, ale moc dobře nelítá...
Popsaných rozdílů a detailů jsem si nějak nevšiml (a momentálně jsou oba dooost hluboko zahrabaný ve sklepě)....
Díky Bayeux

_________________
EXminimaketář & El & CO2 maniac dezertující ke kořenům - KHMM.cz; Hitec FLASHman 4 až 8, HTS


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 24.08.2022 14:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Jsou dva, líp lítá ten s odtokovkou tlustou cca 3 mm a s naznačenejma kormidlama. Měli ho snad jen vloni. Ten hůř lítací má odtokovku tlustou asi 4-4,5 mm a nemá naznačený kormidla. Rozdíly v letu jsou ale nijak zásadní.

A propo, co z nich chcete z dělat?
Já zkusím ze dvou udělat něco alá Twin Mustang a z jednoho samobrko. Do samobrka stejný osazení jako do loňskýho Jasoně.
Do Twina asi dva motory s trochu větším KV na dvoučlánky, který mě zbyly z Jasoně, na který nelítal až zas podle mých představ.
Jsou i jiný dvoutrupáky, třeba OI2, SM92, ME109Z. Ale ty jsou jednokabinový a s tím by byl problém. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 25.08.2022 18:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Hmm, tak oznámení o odeslání ve středu a ve čtvrtek nic. A já si naivně myslel, že PPL doručuje do 24 hodin. :(
Zítra nejsem doma a nemá to kdo převzít...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2022 11:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Zdar,tak mě dnes přišli Lídláci a mají silnější odtokovku,na ušiskách 6mm.k


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2022 15:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Zato mě nic nedorazilo a dnes už asi nedorazí. Divný, objednával jsem to stejnej den jako Ty, možná i dřív.
Ta tlustá odtokovka zase není taková tragédie. Předpokládám, že ani nejsou naznačený kormidla, co může být na značný úpravy i lepší.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2022 18:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Ahoj,určitě jsem objednával pozdějc,ale kupodivu to Lidl poslal Č.poštou.k


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 26.08.2022 21:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Aha, tak to to leží jako každej jinej "balík do ruky" ve skladu na počtě a ani se nenamáhali dát do schránky upozornění, natož doručit.
Vlastně jako pokaždý, když mi někdo, něco, pošle poštou za posledních cca 5 let. Stěžovat si, houby platný.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.08.2022 7:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Jo,tak jim tam aspoň nadej do hrbatejch psů :P :P :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 29.08.2022 13:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Tak všechno je jinak. Neposlali to počtou ale PPL a podle potvrzení o odeslání to má mít PPL v přepravě. Podle sledováku PPL je ale pouze z Lídlu objednaná doprava a nic jim předáno nebylo.
Telefon podpora Lídlu to svádí na PPL a PPL zase na Lídl. Nakonec asi nic nepřijde. :cry:
No výborný, hlavně že jsem jim zaplatil předem....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 31.08.2022 10:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2010
Příspěvky: 310
Bydliště: Znojmo ČR
Zdravím,tak jsem je oba pro kontrolu dal do kupy a u obou z předního pohledu je výškovka vůči křídlu levou stranou o plus mínus 2cm výš.(trup je zkroucený).Tuším jak a čím to opravit,ale chtěl bych vědět váš názor jak byste to dělali vy?Díky k.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 31.08.2022 11:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Konečně dnes Lídláci dorazily, odesláno z Říše, proto dodání týden. Hned jsem jeden rozbalil a docela zklamání, ty loňský byly o třídu lepší. Odtokovka křídla tlustá 7 mm, výškovka a směrovka dokonce 8 mm. Trup je vzadu menší průřez, kroutí se na všechny strany jak handra, navíc to není ovál ale zakulacenej trojůhelník. Výškovka je osazená mnohem níž, takže se bude muset ovládání udělat vrchem. Servo výškovky namontovat do trojůhelníkovýho trupu bude taky složitější.
Trup je před kabinou mnohem užší ovál, stejnej motor, co jsem dal do loňskýho, se dovnitř do trupu nevejde. I v nejširším místě je trup o 10 mm užší než loňskej. Zadek je jak píše kanál proti křídlu zkroucenej. Stopro to bude chtít uhlíkový výztužný pásnice.
Na ušiska křídla a výškovku dobastlím kormidla z EPP klínů, středový části křídla doplním pevným klínem. Zvětší se plocha a zmenší ta šílená tloušťka odtokovek. Kouknu i na Trubku, co s tím dělají jiní.
Asi katování kostů. No co se dá dělat...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 31.08.2022 17:59 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4515
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Jak to sleduju, není jednodušší si koupit 2 prkýnka balsy, nažehlovačku a 2m uhlíkový trubičky a postavit si něco slušnýho?
Taky jsem se nechal zblbnout a koupil u Pecky od Pelikána házedlo pro děti. Jako poradím si s tím, ale prodávat nevyvážený modýlek pro děti s extrémě nataženou výškovkou asi není to pravý ořechový. Pelikán zas nezklamal :lol: .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 31.08.2022 19:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10498
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Kdybys viděl, jak lítá ten loňskej Lídlák, tak by ses taky nechal zblbnout. A materiál, co jsi vyjmenoval, bude možná dražší, než ten kompletní letuschopnej Lidlák.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz